X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    ja czekalam jakieś 30 dni więc nie tak długo ale doczekac sie nie mogłam i denerwowałam że jeszcze jej nie ma

    No mi dziś mija 31 dzień od zabiegu, ale nie łudzę się, że teraz @ będzie. Obstawiam koniec tego tygodnia, początek następnego. No ale już bliżej niż dalej. :) Dziękuję wam dziewuszki, eh... co ja bym bez was zrobiła :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    ja 35..... po 28dniowych cyklach.... i tak mi zostaly :(
    ja i przed ciążą miałam raczej dłuższe cykle (30 - 31 dni) więc nie chce myśleć jak długie będę miała teraz. Ale co ma być to będzie. Chociażbyśmy stawały na uszach to nie zmienimy tego.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Ja mam nadzieję że po tym zabiegu trochę mi się uregulują te cykle, bo mam nie dość że bardzo długie to jeszcze strasznie nie regularne, raz 32 dniowy to najkrótszy u mnie a raz 45 dniowy, masakra
    czas szybko leci ja już mam 11 dzień po zabiegu, a wydaje mi się że to było wczoraj
    mam w środę wizytę, wątpię żeby mi lekarz zalecił jakieś badanie, już na tej wizycie kiedy skierował mnie na zabieg powiedział że takie ciąże zdarzają się i to częściej niż kiedyś, przy pierwszym poronieniu bagatelizują to i mówią że tak się zdarza, ja sobie zrobiłam podstawowe badania na własną rękę

    a o co chodzi z tym winem i migdałami?
    dziewczyny stosują czerwone wytrawne wino i migdały na odbudowę endometrium po zabiegu (oczywiście doustnie :) ) podobno pomaga aczkolwiek ja nie próbowałam.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czerwone wytrawne? ja lubię czerwone ale słodkie :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moj pesymizm wynika z tego ze chyba nie mialam jeszcze owu, ostatnie przytulanie w sobote i wogole jakos mam wrazenie ze moj maz jakos zmienil sie w stosunku do mnie, ale moze to tylko sobie wmawiam. Wogole powiem wam ze ten miesiac to dla mnie jakas masakra. Ciagle placze z byle powodu i w kazdym mozliwym miejscu, chodze na maksa smutna, ciagle mam lzy w oczach.... ehhhh musze wziac sie w garsc bo przy takim nastawieniu i samopoczuciu to fasolka sie pojawi

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    ja i przed ciążą miałam raczej dłuższe cykle (30 - 31 dni) więc nie chce myśleć jak długie będę miała teraz. Ale co ma być to będzie. Chociażbyśmy stawały na uszach to nie zmienimy tego.

    Dokladnie :) Jeszcze pare dni i zobaczysz, ze @ przyjdzie :) Trzymam kciuki!

    Tulisia lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    czerwone wytrawne? ja lubię czerwone ale słodkie :)

    Czerwone i koniecznie wytrawne!!! :) Tylko takie dziala na endometrium!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Dziewczyny moj pesymizm wynika z tego ze chyba nie mialam jeszcze owu, ostatnie przytulanie w sobote i wogole jakos mam wrazenie ze moj maz jakos zmienil sie w stosunku do mnie, ale moze to tylko sobie wmawiam. Wogole powiem wam ze ten miesiac to dla mnie jakas masakra. Ciagle placze z byle powodu i w kazdym mozliwym miejscu, chodze na maksa smutna, ciagle mam lzy w oczach.... ehhhh musze wziac sie w garsc bo przy takim nastawieniu i samopoczuciu to fasolka sie pojawi

    Mama_Mai, Kochana glowka do gory!!! A mierzysz temp i testujesz? Czemu mowisz, ze jeszcze owu nie bylo??
    Rozumie Cie dobrze, bo ja tez w tym cyklu tak mam.... ciagle jakies doleczki i po kryjomu ocieram lezki... Kochana, musimy wziasc sie w garsc, by miec sile na walkie o nasze fasolki! Trzymaj sie dzielnie!! Musimy sie razem wspierac i wszystko bedzie dobrze!!!! Sciskam Cie mocno mocno!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - W jakim sensie się zmienił? na pewno też przeżył te dwie straty które Was spotkały :(, a obserwujesz jakoś swój cykl? robisz testy albo mierzysz temperaturę, obserwujesz śluz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi dziś od rana burczy w jajnikach i mam sporo mokrego śluzu.... :/
    To mój 22 dzień cyklu...

    majeczka8 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane !

    Kurcze drugą noc z rzędu śni mi się że jestem mamą mam dziecko , dziewczynke jest taka piękna ehh proroczy sen ? ;)
    Kupiłam dwa testy , tak żeby już były ale najchętniej zrobiła bym już oba :D jednak cierpliwie czekam na te dwie kreski

    Aleksandra1988, Azande, Tulisia, KkasienkaA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia - na pewno to był proroczy sen :)
    ile zapłaciłaś za testy? ja kupowałam dużo testów ciążowych ostatnio i bardzo mnie zdziwiły różnice w cenach bo płaciłam od 5 zł do 12 zł w zależności od firmy

    ktoś pytał o Betę u nas 25 zł płaciłam

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów ciążowych to ja kupiłam sobie dwa na niedzielę :)

    Test APTEO 8,50 zł
    Test Pink 9,90 zł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wlasciwie to nie wiem jak sie zmienil, moze mniej ma ochote sie przytulic czy mnie pocalowac poprostu?? Boje sie ze za bardzo przejmuje sie staraniami i ze troche sie zablokowal przez to.... a jesli chodzi o obserwacje cyklu to staram sie od tygodnia moze mierzyc temperature, o ile o niej nie zapomne. Nie testuje na owu, bo wedlug mnie nie ma to sensu w moim przypadku, maz i tak jest w domu tylko weekendowo.
    ggonia czekam na twoje testowanie :) mam nadzieje ze sen okaże sie proroczy :)
    aleksandra mokry sluz to chyba dobry objaw :) za ile dni testujesz??

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Tak wlasciwie to nie wiem jak sie zmienil, moze mniej ma ochote sie przytulic czy mnie pocalowac poprostu?? Boje sie ze za bardzo przejmuje sie staraniami i ze troche sie zablokowal przez to.... a jesli chodzi o obserwacje cyklu to staram sie od tygodnia moze mierzyc temperature, o ile o niej nie zapomne. Nie testuje na owu, bo wedlug mnie nie ma to sensu w moim przypadku, maz i tak jest w domu tylko weekendowo.
    ggonia czekam na twoje testowanie :) mam nadzieje ze sen okaże sie proroczy :)
    aleksandra mokry sluz to chyba dobry objaw :) za ile dni testujesz??
    Testuję w niedzielę. Tzn. termin planowanej @ mam na niedzielę, ale znając mnie to zacznę testować już w sobotę albo piątek (jestem strasznie niecierpliwa)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandra trzymam za ciebie kciuki :) z tego co mowilas ciezko pracowaliscie na sukces ;) no i czekamy na dobre wiadomosci :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    aleksandra trzymam za ciebie kciuki :) z tego co mowilas ciezko pracowaliscie na sukces ;) no i czekamy na dobre wiadomosci :)
    Mam nadzieję, że się uda :)
    Dziękuję za wsparcie :)
    Teraz przez to uczucie mokrości co chwila chodzę do WC sprawdzać, czy to nie @...
    Postaram się zająć czymś, żeby o tym tak intensywnie nie myśleć :)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ma dziś dobry humor. Jest piękna pogoda (trochę wieje ale to nic :) ) i zamierzam posadzić swoje szanowne 4 litery na rower, bo podtyło mi się ostatnio ( i tak jestem kobietą mocno przy kości i nie chcę dodatkowo przed ciążą łapać kg). Zamówiłam tez na allegro testy owulacyjne. Nigdy ich nie stosowałam, ale mam nadzieję że przydadzą mi się w następnym cyklu. :) A poza tym moja mama kończy jutro 62 lata i dziś robię dla niej tort - niespodziankę. Niech się moja kochana staruszka cieszy :) i to wszystko zebrało się na mój dobry nastrój. Życzę i wam też takiego kochane moje!

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Hej kochane !

    Kurcze drugą noc z rzędu śni mi się że jestem mamą mam dziecko , dziewczynke jest taka piękna ehh proroczy sen ? ;)
    Kupiłam dwa testy , tak żeby już były ale najchętniej zrobiła bym już oba :D jednak cierpliwie czekam na te dwie kreski

    Zycze aby sen byl proroczy!!!:) kiedy testujesz?

    Zobaczylam na Twoj wykres :) Bardzo ladnie sie zapowiada!!! :) trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 12:33

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Tak wlasciwie to nie wiem jak sie zmienil, moze mniej ma ochote sie przytulic czy mnie pocalowac poprostu?? Boje sie ze za bardzo przejmuje sie staraniami i ze troche sie zablokowal przez to.... a jesli chodzi o obserwacje cyklu to staram sie od tygodnia moze mierzyc temperature, o ile o niej nie zapomne. Nie testuje na owu, bo wedlug mnie nie ma to sensu w moim przypadku, maz i tak jest w domu tylko weekendowo.
    ggonia czekam na twoje testowanie :) mam nadzieje ze sen okaże sie proroczy :)
    aleksandra mokry sluz to chyba dobry objaw :) za ile dni testujesz??

    Kochana, a moze poprostu byl zmeczony albo mia zly humor? Jestem pewna, ze to tylko chwilowe oslabienie. Nas tez tak czasem dopadaja takie dni.... zamykamy sie tez wtedy w sobie i trudniej okazac uczucia ...Zycze aby ten tydzien szybko zlecial i potem w weekend duzo duzo czulosci..
    A jak Twoja temp?
    Ja dzis dalej negatyw.Czekam cierpliwie do 20dc a potem bede sie martwic... Jedno jest pewne nie ma szans na krotki cykl.

    Milego popoldunia :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ