X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowałem rano 2 kreska jest nadal blada ale już nie trzeba jej szukać z pomoca lupy ;) jestem szczęśliwa ze udało się nam za 1 podejściem :) a mój mąż mówi że nie uwierzy aż nie zobaczy zdjęcia z usg ;)
    oczywiście nikomu póki co nie mówimy tak więc wiecie tylko wy :D
    na następną środę umawiam się do doktorka będzie już widać pecherzyk :)

    anka418, KkasienkaA, Lili30, *Kejt*, gabi544 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt zazdroszczę :) życzę udanych ferii i powrotu z dodatkowym pasażerem ;)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Testowałem rano 2 kreska jest nadal blada ale już nie trzeba jej szukać z pomoca lupy ;) jestem szczęśliwa ze udało się nam za 1 podejściem :) a mój mąż mówi że nie uwierzy aż nie zobaczy zdjęcia z usg ;)
    oczywiście nikomu póki co nie mówimy tak więc wiecie tylko wy :D
    na następną środę umawiam się do doktorka będzie już widać pecherzyk :)
    Super!!! Bardzo bardzo sie ciesze :)

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Testowałem rano 2 kreska jest nadal blada ale już nie trzeba jej szukać z pomoca lupy ;) jestem szczęśliwa ze udało się nam za 1 podejściem :) a mój mąż mówi że nie uwierzy aż nie zobaczy zdjęcia z usg ;)
    oczywiście nikomu póki co nie mówimy tak więc wiecie tylko wy :D
    na następną środę umawiam się do doktorka będzie już widać pecherzyk :)

    Wspaniała wiadomość!! Gratuluję i nadal mocno trzymam kciuki! :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupi! Super super super

    Mama Mai gratuluję i dziękuję- bo dajesz nadzieję :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło słyszeć takie ciepłe słowa :) ale jeszcze za wcześnie na dziekowanie dziewczyny, podziekuje jak usłyszę bijące serduszko ....
    a póki co trzymam za was kciuki bardzo mocno :) musicie do mnie dołączyć ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane my z mężem też zaczęliśmy ostro brać się do pracy ! Co do tych testów owulacyjnych to nie jestem przekonana czy na pewno są pozytywne w moim przypadku...Jak dla mnie tak i póki co już się staramy :)

    Gratuluje Mama Mai i trzymam kciuki ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_ Mai - serdecznie Ci gratuluję ! Bardzo się cieszę i na pewno wszystko będzie ok :)
    my mamy za sobą pierwszy cykl starań, ale nie sądzę żeby się udało za 1 razem, nie nastawiam się. Ale cóż.. czas pokaże.

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele - w końcu po 50 dniach od zabiegu zaczęłam nowy cykl, @ się skończy to zobaczymy jak to będzie... ;) Nie nastawiam się jakoś, bo ostatnio psychicznie trochę gorzej się czuję, ale zobaczymy. Może coś się wykluje :)

    Mama_ Mai - trzymam kciuki, aby wszystko było w porządku i serduszko biło jak dzwon! ;)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Testowałem rano 2 kreska jest nadal blada ale już nie trzeba jej szukać z pomoca lupy ;) jestem szczęśliwa ze udało się nam za 1 podejściem :) a mój mąż mówi że nie uwierzy aż nie zobaczy zdjęcia z usg ;)
    oczywiście nikomu póki co nie mówimy tak więc wiecie tylko wy :D
    na następną środę umawiam się do doktorka będzie już widać pecherzyk :)

    Kochana, gratuluje! Ciesze sie bardzo bardzo, ze Ci sie udalo! Super!!!!!!!

    To teraz prosimy wszystkie o wiruski! :)

    Milego dnia! Sciskam bardzo mocno!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Rachele - w końcu po 50 dniach od zabiegu zaczęłam nowy cykl, @ się skończy to zobaczymy jak to będzie... ;) Nie nastawiam się jakoś, bo ostatnio psychicznie trochę gorzej się czuję, ale zobaczymy. Może coś się wykluje :)

    Mama_ Mai - trzymam kciuki, aby wszystko było w porządku i serduszko biło jak dzwon! ;)

    Nowy cykl to dobra a nawet bardzo dobra wiadomosc. Teraz moze byc juz tylko dobrze!! Najtrudniejsze juz za Toba!
    Przytulam Cie i glowka do gory!

    ps. Ja czekam jeszcze na moj pierwszy @!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przylazła @ cieszę się w sumie bo do owulki już zleci jakoś ;) A więc do dzieła ;)
    Mama_Mai gratulacje serdeczne i życzę Tobie wszystkiego najlepszego :) Może styczeń będzie u nas owocny? ;)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Wczoraj przylazła @ cieszę się w sumie bo do owulki już zleci jakoś ;) A więc do dzieła ;)
    Mama_Mai gratulacje serdeczne i życzę Tobie wszystkiego najlepszego :) Może styczeń będzie u nas owocny? ;)

    Gratuluje @! w takim razie do pracy! Zycze powodzenia :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele - oby u Ciebie @ przyszła szybko ;)

    Życzę wszystkim owocnego cyklu skoro tyle wirusków dziewczyny wysyłają :D

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny.. nie iwem do którego tematu będzie pasować moja wypowiedź. bardzo się martwię.. staraliśmy się o dzidziusia w tym miesiącu, juz 2 @ ZA NAMI po zabiegu, lekarz zalecił nam poczekać do 3 @ ale tak bardzo chciałam być w ciąży. zaczęliśmy starania w tym miesiącu. dni płodne zaliczone, wtedy zaczęło mnie rozbierać przeziębienie. od razu mleko z czosnkiem, maść rozgrzewająca i leżenie plackiem 3 dni pod kołdrą. przeszło. dzisiaj rano obudziłam się z bólem szyi, gdy dotknęłam, zabolały mnie dwa punkty pod uszami. byłam u lekarza, dostałam paracetamol i lek na ból gsrdła. oczywiście powiedziałam ze staramy się o dzidziusia. mam skierowanie na badania krwi i moczu, bo miesiąc temu miałam zapalenie zatok i wtedy się wyleczyłam ale od tamtej pory juz 3 razy chrowałam. boję się o zdrowie.. o zdrowie swoje i ewentualnego dzidziusia. tak bardzo chciałabym zeby to juz przeszło, odpuściło.
    teraz mam taką straszną niepewność.. że jak się nam udało to zaraz je stracę przez te choroby... :( juz sama wariuje

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Rachele - w końcu po 50 dniach od zabiegu zaczęłam nowy cykl, @ się skończy to zobaczymy jak to będzie... ;) Nie nastawiam się jakoś, bo ostatnio psychicznie trochę gorzej się czuję, ale zobaczymy. Może coś się wykluje :)

    Mama_ Mai - trzymam kciuki, aby wszystko było w porządku i serduszko biło jak dzwon! ;)

    Jangwa maua, pewnie ci ulzylo po przyjsciu @ :) teraz bedzie juz z gorki jak organizm wrocil do normy- ja tak sobie mowie :) z tego co pamietam to jutro masz wizyte u gina? Trzymam kciuki zeby potwierdzil ze wszystko jest ok :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Miło słyszeć takie ciepłe słowa :) ale jeszcze za wcześnie na dziekowanie dziewczyny, podziekuje jak usłyszę bijące serduszko ....
    a póki co trzymam za was kciuki bardzo mocno :) musicie do mnie dołączyć ;)

    Mama Mai, zycze ci kochana zeby los wynagrodzil ci ostatnia strate :)
    No a sobie zycze oczywiscie szybkiego pojscia w twoje slady :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* - ulga ogromna. Gin na zwolnieniu więc na razie wizyta wstrzymana. Z resztą jak @ przyszła to już tak się nie martwię. Na wcześniejszej wizycie po zabiegu mówił, że wszystko w porządku i mówił,że po ok.2 miesiącach działać to myślę, że nic złego u mnie się nie dzieje. Tyle , że długo na @ musiałam czekać ;) . Bardzo bym się cieszyła gdyby najbliższe przytulania zaowocowały fasolką, ale zobaczymy jak będzie ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś betę mam już wynik 22,4 wydaje mi sie ze to trochę mało.... no sama nie wiem jakoś radość z pozytywnego testu mi przeszła :( powtórzę chyba za kilka dni

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Zrobiłam dziś betę mam już wynik 22,4 wydaje mi sie ze to trochę mało.... no sama nie wiem jakoś radość z pozytywnego testu mi przeszła :( powtórzę chyba za kilka dni

    powtorz za 48 godzin! najwazniejszy jest przyrost a nie prog z jakiego startujesz! :) Trzymam mocno kciuki

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ