X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* - to oby nam prezenty Walentynkowe się udały :D

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kompletnie o tym zapomniałam ale ja rok temu dałam mężowi właśnie taki prezent na Walentynki dodatni test ciążowy (a raczej 3) i malutkie skarpetki dziecięce :) ależ ta moja pamięć jest krótka :D
    A co do tych boli miesiaczkowych to w tym cyklu też czułam @ i do tej pory czasami takie mam wrażenie że za chwilę dostanę okres, latam do łazienki milion razy dziennie ;)
    a na fioletowej stronie podczytuję narazie tylko wrześniowki 2015 ale nie dopisuje się do listy bo nie chcę być z niej później skerslona, już kilka dziewczyn straciło fasolki. Ale gdybyście widziały o czym one piszą, o PALENIU w ciąży, bo są tam takie które palą, o piciu piwa czy wina po pozytywnym teście!!! Szok

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to ja chce pozytywny test na walentynki !!! :)
    Najgorzej ze nie wziekam testow owu, zadnych rozciagliwych sluzow nie widac, mam nadzieje ze nie przegapie :) oby do soboty, wtedy bedziemy juz w domu :)

    Ja w 1 ciazy prawie codziennie czulam takie lekkie skurcze jak na okres. Bralam nospe, bo gin tak poradzila jak mi to bedzie przeszkadzac i od razu przechodzilo. Ale mowila tez ze jak bedzie mocniej bolec to zeby nie uprawiac seksu bo to moze nasilic skurcze.

    Moja kolezanka czasem w ciazy wziela 2-3lyki wina.
    Ja pracowalam w kompanii piwowarskiej, tam nas indoktrynowali w temacie skutkow alko na dziecko wiec sie wystarczajaco wystraszylam zeby mnie nie korcilo :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chcę :P

    *Kejt* - może akurat się wstrzelicie w odpowiedni moment ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt nie ogladaj się na śluz, kochaj się z mężem dla czystej przyjemności :) mówię ci takie odprężenie i wyjazd daleko od domu sprzyjają zafasolkowaniu ;)

    jangwa_maua, Rachele lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai dobrze mówi ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, paskudny dziś mam dzień :( wszędzie dosłownie otaczają mnie kobiety z dziecmi :/ na facebooku dosłownie caly czas ktoras z dziewczyn pisze,ze jest w ciąży,albo wrzuca zdjęcia swojego nowonarodzonego dziecko,wiem,ze powinnam się cieszyc ich szczęściem,ale nie umiem ,to wszytsko tylko mnie bardziej dobjia....

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wiem że jest ci ciężko, myślę że każda z nas czuję zazdrość jak widzi takie wpisy... życie jest jednak bardzo niesprawiedliwe, jednym daje samo szczęście, a innych doświadcza tak jak nas w najgorszy możliwy sposób :( ale i do nas szczęście kiedyś się uśmiechnie musimy tylko w to głęboko wierzyć i czekać cierpliwie :) przytulam :* mam nadzieję że niedługo nadejdzie dla ciebie taki szczęśliwy czas:)

    Kitaja lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że ciężko patrzeć na szczęście innych... samej jest mi źle, bo niecały miesiąc temu u mnie w rodzinie pojawiły się dwa maluszki. Jest mi przykro, że kuzynki cieszą się maluchami, a ja straciłam swoją fasolkę ... staram się o tym nie myśleć...w głębi serca mam nadzieję,że teraz w cyklu uda mi się ponownie zajść i cieszyć z bąbelka...dziś przechodząc w markecie koło ubranek dla maluszków zrobiło mi się też smutno ... ech ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama mia ja też podczytuje wrzesniowki i jestem w szoku jakie tam są poruszane tematy. Wiadomo że palenie szkodzi ogólnie wiec tym bardziej w ciąży. Dzieci nie muszą ale mogą urodzić się chore przez palenie albo osłabione, mogą też urodzić się zdrowe ale po co ryzykować? Szok szok szok!

    Rachele lubi tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny
    Ja tak trochę z innej beczki, ale dla nas staraczek może ważne.

    Byłam dziś po histopatologię połączoną z wizytą lekarską. Generalnie tam nic nie wyszło, więc lekarz pytał gdzie ja pracuje, a że w szkole specjalnej to nie ma szkodliwych substancji, ale mój mąż jest lakiernikiem samochodowym, więc tutaj się doktor zaczepił i mężulek idzie na badanie (prywatnie). Oczywiście nie jest to sprecyzowana przyczyna, ale kolejna z wielu możliwości. Ale... Pan powiedział, że coś tam (bo nazwy nie pamiętam), czym karmi się dziecko zanim powstanie łożysko regeneruje się po 6 mies, na moje przerażenie odparł że przepisze mi wit E która to regeneruje szybciej, więc lepiej dla kolejnej ciąży. Ja już wcześniej o niej słyszałam i ją biorę, teraz dostałam wzmocnioną dawkę. Może Wam się przyda...

    Rachele lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Rachele, minelo 4 tyg.wiec pewnie niedlugo sie pojawi. Chociaz domyslam sie jak sie niecierpliwisz :)
    Nie chce rozbudzac nadziei, bo takie nieuzasadnione rozbudzanie w naszym przypadku jest moim zdaniem niepotrzebne, ale ja w 1 ciazy kiedy czekalam na okres, mialam bol brzucha dokladnie taki jak na okres. Myslalam wiec zes to kwestia 1-2 dni i przyjdzie. A nie przyszedl.
    Pisze to bo mowilas ze mialas nadzieje ze moze uda sie znow od razu zajsc w kolejna ciaze :)

    Jak mawia moj maz "bedzie dobrze albo jeszcze lepiej" :)

    Kochana Kejt! Dziekuje za slowa otuchy!!! Dzis to juz niecierpliwie sie na maksa! Sama nie diem co myslec o objawach, no ale dobrze wiemy, ze 1 cykl po jest zagadka.

    Pamietaj Kochana, ze macie wrocic w 3! Tak wiec do pracy! Zycze super relaksu i wypoczynku! :) Caluje!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Mama-Mai, bardzo duzo dziewczyn zachowuje sie wrecz nieodpowiedzialnie. Zastanawiam sie czy wynika to z niewiedzy, beztroskiego podejscia czy po prostu, brzydko mowiac, olewania sprawy. Dzis w nocy z ciekawosci, az weszlam poczytac troche i raczej nie bede komentowac.
    A jak sie czujesz kochana?

    KkasienkaA, dziekuje za informacje! Kazda taka informacja jest tu na wage zlota :)

    Jangwa-Maua, oj jak dobrze Cie rozumie! Ja ostatnio mialam nawet kilka szczesliwych zakonczen ciaz wiec dodatkowo smutno sie robilo (i to 2 zupelnie nie planowane). Wszyscy w kolo tez w ciazy... Nie jest latwo!
    Ale musimi wierzyc, ze nam tez sie uda szybciutko i ze nasze Malenstwa beda najwspanialsze pod sloncem! A jakze inaczej!

    Zycze nam Wszystkim abysmy dostaly najpiekniejszy prezent na Walentynki! ja akurat Walentynek nie obchodze ale mamy kolejna rocznice wspolnego zamieszkania wiec taki prezent bylby najcudowniejsza rzecza jaka moglaby sie przydarzyc!

    Sciskam Was mocno :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele już sama nie wiem jak się czuję,rano miałam śluz z krwią, już byłam pewna ze sprawa jest przesądzona ale minęło, chociaż czuję w kościach okres to nie wiem chyba nadal liczę na jakiś cud ze jednak się uda.
    Trzymam za to kciuki za twoją @ a raczej jej brak :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Rachele już sama nie wiem jak się czuję,rano miałam śluz z krwią, już byłam pewna ze sprawa jest przesądzona ale minęło, chociaż czuję w kościach okres to nie wiem chyba nadal liczę na jakiś cud ze jednak się uda.
    Trzymam za to kciuki za twoją @ a raczej jej brak :)

    Kochana, ja przez pare dni po tym jak zobaczylam 2 kreseczki, czulam delikatne bole jak na @. Potem powracaly, z tego co mi powiedziano, jest to normalne bo wiadomo, ze macica sie zmienia itd.
    Obserwuj dokladnie sluz.Mam nadzieje, ze krwi bylo malo i ze to taki jednorazowy wybryk natury. Jestem z Toba. Nie denerwuj sie ale na spokojnie sprawdzaj wszystko.

    Dziekuje Ci bardzo za trzymanie kciukow! Powiem Ci szczerze, ze nie wiem co myslec, dlatego chce zrobic test, zeby powybijac sobie z glowy, ze moze akurat...

    Zycze Ci milego dnia :) Przytulam bardzo mocno!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ci się udalo ;) zrób test i napisz ile kresek widać :) ja leżę, ani śladu krwi już głupieje od tego wszystkiego.... i tak jak w poprzednich 2 ciazach miałam przeczucie czy jest dobrze czy źle tak teraz nic!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka tez do was dołacze chyba pozwolicie my z M mamy wznowic dzialania od marca ale moja gin powiedział ze jak sie uda wczesniej to tez bedzie ok czytam formu od poczatku i czy mogła by mi w skrócie któras opisac jakie leki bierze np. ten selen i olej z wisiołka ja wczesniej brałam tylko kwas foliowy a teraz moja gin przepisała mi jakas wieksza dawke a i co dajecie mezulkom bo mój jak zaczelismy starania rok temu a dowiedzialam sie ze kwas foliowy wskazany jest takze M.. to brał bez problemu moze powinnam mu jeszcze cos dołozyc :)???

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż łyka witaminę A+E, D3, kwas foliowy oraz co drugi dzień na zmianę Salfazin i Androvit wedlug zaleceń lekarza. Test potrójny nasienia wykazał, że armia jest liczna, wręcz potężna, ale jest dość dużo plemników uszkodzonych na co witaminki mają zadziałać ;) Ja także wcinam witaminy dzisiaj 6 dc i już robimy rozgrzewkę przed owulką ;) Byłam także na chwilę na fioletowej stronie, smutne wieści kilka dziewczyn straciło swoje dzieciątka, ale zawsze takie grono dziewczyn jest sama 3 razy musiałam pożegnać się z innymi szczęsliwymi już mamami... Jeśli zajdę w ciąże to zostaję tutaj z Wami ;)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele - na dodatek dochodzą mnie słuchy,że kuzynka chce mnie poprosić abym została chrzestną jej córeczki ... :( ech ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Oficjalnie wracam do starających się. Rano dopadła mnie @ :( Dobrze ze nie pozwoliłam sobie cieszyć się z dwóch kresek bo byłoby ze mną znacznie gorzej.
    mam zamiar wypić dziś duuuuuuzo wina na pocieszenie
    Nadal trzymam kciuki za walentynkowe fasolki :)

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ