X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    na pewno tak będzie :) to byłą Twoja pierwsza ciąża?
    ja dopiero 7 dni po zabiegu :( jeszcze długo muszę czekać :(
    Azande, nawet się nie obejrzysz - tak szybko zleci! Pamiętam jakby to było wczoraj gdy ze szpitala wychodziłam, a teraz sobie uświadomiłam, że minął równiutki miesiąc od zabiegu. Niesamowite jak to szybko zleciało. I tobie też zleci. Liczę na to że w przyszłym tygodniu przyjdzie @ i a potem do dzieła. Powoli (lecz chyba niepotrzebnie) zaczynam się jarać i nakręcać. Ale naprawdę nie mogę się powstrzymać! :)

    Aleksandra1988, DomiBW, kierzynka lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    A Ja dziś pije Wasze zdrowie i za pozytywne testy :) buziaki
    ja jutro będę pić za nasze ciąże, Frędzelki, Bąbelki i co tam jeszcze, za wszystko co związane z naszymi przyszłymi dzidziusiami, a co! :)

    matylda08, Aleksandra1988, DomiBW, kierzynka lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia i jeszcze jedna lampka za Ciebie :) ale dłuuugo to pisze :)

    Aleksandra1988, Tulisia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja będę pić za tydzień jak wredna @ się pojawi , ale wolała bym jakby o mnie zapomniała ;)

    Jangwa jak tam włoski zrobione ? Ja nie pamiętam kiedy byłam u fryzjera , a powinnam iść bo po poronieniu osłabiły się i wypadają :/

    Aleksandra1988, Tulisia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Truskaweczka bardzo ci dziękuje za wsparcie :*

    Aleksandra1988 Termin @ mam na 21 według mojej fl
    Ja na 22.03 :)

    To wypij zdrowie nas wszystkich :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 20:22

    ggonia, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Aleksandra czyli teraz czekamy na dobre wieści od Ciebie! Mam nadzieję, że się uda i będziesz rozsyłać nam wiruski :)
    Marysiu ja też mam taką nadzieję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Ja też kupiłam testy na allegro, ale tylko 10 i musiałam dokupować za 25zl kolejne 5 sztuk, więc lepiej wziąć od razu więcej :)

    Aleksandra1988 witamy Cię na tym wątku, choć my znamy się już z innego :) Bardzo mi miło, że zdecydowałaś się do nas dołączyć :) I trzymam kciuki za test!!! Kiedy planujesz testować????
    Testować będę 22.03 czyli w przyszłą niedzielę bo na ten dzień mam termin @ ale może zatestuję dzień wcześniej... Hmm...

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia - @ już do Ciebie nie zawita więc nieprędko się napijesz ;) . A włosy zrobione na blondzik :)

    KkasienkaA, Aleksandra1988, ggonia, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś byliśmy u lekarza, powiedział że jest bardzo zadowolony, bo wszystko wygląda bardzo ładnie. :) 03.04 mamy USG genetyczne...

    Może ktoś powie, że jestem przewrażliwiona (pewnie prawda), czy to zbędny zakup, ale zamówiliśmy detektor tętna. Jeżeli uda nam się znaleźć Malucha (choć to może być wcześnie, ale czytałam że czasem znajdują) to będę o wiele spokojniejsza... Czy któraś w Was używała, albo słyszała?

    Aleksandra1988, kehlana_miyu, ggonia, DomiBW, majeczka8, meeegi1771, kierzynka, Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    My dziś byliśmy u lekarza, powiedział że jest bardzo zadowolony, bo wszystko wygląda bardzo ładnie. :) 03.04 mamy USG genetyczne...

    Może ktoś powie, że jestem przewrażliwiona (pewnie prawda), czy to zbędny zakup, ale zamówiliśmy detektor tętna. Jeżeli uda nam się znaleźć Malucha (choć to może być wcześnie, ale czytałam że czasem znajdują) to będę o wiele spokojniejsza... Czy któraś w Was używała, albo słyszała?
    Ja się podpinam pod pytanie dotyczące detektora tętna. Sama myślę nad zakupem... Jak tylko zajdę w ciążę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa Hehe Ty mnie swoim optymizmem baardzo zarażasz , więc i ja jestem bardziej nastawiona na to że @ nie przyjdzie i wiem że twoja też zapomni o Tobie . No nie może być inaczej :P ja czekam do twojego testowania bardziej niż swojego :D

    Kasienka cieszę się że z Wami jest wszystko dobrze i twoja fasolka jest zdrowa i pięknie się rozwija :) wyślij pare wirusków co by dwie kreski na teście zobaczyć za kilka dni

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wysyłam Ci Kochana caaaałe kosze wirusków!!! Bierz całe garście i w każdą kieszeń, a ja będę trzymała kciuki, żeby się udało!!! :)

    ggonia, Tulisia lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    ggonia wysyłam Ci Kochana caaaałe kosze wirusków!!! Bierz całe garście i w każdą kieszeń, a ja będę trzymała kciuki, żeby się udało!!! :)

    Wyłapałam każdą dziurką kochana jeszcze mój Męzul się załapał :P chociaż on sam jak jeden wielki wirus :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka jakie cudne wieści :) dobrze że twoje Maleństwo dobrze się ma i rozwija :) wysyłaj wiruski bo ja też potrzebuję :) według OF owu u mnie już była choć mi trudno w to uwierzyć bo normalnie mam później... No ale serduszkowanie było więc zobaczymy czy coś z tego wyjdzie... Dziś niesamowicie boli mnie jajnik ciągnie aż do ziemi :( normalnie nigdy tak nie nam... No ale przeciwbólowych nie biorę... Jakiś muszę wytrzymać :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam -choć to jest tylko moje zdanie że zakup tego detektora jest całkowicie zbedny -niczego nie zmieni a wprowadzi nie raz nerwowa atmosferę . Bo co jeżeli nieumiejetnie przystawicie głoeice i nie usłyszycie tętna ? pognacie w nocy do szpitala i co ? uwazam ze lepiej kupić coś fajnego i przydatnego typu detektor oddechu lub zainwestować w krew pępowinową - polecam :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy Kochana oczywiście, że przesyłam!!! Mocno wierzę, że każdej z Was się uda i codziennie jak narkoman czekam na nowe, świeże, dobre wieści od Was! To uzależnia! :D Jakbym sama co i raz dowiadywała się, że jestem w ciąży :)

    Lucy faktycznie trochę dziwny ten Twój wykres bo niby śluz płodny już był... a może dodatni owu był w przerwie kiedy nie masz oznaczonego? hmmm... jak masz jeszcze testy to ja bym chyba porobiła... Ale i tak mam nadzieję, że te serduszka które są to wystarczą! :P

    Ja dziewczyny wierzę w Was jeszcze o tyle bardziej, że mój cykl teraz też był bardzo dziwny, nie miałam rozciągliwego śluzu, nawet przeplatał się z kremowym, ja na siłę szukałam chociaż wodnistego, owulacja była późna, trzy dodatnie owu... zwariowałam do tego stopnia, że dla mnie samej mimo starań ta ciąża była zaskoczeniem :) I tego też Wam życzę!!!

    Aleksandra1988, DomiBW, Tulisia lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Kasieńka jakie cudne wieści :) dobrze że twoje Maleństwo dobrze się ma i rozwija :) wysyłaj wiruski bo ja też potrzebuję :) według OF owu u mnie już była choć mi trudno w to uwierzyć bo normalnie mam później... No ale serduszkowanie było więc zobaczymy czy coś z tego wyjdzie... Dziś niesamowicie boli mnie jajnik ciągnie aż do ziemi :( normalnie nigdy tak nie nam... No ale przeciwbólowych nie biorę... Jakiś muszę wytrzymać :)

    Kochana mnie tak też ciągnoł jajnik aż do pachwiny , naszczęście już się nie zdarza ale niezbyt miłe uczucie :/

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka bardzo sie ciesze, ze ładnie rośniecie :)Cudowne wiadomosci :)A własnie dostałam dzis odpowiedz, ze pasek Sw. Dominika zostal dzis wysłany. Poczytałam troche o tym zakonie i fakt, nie mozna zapłacic za pasek i modlitewnik, ale mozna wspomoc klasztor wplata na konto. To tak gdybys byla zainteresowana, a nie doczytala :) :)

    Lucy, mam nadzieje, ze bol minie szybko i ze serduszkowanie przyniesie malego Babelka :) Wiesz, ze mocno trzymam za Was kciuki :)

    Kejt, jak samopoczucie? Belgijscy znajomi na pewno znów przyniosą szczescie, ktore pozostanie z Wami na dlugo!!! :)

    Dziewczyny czy Wy tez tak miałyscie, ze pierwsza @ po utracie była taka trauma. Kurcze, do mnie wszystko wrocilo. Juz było tak dobrze, a od kilku dni jakos trudno mi tak na sercu... :( Bol fizyczny przypomniał o tym psychicznym... Dobrze, ze Wy tu jestescie, bo kazde wejscie na forum to nowe i pozytywne wiadomosci :) Dziekuje Wam <3

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW zdecydowanie tak... :( Powiem Ci szczerze, że dla mnie teraz każda większa ilość krwi i przed oczami mam sceny ze szpitala i ronienie na sali........ Obrazy stają mi przed oczami jak koszmar i potem znikają...

    Ale mam dla Ciebie lekarstwo! Nie możesz dopuścić do kolejnej @! :)

    Co do wpłaty to dziękuję Ci za info! Na pewno wpłacę, bo podziwiam siostry, że tak odpisują wszystkim, a list był naprawdę pełen prezentów :D

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienko, takie lekarstwo to ja nawet dozylnie :D Bede pracowac z M. zeby nie bylo kolejnej @ :)
    Trzeba wierzyc, ze tym razem wszystko bedzie dobrze :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ