X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Moje Drogie,
    dziekuje Wam wszystkim za trzymanie kciukow! Juz po wizycie.
    Wszystko ladnie po zabiegu i lekarz powiedzial, ze jesli jeszcze nie zaczelismy dzialac, to zeby zabrac sie do pracy.

    Wczoraj to chyba nie byla owulacja bo dzis nie bylo kompletnie nic widac. Powiedzial mi rowniez, ze w najblizszych dniach na @ tez sie nie zanosi. Powinnam dostac w srode wiec zobaczymy. Mam sie zglosic jak tylko test bedzie pozytywny. Jesli nic nie zaskoczy przez 4 m-ce wtedy mam sie pokazac, zeby zrobic dodatkowe badania. Na razie mamy ladnie pracowac. Powiedziala min co 2 dni przynjamniej do 18 dnia cyklu.
    Skoro juz owulacja byla chwile temu, to tak sie ludze troszeczke, ze moze akurat cos. Ale stapam twardo po ziemi i od przyszlego cyklu do pracy! :)

    Milus, dzis macie ladnie serduchowac!!! Pamietaj!

    Sciskam Was mocno :)

    Rachele, cieszę się, że lekarz potwierdził, że wszystko jest ok :) najważniejsze jest w koncu nasze zdrowie - bez tego ani rusz! Twoje pozytywne nastawienie też jest do pozazdroszczenia :)


    Rachele lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Witam was, w październiku mialam ciążę pozamaciczna teraz udało się zajść mam brac luteine, czy mogę być spokojna?
    Czy są osoby którym luteina towarzyszyła a i tak stała się tragedia? Mam tyle obaw :(

    Staraczka, niestety ja nic w ciąży nie brałam oprócz kwasu foliowego, nie znam się na tym kompletnie...

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele to super ze u ciebie wszystko w porządku :) i ze lekarz was mobilizuje do pracy ;)
    Ja nadal @ nie mam :D i nie czuję w ogóle zeby miała się pojawić ale nie napalam się już w żadną stronę
    staraczka ja luteine brałam tylko przez tydzień jak byłam w ciąży w szpitalu dali mi go profilaktycznie na plamienie i nic więcej na jego temat nie wiem

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę wam udanego tygodnia - dziś jadę a narty i nie wiem czy bede miała internet (nie wiem jak wytrzymam bez forum :) ).

    każda z nas na coś czeka: na @, na owulkę, na testowanie :)
    niech to wszystko nadejdzie i da pozytywne efekty :)

    ściskam!

    hrynia, milus lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, zycze super super bialego tygodnia! Mysle ze @ Ci sie skonczy i zabierzesz sie do dzialania! Zycze super sniegu, super zabawy i relaksu! Jesli moge zapytac, gdzie jedziecie?

    Mama Mai, trzymam bardzo mocno! Jejku zeby Ci sie udalo! Tak bardzo Ci tego zycze!!!!! Zycze milej soboty bez @!

    Milus, i tak ma byc! Zero rozmow a duzo milosci :) Jak bylo wczoraj?

    Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Kejt, zycze super super bialego tygodnia! Mysle ze @ Ci sie skonczy i zabierzesz sie do dzialania! Zycze super sniegu, super zabawy i relaksu! Jesli moge zapytac, gdzie jedziecie?

    Mama Mai, trzymam bardzo mocno! Jejku zeby Ci sie udalo! Tak bardzo Ci tego zycze!!!!! Zycze milej soboty bez @!

    Milus, i tak ma byc! Zero rozmow a duzo milosci :) Jak bylo wczoraj?

    Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia :)


    Niby było ale wiesz nie tak jak bym tego chciała... no ale cóż...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także życzę tobie Kejt miłego weekendu ! :)

    A za Ciebie Mama Mai trzymam kciuki żeby w końcu Ci się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal @ brak :) rano na teście bardzo jasny cień cienia :D ale coś jednak było :) czekam na jutro żeby zrobic powtorke już nie mogę się doczekać :)
    Kejt tobie życzę udanego wypadu :) narty w moim przypadku prawdopodobnie podziałały ;) byłam z mężem między świętami a sylwestrem
    A ty Milus nie martw się ważne żebyście mieli przyjemność z bliskosci
    miłego weekendu dziewczyny ;)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    U mnie nadal @ brak :) rano na teście bardzo jasny cień cienia :D ale coś jednak było :) czekam na jutro żeby zrobic powtorke już nie mogę się doczekać :)
    Kejt tobie życzę udanego wypadu :) narty w moim przypadku prawdopodobnie podziałały ;) byłam z mężem między świętami a sylwestrem
    A ty Milus nie martw się ważne żebyście mieli przyjemność z bliskosci
    miłego weekendu dziewczyny ;)

    Kochana, to bardzo dobre wiedomosci! Trzymam caly czas kciuki! Jutro testuj! Sciskam CIe mocno!!!!!!! Tak bardzo bym chciala, zeby juz teraz Ci sie udalo! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai cieszę się z tak dobrych wiadomości ! :) Również trzymam kciuki i życzę drugiej mocnej kreseczki ! :)

  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie :) ja też się przyłączam i trzymam kciuki za dwie kreseczki :)

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai ja również mocno ściskam kciuki i pisz jutro szybciutko do nas! :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, wlasnie zamowilam testy owulacyjne w skromnej ilosci 60 szt i tak przy okazji tesciki ciazowe (30 :) ) od nowego cyklu zaczynamy testowanie! :)

    KkasienkaA, co slychac u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 14:59

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam za kilka dni doczekać się owulacji, więc humor dopisuje! :)

    Dziś już nawet pierwszy owulacyjny zrobiłam, ale jeszcze czas. Ale ponieważ zakupiłam je w necie to nie muszę ich tak oszczędzać jak tych drogich z apteki :)

    Na USG Pan Doktor powiedział, że wszystko jest super, choć nadal powiedział że zaczekałby jeden cykl, ale nie zachęca do wstrzemięźliwości. Powiedział, że jak się przytrafi to dobrze i wcale nie będzie to miało przełożenia na prawdopodobieństwo kolejnego poronienia, czy komplikacji. Więc zaczynamy w tym cyklu! Śmiał się, bo powiedziałam że endometrium mam ładne bo piję czerwone wino :)
    Uczucia mieszają się w głowie- strach z radością i ekscytacją. Ale to pewnie dla Was znajome uczucie :) :)

    Ściskam!

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Kochane, wlasnie zamowilam testy owulacyjne w skromnej ilosci 60 szt i tak przy okazji tesciki ciazowe (30 :) ) od nowego cyklu zaczynamy testowanie! :)

    KkasienkaA, co slychac u Ciebie?


    Kochana w skromnej ilości hihihih :) To ja mogę powiedzieć, że w skromnej ilości bo tylko 20szt + 5testów ciążowych :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny bierzcie się do pracy :) ja już nie mogę doczekać się jutra mam nadzieję że będzie widać 2 kreski... no chyba że miałam dziś rano omamy wzrokowe i jednak przyjdzie @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 18:24

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai ja też przy poprzedniej ciąży miałam taką meeega bladą kreseczkę, aż patrzyłam na nią pod rozmaitymi kątami... Za tydzień zrobiłam kolejny test (tydzień przez wyjazd)i były dwie piękne kreseczki. Tak więc myślę, że i u Ciebie się udało :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - ja również miałam bladą kreseczkę, ale na drugi dzień od razu poleciałam na betę która wyszła pozytywnie .. więc całkiem możliwe, że masz powoli z czego się cieszyć ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:)

    Co slychac?

    Mama_Mai, co u Ciebie?????? Robilas test?? Napisz koniecznie! Nie bede Ci powtarzac, ze trzymam mocno kciuki i mysle o Tobie! :)

    KkasienkaA, super ze zabieracie sie do pracy! ja kupilam testo na necie wiec udalo sie zaplacic duzo mniej niz w aptece. testuj ladnie i rozpocznij nowy rozdzial!

    Jangwa_maua, co slychac u Ciebie?


    Pozdrawiam Was wszystkie!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) mam internet w hotelu :)
    Jestesmy we Włoszech w val di sole w folgarida. Śnieg jest, lekki mróz, slonko :) człowiek przestaje myśleć o wszystkich problemach gdy skupia sie na tym zeby sie nie wywrocic :) ja uczę sie jeździć na desce.

    Po całym dzisiejszym dniu wyglada na to ze okres mi sie kończy- tylko plamienie. Więc chyba jeszcze na wyjeździe zaczniemy działać, a ja oczywiście nie wzięłam testów :/ a na dodatek jakieś przeziębienie mnie rozkłada :( lyknelam aspirin c i leże pod koldra po kąpieli. Czy macie jakieś sposoby jak was przeziębienie bierze?

    Trzymam kciuki za wszystkie testy- owulacyjne i ciazowe :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ