X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)

    P.S. Planowałam, że jak będę miała córeczkę to nazwę ją Maja :).

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze chciałam mieć Maję i mam tylko nie przy sobie niestety:( ale wierzę w to ze nad nami czuwa z Nieba i pilnuje żeby nasz malutki babelek rósł duży i silny bo w końcu jest jego starsza siostra ;)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, pilnuje aby brat/siostra było zdrowe i uszczęśliwiło rodziców ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai podziwiam Cię za spokój i chcę naśladować!

    Jangwa maua to chyba coś w powietrzu, bo mnie też dopadło. Totalne załamanie i brak nadziei. Kurde :( :( :(

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie nasze Aniolkowe Dzieci dbają o nas - swoich rodziców i myślę że chcieliby widzieć nas uśmiechniętych i szczęśliwych mimo wszystko :) i każdej z nas dziewczyny urodzi się jeszcze cała gromadke maluszków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 21:18

    jangwa_maua, KkasienkaA, *Kejt* lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że coś w powietrzu wisi..oby szybko przeszło!

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To musi być ta podła pogoda!!!

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was moje Kochane :)

    ja dolaczam do grona smutnych osobek... Wczoraj spalam 3 godziny, mial byc @ ale sie jeszcze nie rozkrecil. W nocy obudzilam sie z bolu. Teraz marze tylko zeby @ przyszla.. jestem juz zmeczona i chcialabym zaczac nowy rozdzial! Czekanie jest najgorsze.
    Pogoda tez swoje robi na pewno!

    Maja-Mai, teraz tylko slodkie leniuchowanie i odpoczynek!
    Jangwa-Maua, trzymajmy sie dzielnie! Musimy bo nasze przyszle Malenstwa czekaja na nas!

    Buziaki wielke dla kazdej z osobna :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele - oj czekanie na @ jest katorgą... tak bardzo chciałam szybko dostać, a musiałam tyle czekać :/ na szczęście już po i można się przytulać :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Rachele - oj czekanie na @ jest katorgą... tak bardzo chciałam szybko dostać, a musiałam tyle czekać :/ na szczęście już po i można się przytulać :)

    I to jaka katorga! Ja dostalam zielone swiatelko juz na ten cykl. Obiecalam sobie zadnego testowania i liczenia, jesli zdarzy sie cud..to swietnie. Do wczoraj mialam taka malutka iskierke nadziei, ze moze w koncu cud zdarzy sie rowniez mnie... ale po bolach tej nocy, nie mam juz zadnych zludzen. Zeby tylko @ juz przyszla i zaczniemy od poczatku!!!!
    Taka z niej przewrotna bestia, jak nie chcemy to przychodzi, a jak chcemy zeby przyszla, to kaze na siebie czekac!
    Na kiedy masz termin @?

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po... 15.01 przyszła @ a czekałam od 27.11 :( . Też nie mam zamiaru liczyć ani nic, zdam się na los.. oby był łaskawy :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Ja już po... 15.01 przyszła @ a czekałam od 27.11 :( . Też nie mam zamiaru liczyć ani nic, zdam się na los.. oby był łaskawy :)

    Musi byc laskawy! Musisz mu tylko pomoc i ladnie pracowac! Jak stracimy nadzieje to bedzie zle! Dlatego tak bardzo ciesze sie zawsze z dobrych wiadomosci jak u Mamy.Mai! Pozwalaja wierzyc, ze nam tez sie szybciutko uda! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj te dobre wiadomości dają ogromną nadzieję :) tak bym chciała prezent na Walentynki :) to by były najpiękniejsze Walentynki w życiu :) (aż się rozmarzyłam)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Ja tam calutki czas trzymam za Was kciuki :) za wasze starania i wasze fasolki żeby pojawiły się w brzuszkach jak najszybciej :)

    Rachele, jangwa_maua lubią tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Ja tam calutki czas trzymam za Was kciuki :) za wasze starania i wasze fasolki żeby pojawiły się w brzuszkach jak najszybciej :)

    Dziekuje Kochana! :)

    Jak sie czujesz? Pamietaj tylko odpoczynek, odpoczynek i relaks!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się dobrze, strach dopada mnie co jakiś czas ale wtedy szukam sobie jakiegoś zajęcia żeby odgonić złe myśli.
    leżę, leżę i leżę, mąż na odległość mnie pilnuje :) ciężko będzie wytrzymać jeszcze 2 tygodnie

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Ja czuję się dobrze, strach dopada mnie co jakiś czas ale wtedy szukam sobie jakiegoś zajęcia żeby odgonić złe myśli.
    leżę, leżę i leżę, mąż na odległość mnie pilnuje :) ciężko będzie wytrzymać jeszcze 2 tygodnie

    Bardzo ladnie! Znajdz sobie 1000 rzeczy do zrobienia! Zawsze mozesz robic to na co nie mialas do tej pory czasu! :)
    2 tygodnie szybciutko zleca! nawet nie nie obejzysz! Pamietaj, wszystko bedzie dobrze!!! Pozytywne myslenie, ty juz Kochana swoje 'zaplacilas' i pula zlych rzeczy sie wyczerpala! Teraz wszystko bedzie dobrze :) Caluje Cie mocno.


    ps. Ja dalej czekam na @ i zaczynam powolutku swirowac!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Ja czuję się dobrze, strach dopada mnie co jakiś czas ale wtedy szukam sobie jakiegoś zajęcia żeby odgonić złe myśli.
    leżę, leżę i leżę, mąż na odległość mnie pilnuje :) ciężko będzie wytrzymać jeszcze 2 tygodnie

    Kochana, zazdroszcze ci niesamowicie :) w tym pozytywnym znaczeniu oczywiscie :)
    Pozytywne myslenie sciaga do nas pozytywne rzeczy-a przeciez twoja fasolka przyniosla ci radosc, musisz sie jej odwzajemnic tym samym :)
    Ja na zwolnieniu nadrabialam zaleglosci filmowo ksiazkowe- ogladalam filmy online, czas dzieki temu szybciej mijal.
    Pamietam ze 17.12. myslalam ze przede mna cala wiecznosc do @, a tymczasem jest juz po, minelo blyskawicznie.
    A ty mozesz juz dolaczyc do jakiegos watku na fioketowej stronie :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    ps. Ja dalej czekam na @ i zaczynam powolutku swirowac!!!

    Rachele, minelo 4 tyg.wiec pewnie niedlugo sie pojawi. Chociaz domyslam sie jak sie niecierpliwisz :)
    Nie chce rozbudzac nadziei, bo takie nieuzasadnione rozbudzanie w naszym przypadku jest moim zdaniem niepotrzebne, ale ja w 1 ciazy kiedy czekalam na okres, mialam bol brzucha dokladnie taki jak na okres. Myslalam wiec zes to kwestia 1-2 dni i przyjdzie. A nie przyszedl.
    Pisze to bo mowilas ze mialas nadzieje ze moze uda sie znow od razu zajsc w kolejna ciaze :)

    Jak mawia moj maz "bedzie dobrze albo jeszcze lepiej" :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    oj te dobre wiadomości dają ogromną nadzieję :) tak bym chciała prezent na Walentynki :) to by były najpiękniejsze Walentynki w życiu :) (aż się rozmarzyłam)

    Jangwa maua, dokladnie o tym samym pomyslalam :)
    Mam nadzieje ze nie bede musiala zastanawiac sie w tym roku nad prezentem dka meza i dostanie w prezencie walentynkowym test ciazowy z dwoma kreseczkami :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ