X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:) Zycze wszystkim cudownego dnia :)....i owocnego tygodnia :)

    Lili30 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai, jak udal sie weekend? Pracowicie??? :) Ja dalej czekam na owu...mam nadzieje, ze do 20dc przyjdzie :) Oj to bedzie nerwowy tydzien :)

    Kejt, co u Ciebie ? Jak minal weekend???

    Mama Mysi, zycze aby ten miesiac szybko Ci zlecial abys wrocila do aktywnie starajacych sie :) Trzymam juz kciuki bardzo mocno za Ciebie :)

    Lili, Kochana odpoczywaj i nabieraj sil... bo to ostatnie miesiace z przespanymi nocami :) Duzo duzo zdrowka :)

    Lili30, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny, witam się poniedziałkowo :)
    jeśli chodzi o chorowanie to ja w pierwszej ciąży na początku byłam przeziębiona, lekarz zalecił mi apap, rutinoscorbin brać i przeszło, później przed samym porodem miałam straszny katar, mi akurat nie zaszkodziły te choroby, no ale to raczej było przeziębienie a nie grypa
    Aleksandra - okres 4 dni po owulacji to za wcześnie stanowczo, odczekaj jeszcze 6 dni i zrób test powinna być już druga kreska widoczna :)
    Mama_Mai - jak tam po weekendzie, mąż już wyjechał czy dzisiaj jedzie?
    Lili30 - dobrze że masz zwolnienie, możesz spokojnie odpoczywać w domku :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Hey dziewczyny, witam się poniedziałkowo :)
    jeśli chodzi o chorowanie to ja w pierwszej ciąży na początku byłam przeziębiona, lekarz zalecił mi apap, rutinoscorbin brać i przeszło, później przed samym porodem miałam straszny katar, mi akurat nie zaszkodziły te choroby, no ale to raczej było przeziębienie a nie grypa
    Aleksandra - okres 4 dni po owulacji to za wcześnie stanowczo, odczekaj jeszcze 6 dni i zrób test powinna być już druga kreska widoczna :)
    Mama_Mai - jak tam po weekendzie, mąż już wyjechał czy dzisiaj jedzie?
    Lili30 - dobrze że masz zwolnienie, możesz spokojnie odpoczywać w domku :)
    Posłucham Twojej rady i oby była. Coś mi dziś od rana burczy w jajnikach i mam sporo mokrego śluzu.... :/

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Ggonia - no trzeba jeszcze poczekać z testami :) żeby się nie stresować nie potrzebnie :)
    Mysia 15 - a czemu tak długo czekacie z rozpoczęciem starań?
    Mama_Mai - strasznie przykro jest czytać o Waszych przeżyciach, nie wyobrażam sobie nawet co musieliście czuć po narodzinach Mai :(((( mam nadzieję że za jakieś 9 miesięcy będziemy się cieszyć z narodzin dzieciątka :) o niczym innym teraz nie marzę :) i mam nadzieję że spotka Was to szczęście :)

    Robię różne badania i dlatego to tak długo schodzi :( Mieliśmy zacząć w tym cyklu, ale zmieniłam lekarza i on zaproponował dodatkowe badania więc zdecydowałam się je zrobić. Chcę jak najlepiej się przygotować. I mam nadzieję, że w tych badaniach nie wyjdzie nic złego i będziemy mogli zacząć wreszcie. Już jestem zmęczona tym czekaniem.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande maz wyjechal dzis w nocy, po weekendzie w porzadku, troche popracowalismy nad fasolka, ale cos mi sie wydaje ze nici z tego :(
    Mysia nie dziwię ci sie ze masz dosc czekania, gdyby mi ktos kazal teraz zawiesic starania to bym sie kompletnie zalamala
    Milego dnia dziewczyny :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia wiem jak ciężko się czeka, ja sama czekałam kilka miesięcy ponieważ badania genetyczne były bardzo czasochłonne, na immunologię też trzeba było poczekać a kolejna sprawa to koszty, jakoś trzeba było to rozłożyć. Ale Mysia będziesz mieć komfort psychiczny i pełną świadomość.

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Robię różne badania i dlatego to tak długo schodzi :( Mieliśmy zacząć w tym cyklu, ale zmieniłam lekarza i on zaproponował dodatkowe badania więc zdecydowałam się je zrobić. Chcę jak najlepiej się przygotować. I mam nadzieję, że w tych badaniach nie wyjdzie nic złego i będziemy mogli zacząć wreszcie. Już jestem zmęczona tym czekaniem.

    ja też Mysia bardzo chciałabym już zacząć. Wiem, że odczekanie tego pierwszego cyklu jest wskazane i rozumiem to, ale mam głupie wrażenie że czas ucieka mi przez palce. Nie mam takiej natury że cierpliwie poczekam na swoją kolej - chce teraz już :)jestem młoda, to nie jest mój ostatni dzwonek na dziecko, a cały czas mam takie przeświadczenie. Że coś mi umyka. I chyba stąd to nasze zniecierpliwienie :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia zawsze lepiej wiedzieć, a czas jakos zleci szybciej niż myślisz ;)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia ja też nie lubie czekać i czekanie mnie strasznie męczy ;)

    Tulisia lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Azande maz wyjechal dzis w nocy, po weekendzie w porzadku, troche popracowalismy nad fasolka, ale cos mi sie wydaje ze nici z tego :(
    Mysia nie dziwię ci sie ze masz dosc czekania, gdyby mi ktos kazal teraz zawiesic starania to bym sie kompletnie zalamala
    Milego dnia dziewczyny :)

    Mama_Mai a skąd ten pesymizm? Uda się i to na pewno! :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Tulisia ja też nie lubie czekać i czekanie mnie strasznie męczy ;)
    a ja czekam i czekam na ta wstrętną @, chociaż tym razem będzie ona wybawieniem. Wyczekuje na nią jak spragniony na pustyni doszukuje się oazy :)
    Liczę na to że z końcem tego tygodnia w nareszcie zaszczyci mnie swoją obecnością.

    kierzynka lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia - już pewno niedługo @ się zjawi i będziesz się cieszyć, ale z każdej kolejnej już nie ;)

    Mama_Mai - a może jednak się udało ? ;)

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia, czekanie jest najtrudniejsze ale przynajmniej bedziesz miec wszystkie badania zrobione!! :) Trzymam mocno kciuki aby wszystko wyszlo dobrze!!

    Mama_Mai, kochana, glowka do gory!! Wierze, ze uda Ci sie w tym cyklu!!!

    Tulisia, niech szybko @ przyjdzie! Laduj teraz akumulatorki i do pracy!!! :) Jeszcze tylko tydzien, zobaczysz, ze szybko zleci i bedziesz swietaowac @!

    Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekalam jakieś 30 dni więc nie tak długo ale doczekac sie nie mogłam i denerwowałam że jeszcze jej nie ma

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Tulisia ja też nie lubie czekać i czekanie mnie strasznie męczy ;)

    Czekanie jest najgorsze.... na wszystko, to okres kiedy nic nie mozna zdzialac a bezczynnosc jest najgorsza! Ja tez przez moje cykle, ktore wydluzyly sie o tydzien, mam dosc czekania na cokolwiek :) Ale bedzie dobrze! Musimy byc tylko cierpliwe!!!!!
    Ja teraz cierpliwie czekam na owu..... Przyznaja jakies nagrody za cierpliwosc??? :)

    Tulisia, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    ja czekalam jakieś 30 dni więc nie tak długo ale doczekac sie nie mogłam i denerwowałam że jeszcze jej nie ma

    ja 35..... po 28dniowych cyklach.... i tak mi zostaly :(

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym chciała mieć na czas starań cykle 28 dniowe :P a zawsze miałam powyżej 30 dni... na ogół to było 32 dni, a teraz jest 34 ... więc tylko 2 dni różnicy ...

    Powinni przyznawać nagrody za cierpliwość :) i w sumie przyznają ... w naszym przypadku nagroda będzie dzidziuś ;)

    Tulisia, Rachele, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja zawsze miałam 27 dni i mam nadzieję że to zostanie

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję że po tym zabiegu trochę mi się uregulują te cykle, bo mam nie dość że bardzo długie to jeszcze strasznie nie regularne, raz 32 dniowy to najkrótszy u mnie a raz 45 dniowy, masakra
    czas szybko leci ja już mam 11 dzień po zabiegu, a wydaje mi się że to było wczoraj
    mam w środę wizytę, wątpię żeby mi lekarz zalecił jakieś badanie, już na tej wizycie kiedy skierował mnie na zabieg powiedział że takie ciąże zdarzają się i to częściej niż kiedyś, przy pierwszym poronieniu bagatelizują to i mówią że tak się zdarza, ja sobie zrobiłam podstawowe badania na własną rękę

    a o co chodzi z tym winem i migdałami?

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ