X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia
    ja mam te tanie testy paskowe, jestem zadowolona, wykrywają ovu, u mnie już 3 test potwierdza(5 dni pod rząd je robie)
    kupiłąm 30 sztuk (kiedyś też ich używałam ale to dawno temu a potem mi się już nie chciało)
    zamierzałam je stosować aby zajść w ciążę, a teraz bede je stosować aby w nią nie zajść :(
    robiłąm od chyba 10 dnia cylku, były negatywne, potem cień cienia się pojawił, potem dość różowa a potem malinowa, a teraz jaśnieje powoli, wiec wiem kiedy byłą ovu, dodatkowo ból ovulacyjny mi to potwierdził i teraz jeszcze tu na ovu wyznaczyło mi owulację też w tym samym dniu na podstawie temperatury, wiec ja polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 16:44

    Aleksandra1988, ggonia, Malina15 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dziewczyny pytanie z innej beczki , któraś z was używała testy owu z allegro ? Moj mąż to chce zamówić odrazu 50 szt. co byłam w szoku że tak się napalił na kolejne cykle starań wrazie gdyby obecny nie był zafasolkowany. Cud się stał z moim mężem i to w Piątek 13 :D

    ja mam takie jak chyba z allegro ...przynajmniej tak samo wygladaja :) Simply test :=) Po zdjeciach wydaje sie ze, to samo co z allegro. Zamowilam 60 owu i 30 ciazowych... zaraz po utracie :) raczej sie sprawdzaja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 17:08

    ggonia lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny , więc i ja je kupie ale muszę poczekać do @ żeby się nie okazało że nie będą potrzebne

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW
    Bardzo się cieszę, że telepatia działa ;)
    Chyba tylko kobiety tak mają i to jeszcze wybrane :)

    Dziękuje :)

    Cytat jest z tej drogi krzyżowej o której któraś dziewczyna pisała:
    https://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/2012/03/23/droga-krzyzowa-dziecka-nienarodzonego/

    Warto to przeczytać, choć dość smutne...

    a sama pomyślałam, że przecież nikt nie chciałby odejść na tamten świat zostawiając tu wszystkich, rodzinę dzieci, ale mając tam już Kogoś kochanego będzie łatwiej...

    To takie dziwne

    ja też mam chyba dziś jakiś gorszy dzień - może pogoda?
    lekki dołek mnie łapie, tęsknię za moją śliweczką (miał/a 4 cm już rozmiar śliweczki) myślę jak dużo straciłąm wraz z NIą, smutne to, nowe starania trzymały mnie przy życiu, żyłąm kolejną ciązą, a tu dupa, nawet jej nie będzie.
    jestem na jakimś dziwnym etapie, sama nie wiem co zrobić, w którą str pójść.
    Mąż się niby zgadza na drugie jednak ja po tych słowach z nim już nie chcę dzieci.
    Mama mówi mi, że w przypadku rozstania łatwiej bedzie mi z jednym dzieckiem niż z dwoma, a poza tym spytała czy ja napewno tego bardzo chce? czy nie jest tak, że chcę sobie np od pracy odpocząść?
    te pytania na początku mnie zdenerwowały, ale teraz myśle, że może nie jestem w jakiś sposób gotowa na dziecko?
    dla tego dzieciątka zrezygnowałam z drugiej pracy, z wakacji w chorwacji(miałam od mamy wykupione w prezencie) z sylwestra, z robienia nowego dachu sama nie wiem, to jakoś dziwnie się złożyło wszystko, teraz przez ciążę podpadłąm w pracy (musieli nową osobę zatrudnić)
    zeszły rok był niwzbyt dobry dla mnie, ale ten też taki jakiś
    kiedy ta moja farsa się skonczy???

    Lili30, Malina15 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia
    z całego serca życzę Ci aby nie były już potrzebne ;)

    ja kupiłąm
    zioła sroki,
    witaminy dla mnie
    androwit dla męża
    żel concertive
    testy ovu
    mierzę temp
    robię wykres(znaczy ovu robi)


    wszystko na zapas!cholera i niepotrzebnie, a może jak mi koleżanka powiedziała lepiej było spontanicznie a nie jakieś cuda wianki?!

    mężowi w niedzielę też pokazywałam mój wykres na owu i tłumaczyłąm co i jak, że teraz musismy się starać, może się przestraszył?
    on niecierpi nakazów, powinnam to inaczej rozegrać - mój błąd!
    Trudno, taki mój loś...

    powodzenia!

    Aleksandra1988, ggonia, Malina15 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mogę dołączyć? Jestem tu nowa. W styczniu straciłam mojego aniołka. Bardzo oboje z mężem pragniemy dziecka.
    Miałam zabieg. Dodam, że zabieg miałam w 11 tygodniu, ciąża obumarła 8 tygodniu. Po zabiegu 3 dni krwawiłam, 6 dni plamiłam a po 2 tygodniach miałam już owulację. 28 dnia licząc od zabiegu dostałam @. Trwała tyle co zwykle 7 dni (łącznie z plamieniem). Po jej zakończeniu zgłosiłam się do mojej ginekolog na badanie usg. Morfologia wykonana w szpitalu przed zabiegiem idealne, wynik histopatologiczny bez zastrzeżeń. USG prawidłowe. Jak powiedziała moja Pani ginekolog nie ma śladu po zabiegu i ciąży, endometrium równe i grube, brak zrostów, śluz prawidłowy i pokazała mi pęcherzyki świadczące o nadchodzącej owulacji.
    Tak też się stało. Intensywnie współżyjemy z mężem starając się o upragnione dziecko. Stosowałam testy owulacyjne aby wykryć owulację i w tym cyklu (po pierwszej @) test był pozytywny w 17 i 18 dniu cyklu. Dziś jest 19 dzień cyklu i test wyszedł już negatywny.
    To tak w skrócie o mnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 - czyli teraz czeka Cię robienie testów ciążowych :) oby były pozytywne :)

    Aleksandra1988, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Aleksandra1988 - czyli teraz czeka Cię robienie testów ciążowych :) oby były pozytywne :)
    Oby były pozytywne :)

    Azande lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię sobie herbatkę i się uaktywnię na forum :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 18:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno tak będzie :) to byłą Twoja pierwsza ciąża?
    ja dopiero 7 dni po zabiegu :( jeszcze długo muszę czekać :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    na pewno tak będzie :) to byłą Twoja pierwsza ciąża?
    ja dopiero 7 dni po zabiegu :( jeszcze długo muszę czekać :(
    Tak, pierwsza :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dzięki dziewczyny , więc i ja je kupie ale muszę poczekać do @ żeby się nie okazało że nie będą potrzebne
    A na kiedy masz termin @??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka bardzo ci dziękuje za wsparcie :*

    Aleksandra1988 Termin @ mam na 21 według mojej fl

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra czyli teraz czekamy na dobre wieści od Ciebie! Mam nadzieję, że się uda i będziesz rozsyłać nam wiruski :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M zakupił mi "na zapas" test ciążowy żeby był wtedy kiedy mam testować i kupił ten najczulszy :D biedny aż się przejął jak pani w aptece mu dała ten o czułości 10 bo on myślał że ten 25 jest najczulszy :D

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja dziś pije Wasze zdrowie i za pozytywne testy :) buziaki

    ggonia, dorbie, KkasienkaA, Tulisia, majeczka8, Aleksandra1988, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zakupiłam testy na allegro i na początku myślałam, ze są jakieś trefne, ale jak ujrzałam faktycznie mocniejszą kreskę to wiem, że jednak działają :)

    Aleksandra1988 - witamy Cię na Naszym wątku :) i trzymam kciuki aby @ już się nie pojawiła, a Ty będziesz zarażać wiruskami :)

    Aleksandra1988, lucy1983, kierzynka lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupiłam testy na allegro, ale tylko 10 i musiałam dokupować za 25zl kolejne 5 sztuk, więc lepiej wziąć od razu więcej :)

    Aleksandra1988 witamy Cię na tym wątku, choć my znamy się już z innego :) Bardzo mi miło, że zdecydowałaś się do nas dołączyć :) I trzymam kciuki za test!!! Kiedy planujesz testować????

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    cytat:
    "jest taka możliwość, że Twoje dzieci są tak ukochane Bogu, że postanowił je uchronić od tych ciemnych czasów jakie nadchodzą. Pan Bóg kradnie szybciej tych, którzy są w Jego oczach umiłowani. Przykre dla nas, ale poprzez śmierć bliskich Pan Bóg dotyka nas swoim palcem, wzywa, wskazuje by ufać ponad wszystko co na tym świecie. by modlić się, walczyć duchem o tę ufność w to, że zobaczymy naszych bliskich kiedyś jeszcze. A w końcu, byśmy zatęsknili do nieba poprzez tęsknotę do nich. Módl się. Tyle Ci pozostało."

    Bardzo mnie to zainteresowało, może coś w tym jest, mniej będziemy bali się śmierci, jeśli "Ktoś" tam na nas czeka.
    Wzruszylam sie ... od smierci mojego malenstwa przestalam bac sie smierci... naprawde...

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka cytat który wstawiłaś jest naprawdę baaaardzo prawdziwy i gdyby nie to co przeżyłam ja i każda z nas to uznałabym to za bzdurę, może że wszyscy z mojej bliskiej rodziny żyją.

    Ale teraz myślę, że jeżeli miałabym umrzeć... to mam dla kogo...

    DomiBW, Truskaweczka83 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ