X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Zrobiłam dziś betę mam już wynik 22,4 wydaje mi sie ze to trochę mało.... no sama nie wiem jakoś radość z pozytywnego testu mi przeszła :( powtórzę chyba za kilka dni

    Trzymam kciuki!! Musi się udać!!!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - dokładnie jak mówi Rachele ... ważne aby wzrosła ;) trzymam kciuki! Będzie dobrze :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tak sobie myślę że niecały tydzień temu miałam taki różowy śluz może to wtedy dzidzia się zagniezdzala??? według laboratorium to wynik odpowiadający 1 tygodniowi więc pocieszam się tylko tym sluzem. Wmawiam sobie milion najgorszych scenariuszy co mnie podkusilo żeby robić betę... a to czekanie mnie wykonczy

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ci życzę żeby kolejne 9 miesięcy upłynęło ci na czekaniu... Na swoje upragnione zdrowe i szczęśliwe maleństwo :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai mi lekarz też powiedział, że liczy się przyrost, więc zrób kolejną betę. Ja też sobie obiecuję, że tym razem jak się uda to nie zwariuję i nie polecę od razu na wszystkie badania jak ostatnio... Ale nie wiem czy dam radę...

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dla pokrzepienia w dążeniu podeślę Wam przepiękne zdjęcia :)

    http://www.nauklove.pl/tak-wygladasz-20-sekund-po-przyjsciu-na-swiat-znakomita-galeria-christiana-berthelota/

    Dobranoc Kochane :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA, dziekuje za zdjecia! :)

    Zycze wszystkim milego dnia :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama.-Mai, co u Ciebie?? Mam nadzieje, ze wszystko dobrze! Jutro idziesz na bete, tak?
    Buziaki

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umowilam się na wizytę u gina, ale dopiero na 4.02 bo 28.01 go nie będzie a przyjmuje tylko raz w tygodniu :( a z tą beta to sama nie wiem trochę mi szkoda wydać tyle kasy, poza tym musialabym jechać do laboratorium prawie 40km bo mieszkam na wsi :/ a życie w nieświadomości chyba wydaje mi się lepsze i trochę łatwiejsze.... mój mąż mówi nie martw się jesteś w ciąży i to jest najważniejsze :) nie wiem już co mam robić

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, ja na Twoim miejscu bym zrobila. Zoabczysz jack jest przyrost i przynajmniej bedziesz spokojna az do wizyty.
    Kochana jestes w CIAZY!!!! na 100%! Trzeba tylko trzymac wszystko spokojnie pod kontrola. Ja na Twoim miejscu zrrobilabym bete i potem czekala spokojnie na wizyte. Albo zrob bete 2 razy co 48 godo przed wizyta.
    Sciskam Cie mocno!
    Chiedi bedziesz przesylac nam wiruski ?????? :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai Rachele ma rację zrób jeszcze raz betę przynajmniej będziesz spokojniejsza.
    Na pewno jesteś w ciąży z czego bardzo się tu wszystkie cieszymy i mamy nadzieję, że i my dołączymy razem z Tobą :) Myśl pozytywnie !

    Dziewczyny jestem 18 dni już po łyżeczkowaniu i dziś zobaczyłam, że mam twardy brzuch i przy naciśnięciu podbrzusza trochę mnie boli. Wizytę kontrolną mam dopiero na początku lutego. Trochę się niepokoje. Wiecie może czy to coś poważnego ? Zgłosić się prędzej fo gina ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam dużo z mężem i doszliśmy do wniosku ze co ma być to będzie. Jeżeli dzidzia ma się pojawić to się pojawi, zdajemy się na czas i duuuuzo leżenia i odpoczynku. Drugiej bety nie robimy bo to jednak za duży stres. Nastrój mi się zdecydowanie poprawił i mam w głębi jakiś taki spokój chociaż panicznie boję się 1 usg ;) trzymajcie kciuki dziewczyny za mnie a ja będę za was żebyście dołączyły do mnie jak najszybciej :) mam nadzieję że luty zaowocuje kilkoma fasolkami :)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - oby wszystko było w jak najlepszym porządku... nie denerwuj się na zapas ... ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    uff ja nie spie dzis od 4!

    Maja-Mai, trzymam mocno kciuki. NIe denerwuj sie, zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze! Rozumie Cie ze boisz sie pierwszego usg...ja tez chiedi sie uda, bede bardzo sie bala. Ale wierze, ze wszystko bedzie dobrze!!!!

    Teraz to nam tez sie uda, bo mamy w grupie pierwsza osobke zafasolkowana!!!

    Milus, nie wiem co Ci powiedziec... ja tak nie mialam. Nie mozesz zadzwonic do niego aby zapytac czy masz sie zglosic wczesniej?

    Ja dzis powinnam dostac @ i juz sie tak wlasnie czuje przed-okresowo.

    Zycze wszystkim milego dnia :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dzis cichutko.......
    Mam nadzieje, ze wszystko u Was dobrze! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w porządku :) leżę aż mnie dupsko boli :D mąż w delegacji więc się nudzę maksymalnie, czytam, oglądam tv i tak spędzać zamierzam następne 2 tygodnie. Czasami czuję lekkie uklucia w brzuchu, trochę jakbym zaraz miała dostać @ ale podobno tak ma być więc się tym nie przejmuję.
    A jak u Was samopoczucie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 16:58

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - a u mnie ostatnio jakoś psychicznie słabo ... wszystko mnie przytłacza... :( . Czuje się jakbym nie miała celu w życiu. Mam nadzieję, że te gorsze dni miną szybko...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana każdego dopadaja co jakiś czas takie mega smutne dni ale na szczęście mijają :) musimy myśleć pozytywnie ;)
    A cel twojego zycia na pewno się odnajdzie tylko w odpowiednim czasie, może to nie nastąpi za chwilę, ale się znajdzie :)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko tak jak się czuję ostatnio to chyba nigdy się nie czułam ... ale trzeba brać się w garść, bo gorsze samopoczucie może źle wpłynąć na starania o bąbelka :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak! Trzeba się ogarnąć bo bąbelki chcą mieć szczęśliwe mamy :) dlatego ja pomimo przerażenia jakie czuję staram się nie myśleć w kolko o zlych rzeczach które już przeszłam. Nie jest łatwo bo co najmniej kilka razy dziennie mnie to dopada .... najbardziej pomaga mi mój mąż :) mówi mi w kolko ze wszystko jest dobrze bo przecież jestem w ciąży, że dzidziuś na pewno rośnie a ja mu wierzę ;)
    A takie dni jak ty miałam ostatnio na przełomie Nowego roku, Sylwester to tragedia, witalismy nowy rok z naszą Mają, a ja płakałam tak bardzo, tak ciężko mi było akurat wtedy bez niej :( cały czas jest ciężko, Majeczka zawsze już z nami zostanie ale Nowe dziecko to Nowe nadzieje na lepsze i na szczescie

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ