X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa Zganiam na luteine żeby się nie nastawiać że to objawy ciąży :P lepiej zniose negatywny wynik

    Kejt Napewno dwie kreseczki się pojawią jak nie u nas dwóch to chociaż u jednej z nas. Mam takie przeczucie oby mnie nie myliło ;)

    *Kejt*, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiła sobie testy owulacyjne i muszę zacząć ponownie mierzyć temperaturę żeby sprawdzić kiedy będę miała owulację w tym cyklu/nie cyklu po zabiegu. Poza tym jak się wie kiedy była owulacja to można dodać 14 dni i wtedy powinien być okres to też ważna informacja jak ma się takie długie i nieregularne cykle jak ja :(

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Znalazłam w necie adres do tych Sióstr Dominikanek, napisałam list i wyślę do w Poniedziałek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:36

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dzis sobota wiec ja jeszcze w lozku.

    Kasienka super wiadomosci z twojej wizyty bardzo sie ciesze :-D

    powodzenia wszystkim serduszkujacym oby marzec przyniosl kilka fasolek :-)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    My dziś byliśmy u lekarza, powiedział że jest bardzo zadowolony, bo wszystko wygląda bardzo ładnie. :) 03.04 mamy USG genetyczne...

    Może ktoś powie, że jestem przewrażliwiona (pewnie prawda), czy to zbędny zakup, ale zamówiliśmy detektor tętna. Jeżeli uda nam się znaleźć Malucha (choć to może być wcześnie, ale czytałam że czasem znajdują) to będę o wiele spokojniejsza... Czy któraś w Was używała, albo słyszała?

    Ja Kochana slyszalam. Kolezanka mojej przyjaciolki zakupila sobie i uzywala cala ciaze. Mierzyla 2 razy dziennie. Miesiac temu urodzila :) ...ja pewnie tez zakupie jak sie juz uda zafasolkowac :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    My dziś byliśmy u lekarza, powiedział że jest bardzo zadowolony, bo wszystko wygląda bardzo ładnie. :) 03.04 mamy USG genetyczne...

    Może ktoś powie, że jestem przewrażliwiona (pewnie prawda), czy to zbędny zakup, ale zamówiliśmy detektor tętna. Jeżeli uda nam się znaleźć Malucha (choć to może być wcześnie, ale czytałam że czasem znajdują) to będę o wiele spokojniejsza... Czy któraś w Was używała, albo słyszała?
    och KkasienkaA, jakie to wspaniałe wiadomości! Naprawdę się cieszę. Zarażaj nas prędko :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, Kochana o ktorej masz wizyte??? Napisz jak wrocisz!!!

    Aleksandra, witaj i bardzo mi przykro, ze musialas do nas dolaczyc...

    Moje Kochane, zycze Wam cudownego dzionka..... :) Buziaki dla kazdej z Was :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Ja zamówiła sobie testy owulacyjne i muszę zacząć ponownie mierzyć temperaturę żeby sprawdzić kiedy będę miała owulację w tym cyklu/nie cyklu po zabiegu. Poza tym jak się wie kiedy była owulacja to można dodać 14 dni i wtedy powinien być okres to też ważna informacja jak ma się takie długie i nieregularne cykle jak ja :(

    Dokladnie Kochana, ja mam takie dlugie cykle od utraty malenstwa. Testuj i mierz temp :) Trzymam juz kciuki!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Ja się podpinam pod pytanie dotyczące detektora tętna. Sama myślę nad zakupem... Jak tylko zajdę w ciążę...
    ja na pewno nie kupię, wtedy to już bym sfiksowała do końca, za to gdy maluszek się urodzi to kupię monitor oddechu. Za dużo się naczytałam o nagłej śmierci łóżeczkowej :(

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Azande maz w domu :) wczoraj wrocil wczesniej nawet niz zwykle ;) byl padniety bo ma bardzo ciezka prace wiec jeszcze spi a ja sie nudze i czytam co tam ciekawego u was slychac ;)
    Meegi i lili kciuki zacisniete :* :* :* piszcie koniecznie po wizytach :*
    Milego dnia :*

    Kochana, dzis macie pracowac ladnie!!! Pamietaj!!! :) :) Testujesz w tym cyklu???

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Ja też staram się nie doszukiwać objawów, ale chyba czasem nie da się tego ominąć :/ . Na razie tylko brzuch mi dokucza najbardziej, ciągle pobolewa ... i jakieś zmęczenie :) ale to mogą być różne przyczyny tego (tak najlepiej sobie tłumaczyć :P )

    Slonce, my mamy zdolnosci magiczne do znalezienia wszystkich mozliwych oznak ciazy... jest ciezko ale trzeba twardo stapac po ziemi i mowic sobie, ze to nie to :) Tylko, ze latwo jest tak mowic :) :) Trzymam mocno kciuki za Twoje wszystkie objawy bo na wykresiku u Ciebie jest slicznie :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Witam z kawką ;)
    Ja robie testy owulacyjne w tym cyklu bo chcę głównie sprawdzić czy mi wszystko do normy wraca, ponieważ i tak nie wierzę żeby tak od razu mi się udało zajść w ciążę to musze popracować nad ogarnieciem cyklu po ciąży i poronieniu ;)
    Ja też wykonywałam od 3 dni po zakończeniu krwawienia po zabiegu łyżeczkowania aby zorientować się czy moja płodność wraca i już po zabiegu była owulacja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Ja zamówiła sobie testy owulacyjne i muszę zacząć ponownie mierzyć temperaturę żeby sprawdzić kiedy będę miała owulację w tym cyklu/nie cyklu po zabiegu. Poza tym jak się wie kiedy była owulacja to można dodać 14 dni i wtedy powinien być okres to też ważna informacja jak ma się takie długie i nieregularne cykle jak ja :(
    Tak ja w ten sposób okres sobie wyłączyłam i przyszedł po 14 dniach od owulacji. Ale w tym cyklu owulacja przesunęła mi się o 4 dni...

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny maluszek jest ;) Serduszko bije ;) Cuda się zdarzają ;)

    meeegi1771, Tulisia, Mysia 15, DomiBW, majeczka8, Aleksandra1988, kehlana_miyu, KkasienkaA, jangwa_maua, kierzynka lubią tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili tak się ciesze ! :) wracaj na Październikowe z dobrymi wiadomościami :*:*

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    ja na pewno nie kupię, wtedy to już bym sfiksowała do końca, za to gdy maluszek się urodzi to kupię monitor oddechu. Za dużo się naczytałam o nagłej śmierci łóżeczkowej :(
    Mnie polozna powiedziala ze czesciej dzieci umieraja w brzuchu mamy pod koniec ciazy niz z powodu smierci luzeczkowej. Taki detektor nie zaszkodzi ale nie ma co sie nakrecac bo to naprade baaardzo zadko sie zdarza :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SUUUUPER wiadomosć :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Dziewczyny maluszek jest ;) Serduszko bije ;) Cuda się zdarzają ;)

    Kochana, ciesze sie calym sercem razem z Toba!!!!!!! Cudowna wiadomosc!!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 -gratulacje :) fantastyczne wieści :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Dziewczyny maluszek jest ;) Serduszko bije ;) Cuda się zdarzają ;)
    Gratulacje !! Oby tak dalej :-) to kiedy masz termin?

    Lili30, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ