X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik, witaj :) Milo Cie poznac. Dziekuje Ci za slowa otuchy! Ja mialam zawsze 28 dniowy cykl. Objawy wskazywaly, ze bedzie regularnie. Teraz juz objawow nie ma. Mam nadzieje ze szybciutko sie pojawi, bo to czekanie jest najgorsze!
    Zycze bardzo owocnych staran!

    Kejt, witaj po urlopie! Moge zapytac gdzie byliscie? Dziekuje za tak cieple slowa :) Ja tez miewam czesto dolki ale mowie sobie, ze jesli sie poddam, to efektow nie bedzie! ...wmawiam sobie, ze bedzie dobrze i ze jak sie cos chce to trzeba niestety wlozyc duzo pracy. Ty teraz zrelaksowana po urlopie, zabieraj sie ladnie do pracy! Taki relaks bardzo duzo daje!

    NIe wiem czy pisalam, ze przeczytalam ze test ktory kupilam to podobno najgorsze badziewie (wychodzi negatywny nawet przy pozytywnej becie) wiec znow pojawila sie iskierka nadziei. Jutro kupie inny, jesli @ sie nie pojawi.

    Mama_Mai, jak sie czujesz Kochana?


    Zycze Wszystkim milego i relaksujacego dnia :) Buziaki!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Blondik, witaj :) Milo Cie poznac. Dziekuje Ci za slowa otuchy! Ja mialam zawsze 28 dniowy cykl. Objawy wskazywaly, ze bedzie regularnie. Teraz juz objawow nie ma. Mam nadzieje ze szybciutko sie pojawi, bo to czekanie jest najgorsze!
    Zycze bardzo owocnych staran!

    Kejt, witaj po urlopie! Moge zapytac gdzie byliscie? Dziekuje za tak cieple slowa :) Ja tez miewam czesto dolki ale mowie sobie, ze jesli sie poddam, to efektow nie bedzie! ...wmawiam sobie, ze bedzie dobrze i ze jak sie cos chce to trzeba niestety wlozyc duzo pracy. Ty teraz zrelaksowana po urlopie, zabieraj sie ladnie do pracy! Taki relaks bardzo duzo daje!

    NIe wiem czy pisalam, ze przeczytalam ze test ktory kupilam to podobno najgorsze badziewie (wychodzi negatywny nawet przy pozytywnej becie) wiec znow pojawila sie iskierka nadziei. Jutro kupie inny, jesli @ sie nie pojawi.

    Mama_Mai, jak sie czujesz Kochana?


    Zycze Wszystkim milego i relaksujacego dnia :) Buziaki!


    Rachele, byliśmy we włoszech w val di sole w miejscowosci folgarida. hotel tuz przy stoku z basenem, sauną i ogromnymi ilosciami pysznego jedzenia - polecam :)wrocilismy zrelaksowani, robie testy owu i działamy :)

    wszystkie objawy ci przeszly? żadnego bolu brzucha / bolących piersi? ja zawsze rozpozaje, bo potrafie zjesc konia z kopytami :) ale mysle, ze warto kupic drugi test - po co masz siedziec i się zastanawiać. niepewość to jedna z najgorszych rzeczy według mnie...
    a masz juz zaplanowaną jakąś kolejną wizytę u ginekologa?

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w porządku, @ trwa w najlepsze, czekam aż się skończy i działam dalej. Mąż już się pytał kiedy są te dni płodne :D bo on tego nie ogarnia za bardzo, a ja go nie wprowadzam w temat
    Rachele koniecznie powtórz test!
    Mileg dnia :)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dostałam okres. W sumie to już wczoraj pojawiło się plamienie. Co za ulga! Nareszcie! :) To czekanie było okropne. Nie wiem jak radzą sobie dziewczyny, które dostają @ po 50 dniach. Ja już myślałam, że oszaleję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 13:43

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    u mnie w porządku, @ trwa w najlepsze, czekam aż się skończy i działam dalej. Mąż już się pytał kiedy są te dni płodne :D bo on tego nie ogarnia za bardzo, a ja go nie wprowadzam w temat
    Rachele koniecznie powtórz test!
    Mileg dnia :)


    Mama Mai, jakbyś mojego zapytała, to tez jest zielony w tym temacie.
    przedwczoraj uprawialismy sex, a wczoraj wzielam testy owulacyjne do zrobieia, a moj: "o to już po jednym dniu można sprawdzic czy jest się w ciązy?" :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Dzisiaj dostałam okres. W sumie to już wczoraj pojawiło się plamienie. Co za ulga! Nareszcie! :) To czekanie było okropne. Nie wiem jak radzą sobie dziewczyny, które dostają @ po 50 dniach. Ja już myślałam, że oszaleję.

    Mysia, skąd ja to znam ! :)
    fajnie, że się doczekałaś. nie wszyscy mają to szczescie, że @ szybko przychodzi niestety...

    na pocieszenie chyba zostaje tylko myslec, że finalnie nikogo ten pierwszy @ ppo nie ominie :) trzymam kciuki żeby wszystkie czekające się doczekały :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 - ja właśnie musiałam czekać aż 50 dni :( katorga straszna... już myślałam,że ze mną jest coś nie tak ... ale już jest po na szczęście ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Mysia 15 - ja właśnie musiałam czekać aż 50 dni :( katorga straszna... już myślałam,że ze mną jest coś nie tak ... ale już jest po na szczęście ...

    Ojej to naprawdę Ci współczuję. To ciągłe sprawdzanie czy już coś się rozkręca. Koszmar. Ale dobrze, że już za nami to czekanie.

    Życzę wszystkim czekającym aby jak najszybciej się doczekały.

    Rachele lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • wiola77 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane,
    postanowiłam dołączyć..... Boże dziś przed chwilą wpadły mi zdjęcia usg mojej kruszynki..... płakałam jak bóbr..... jezu to nadal tak boli i ciągle te pytania - dlaczego ja????????? przypominam sobie jak patrzyłam w Monitor usg i serduszko nie biło ..... koszmar!!!







    kruszynka - 12 tydz. (05.01.2015)

    Wiola
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Wiola :)
    Widzę że twoja strata jest bardzo świeża, bardzo mi przykro :(
    Ja wszędzie mam ustawione zdjęcie mojej Mai, w telefonie komputerze na tablecie nawet tutaj na forum mam miniaturkę jej buzki :) uwielbiam na nią patrzeć, tylko to mi zostalo. Tobie z czasem też będzie latwiej

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet nie mam zdjęć usg ... :( a może to i lepiej.... pozostał mi tylko test ciążowy zapakowany w pudełeczko + karteczka dla partnera,że w brzuszku rośnie fasolka... :( no i wyniki bety ... ech ... :(

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Moje Kochane :)

    Kejt, Val di Sole jest przecudna!!! Z pewnoscia uropl byl super udany! Wizyte juz mialam. Bylo wszystko dobrze. Nastepna jak beda 2 kreseczki. Po prostu bede z tych co tak dlugo czekaja na @! Ktos kiedys prosil o @ wiruski???? Chyba nikt :) To ja jestem pierwsza!
    Prosze Was wszystkie o wiruski @ :) :)
    Nieciepliwie sie bo wiadomo, ze kazda z nas czeka z sgromma nieciepliwoscia na 1 @ po. Do tego musze powtorzyc badania po @ i musze zaplanowac wyjzd w pracy a bez @ ciezko mi cos poukladac w kalendarzu.

    Mysia, gratulacje :)

    Dziewczyny, Wiole my sie z Wiola juz znamy. To jest przekochana i cudowna osoba!!!
    Wiolu, jak milo, ze pojawilas sie u nas.

    Mama-Mai, kochana jak sie czujesz? Widze, ze maz jest cudowny! No to teraz niech sie @ szybko skonczy i do pracy!

    Ja z pamiatek mam test, wszystkie wyniki beta i 7 usg.... na razie za wczesnie by na nie patrzec.... ale niegdy nie bedzie latwo.

    Kochane, zycze Wam milego dnia! Pelnego optymizmu i radosci.... i przede wszystkim owocnego! :) Caluje kazda z osobna!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele jako że jestem w trakcie @ wysyłam ci @ wiruski :D
    U mnie z pamiątkami jest troszkę inaczej niż u Was. Jeśli dobrze pamiętam większość z Was dość wcześnie straciła dzidzie, moja miała pełne 40 tygodni + 1 dzień, a ze względu na Downa miałyśmy co 4 tygodnie usg genetyczne z podglądaniem dzidziusia w 4d, dlatego mam trochę filmików i zdjęć ;)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Rachele jako że jestem w trakcie @ wysyłam ci @ wiruski :D
    U mnie z pamiątkami jest troszkę inaczej niż u Was. Jeśli dobrze pamiętam większość z Was dość wcześnie straciła dzidzie, moja miała pełne 40 tygodni + 1 dzień, a ze względu na Downa miałyśmy co 4 tygodnie usg genetyczne z podglądaniem dzidziusia w 4d, dlatego mam trochę filmików i zdjęć ;)

    Kochana, dziekuje Ci bardzo :) Bardzo sie te wiruski przydadza!!!

    Tak, Ty masz inna sytuacje.... Wierze naprawde mocno, ze po tym co cie spotkalo, teraz spotka cie tylko szczescie i same radosne chwile!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ci Rachele bardzo :) tobie też życzę dużo szczęścia i szybkiego zafasolkowania ;) bo twoja strata chociaż trochę wcześniejsza wcale nie boli mniej od mojej :*
    Miłego zimowego dnia dziewczyny :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Dziękuję ci Rachele bardzo :) tobie też życzę dużo szczęścia i szybkiego zafasolkowania ;) bo twoja strata chociaż trochę wcześniejsza wcale nie boli mniej od mojej :*
    Miłego zimowego dnia dziewczyny :)

    Przesylam Ci specjalne ucalowania! ...ja bardzo czesto o Tobie mysle! :)

    Milego dnia :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - Twoja sytuacja jest zupełnie inna ... i w takiej sytuacji to dobrze mieć zdjęcia, filmiki, a najważniejsze, że wszystkie mamy w serduszkach nasze Maleństwa :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa_maua dokładnie tak jak mówisz najważniejsze to mieć nasze dzieci w sercach :)
    A o tobie Rachele ja też bardzo często myślę i szczególnie mocno trzymam za ciebie kciuki :*
    Za resztę dziewczyn oczywiście też każdej z osobna życzę maleńkiej istotki której będziecie mogły oddać całą swoją miłość :)
    Mój mąż mówi mi dziś ze już się nie może doczekać kiedy znowu będę w ciąży i "tylko pilnuj kiedy masz tę dni płodne!" Tak mnie tym rozbawił :D

    Rachele lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale masz kochanego męża :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam! Taki maz to prawdziwy skarb :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ