X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Dziewczyny maluszek jest ;) Serduszko bije ;) Cuda się zdarzają ;)
    Lily kochana, to nie żaden cud, przecież od początku ci mówiłyśmy, że tak będzie. :D To pewne, że maluszek jest i będzie zdrowy, a potem się urodzi śliczny tłuściutki i różowy bobasek! I nie waż się Lily myśleć inaczej. Uwielbiam słuchać takich newsów :)

    Lili30, Aleksandra1988, jangwa_maua lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Mnie polozna powiedziala ze czesciej dzieci umieraja w brzuchu mamy pod koniec ciazy niz z powodu smierci luzeczkowej. Taki detektor nie zaszkodzi ale nie ma co sie nakrecac bo to naprade baaardzo zadko sie zdarza :-)
    Chodzi mi o to, że gdy maluszek jest w brzuchu (w pierwszych miesiącach ciąży) i nawet detektorem tętna zaobserwuje, że serduszko nie bije, to niestety ale nie mam pola do popisu. Nie jestem w stanie zadziałać gdy jest to np. 4 lub 5 miesiąc. Ale gdy bobo się urodzi i detektor oddechu zapiszczy że malec nie oddycha, to w 3 sekundy jestem obok niego i mogę zacząć go reanimować. Trochę straszne to co piszę ale chcę wytłumaczyć o co mi chodzi. Taki detektor tętna myślę, że może się przydać, gdy jest już taki etap ciąży, że gdy dzidziuś się urodzi to ma szansę na przeżycie. Moim zdaniem wcześniejszy zakup doprowadza do niepotrzebnego stresu. Ale jest to oczywiście tylko moje osobiste zdanie i mówię jak ja to bym zrobiła. :) jeżeli inna mama czuje potrzebę zakupu detektora tętna i dzięki niemu będzie spokojniejsza, to jak najbardziej zakup taki jest wskazany.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka gratuluję kolejnej udanej wizyty i oczywiście niezmiennie trzymam kciuki za kolejne! Bardzo się cieszę, że Maluszek ma się dobrze!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili aż mam łzy w oczach jak przeczytałam Twój wpis!!! To jest fantastyczna wiadomość!!! :D A tak się denerwowałaś! Bardzo się cieszę! Aż chce się żyć jak się czyta takie wiadomości!

    Lili30, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi teraz kolej na Ciebie- czekam na dobre wiadomości!

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj wstrętna pogoda. Śnieg, zimno. Mam potwornego lenia. I najchętniej nie wychodziłabym z łóżeczka.

    Pozdrawiam cieplutko i życzę miłej soboty. :)

    Tulisia, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili tak sie ciesze :) :) :) no i od pocztku mowilam ci ze serduszko sie pojawi i bedzie pieknie pikac na monitorze :) ale mi sie buzia cieszy :)

    Lili30, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele pracuje z mezem juz od wczoraj ;) 2 serducha zaliczone :D a czy owocne to zobaczymy za jakis czas ale nie czuje wogole tego cyklu wiec juz szykuje sie na kolejny ;)

    Aleksandra1988, KkasienkaA lubią tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Rachele pracuje z mezem juz od wczoraj ;) 2 serducha zaliczone :D a czy owocne to zobaczymy za jakis czas ale nie czuje wogole tego cyklu wiec juz szykuje sie na kolejny ;)

    Kochana, to super!! Zolnierzyki odpoczely wiec sa gotowe do ataku!!! :)

    Glowka do gory i nie spisuj cyklu na straty!! :) Buziaki

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Lili tak się ciesze ! :) wracaj na Październikowe z dobrymi wiadomościami :*:*
    Zdecydowanie zostaję tutaj z Wami jakoś nie czuje się zbyt dobrze w tamtej grupie, tutaj mam więcej wsparcia i zrozumienia ;) pewnie jeszcze do kolejnego usg będą mieszane uczucia i w pełni będę cieszyć się za jakiś cza, no ale po moich przejściach to nornormalne.

    Aleksandra1988, Rachele, meeegi1771, KkasienkaA, jangwa_maua lubią tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili kochana cudne wieści ale nie bałam się o Ciebie bo wiedziałam że bedzie dobrze :) wiruski jak najbardziej potrzebne więc wysyłaj :D

    A ja chciałam kupić dziś test jednak wygrał rozsądek i postanowiłam jeszcze poczekać :P

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili gratulacje :)

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 14 marca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili kochana piekna wiadomosc oby wszystko szlo dobrze!! Sciskam cie mocno! :-)

    Wiecie dziwnie sie czuje jakos pomiedzy dobrze i zarazem zle.
    Lili twoja wiadomosc mnie natchnela i wlasnie stwierdzilam ze zaraz sie ubiore i pojde do kosciola mam 15min spacerkiem.

    Ide pomodle sie za nasze forum i za moja fasolke bo mam takie cos co mnie stopuje do pelnej radosci ale tak juz moze pozostanie coz tak to jest jak sie przezyje strate to kazda nastepna ciaza jest inna- tak gdzies czytalam i faktycznie ziarno niepewnosci zostalo zasiane w moim sercu.. choc mam wielka nadzieje ze bedzie dobrze :-*



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 13:55

    Lili30, Rachele, KkasienkaA, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka niepokój jest i pozostanie, ale jest on wpisany w macierzyństwo od początku do końca. Zawsze juz my matki będziemy obawiać się o swoje dzieci na każdym etapie ich życia. Ja wszystko zamknęłam w słowach "Bądź wola Twoja" Myślę, że trzeba się z tym pogodzić i oddać swoje lęki i troski Bogu.

    meeegi1771, KkasienkaA, Aleksandra1988, majeczka8 lubią tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Dziewczyny maluszek jest ;) Serduszko bije ;) Cuda się zdarzają ;)

    Lili, to cudownie!!! Jezu, jak się cieszę! Nawet nie chcę myśleć, co przeżyłaś przez ostatnie dni, ale widać rzeczywiście samą betą nie można się kierować :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 14 marca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Lili kochana cudne wieści ale nie bałam się o Ciebie bo wiedziałam że bedzie dobrze :) wiruski jak najbardziej potrzebne więc wysyłaj :D

    A ja chciałam kupić dziś test jednak wygrał rozsądek i postanowiłam jeszcze poczekać :P
    ggonia, mogę sobie tylko wyobrażać jak cię korci :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 14 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili Kochana cudowne wieści!!!! Tak bardzo się cieszę!!!! SUPER :D :D :D

    Teraz czekamy na dobre wieści od Meeegi.


    Dziewczyny testujcie testujcie bo dobre wieści uzależniają! :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 14 marca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Kochane to Wy jesteście ze Mną od początku i to Wam przekazuje pierwszym dobre wieści :) dzidzi Ma prawie 4 cm i ma się bardzo dobrze :) :) te plamienia/krwawienia nie są od dzidka na szczęście tylko poza macica jest taki miesniak czy to polip sam dokładnie nie wie. Oszczędzać się wszystko będzie dobrze. Uff ff.
    Czekam teraz na nowe Fasolki Kochane :*:*

    majeczka8, DomiBW, KkasienkaA, Azande, Mysia 15, jangwa_maua, Tulisia lubią tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 14 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Majeczka niepokój jest i pozostanie, ale jest on wpisany w macierzyństwo od początku do końca. Zawsze juz my matki będziemy obawiać się o swoje dzieci na każdym etapie ich życia. Ja wszystko zamknęłam w słowach "Bądź wola Twoja" Myślę, że trzeba się z tym pogodzić i oddać swoje lęki i troski Bogu.

    Lili tak masz racje w jednej z ksiazek pamietam cytat "niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba" tak musze i ja myslec.
    Wrocilam z kosciola jest tam miejsce malych swiec -swieci sie z intencja ja zapalilam cztery bo mialam az cztery intencje
    pomodlilam sie i czuje sie dobrze. Jakis stres mnie ogarnal z rana ale juz jest lepiej :-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 16:30

    KkasienkaA, Rachele lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 14 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi kochana kolejna piekna wiadomosc bardzo sie ciesze!! Dzidzius zdrowy i to najwazniejsze a teraz uwazaj na siebie lez i odpoczywaj :-)
    bardzo sie ciesze a wszystkie pozytywne wiesci chlone jak gabka haha

    Aleksandra1998 witaj na naszym watku :-)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ