X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia - dobrze że humor dopisuje :) Ja też ćwiczę bo chcę schudnąć trochę zanim zajdę ponownie w ciążę :)))
    Moje testy owulacyjne przyszły dzisiaj, zamówiłam 30, 6 mam jeszcze po potrzebnych staraniach, więc na dwa cykle mi starczą, ja zacznę robić testy od 14 dnia cyku, ciekawa jestem kiedy i czy w ogóle będę miała owulację w tym nieszczęsnym cyklu po zabiegu :(

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande ja kupiłam bobo test (6,50) lady max (10) zobaczymy który szczęście przyniesie

    Dziewczyny testuje w środe ! Pierwszy test ;)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam w środę wizytę u ginekologa, oby to był dzień dobrych wieści :)

    Aleksandra1988, ggonia lubią tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Azande ja kupiłam bobo test (6,50) lady max (10) zobaczymy który szczęście przyniesie

    Dziewczyny testuje w środe ! Pierwszy test ;)


    Kciuki zacisniete!!!!! :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele moja temperatura jest chyba na stalym poziomie, nie zauwazylam ani gwaltownego wzrostu ani spadku, waha sie miedzy 36,4 a 36,7 (dzis rano, ale po pobudce w srodku nocy, wiec nawet nie jest zbyt wiarygodna)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Tulisia - dobrze że humor dopisuje :) Ja też ćwiczę bo chcę schudnąć trochę zanim zajdę ponownie w ciążę :)))
    Moje testy owulacyjne przyszły dzisiaj, zamówiłam 30, 6 mam jeszcze po potrzebnych staraniach, więc na dwa cykle mi starczą, ja zacznę robić testy od 14 dnia cyku, ciekawa jestem kiedy i czy w ogóle będę miała owulację w tym nieszczęsnym cyklu po zabiegu :(

    ja dziś dopiero zamówiłam: 30 owulacyjnych i 5 ciążowych. Nie mogę się doczekać :) ggonia ma w środę pierwszy test (kciukasy bardzo mocno zaciśnięte!), Azande ma w środę ginekologa a ja w środę idę do psychiatry. Umówiłam się na wizytę jeszcze zanim do was dołączyłam. Ciekawa jestem przebiegu wizyty. Z moją głową jest już o niebo lepiej od kiedy jestem z wami no ale wizyta u fachowca nigdy nie zaszkodzi.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Rachele moja temperatura jest chyba na stalym poziomie, nie zauwazylam ani gwaltownego wzrostu ani spadku, waha sie miedzy 36,4 a 36,7 (dzis rano, ale po pobudce w srodku nocy, wiec nawet nie jest zbyt wiarygodna)
    Mama_Mai, nie miałabyś nic przeciwko gdybyś zechciała udostępnić swój wykres? Jeśli chcesz oczywiście :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia Środa napewno przyniesie dobre wieści ;) ja mam zamiar zamówić testy owulacyjne jakby ten cykl nie przyniósł fasolki , tylko że ja na zapas 50 testów owu i 5 ciażowych co by nie zabrakło :D

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia pewnie ze moge udostepnic ale zbyt wielu rzeczy na nim nie zaznaczam;)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - jeśli nie było skoku to znaczy że jeszcze jesteś przed owulacją, a który masz dzień cyklu? może załapiecie się z mężem na przyszły weekendzik :)

    Tulisia - idziesz na nfz czy prywatnie? czytałam że jest potrzebne skierowanie jak się chce iść na nfz, tylko nie wiem czy od rodzinnego czy od ginekologa? nie chciała bym rodzinnemu tłumaczyć że poroniłam itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie właśnie zamówiłam na allegro oeparol femina, zacznę brać po okresie :) i tylko do owulacji jak pisałyście:)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande idę prywatnie. Koleżanka koleżanki mi poleciła tą panią dr. Zobaczymy jak będzie.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki u mnie dzis totalny dol.koszmar. ciągle placze... moje myśli krążą tylko wokół ciazy i poronienia. ..od @ totalnie polecialam...jak tak dalej pójdzie to chyba zwariuje!!

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a tak z innej beczki którejś z was osłabiły się włosy po poronieniu ? Mi normalnie wypadały garściami :/ biore bellisse widze poprawe ale nie w takim stopniu jak bym chciała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 13:29

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Rachele moja temperatura jest chyba na stalym poziomie, nie zauwazylam ani gwaltownego wzrostu ani spadku, waha sie miedzy 36,4 a 36,7 (dzis rano, ale po pobudce w srodku nocy, wiec nawet nie jest zbyt wiarygodna)

    takie wahania to juz duzo...liczy sie kazda kreseczka...
    Moze jeszcze owu nie bylo? I bedzie koncem tygodnia.....Sama juz nie wiem Kochana,,,

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    ja sobie właśnie zamówiłam na allegro oeparol femina, zacznę brać po okresie :) i tylko do owulacji jak pisałyście:)

    ja teraz biore zamiast czystego wiesiolka :) Dzis ostatni dzien w tym cyklu!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę powinnam dostać @ i mam nadzieję, że przyjdzie w terminie.

    Widzę, że to będzie środa pełna wrażeń. Trzymam mocno kciuki za dobre wiadomości!

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do cykli po stracie to moje się uregulowały- przynajmniej na razie tak obserwuję. W poprzednim cyklu owu w 14 dc, @ w 27, w tym cyklu owu w 14 dc i mam nadzieję, że tak zostanie i @ przyjdzie w 27 dc.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW wrote:
    Kobietki u mnie dzis totalny dol.koszmar. ciągle placze... moje myśli krążą tylko wokół ciazy i poronienia. ..od @ totalnie polecialam...jak tak dalej pójdzie to chyba zwariuje!!

    Kochana,..... chyba cos jest w powietrzu bo ja mam tak samo od ost @.... po kryjomu ocieram lezki caly czas i stracilam optymizm--- Mama_Mai, tez smutna.... Powtarzam sobie, ze musimy byc silne i myslec pozytywnie.... nie jest latwo ale jesli stracimy nadzieje, to nie bedzie dobrze..... Mi nawet ostatnio snilo sie ze mialam sluz plodny. I to byl moj sen.... paranoja na calego.
    Kochana, przytulam Cie mocno mocno! Glowka do gory! razem sobie poradzimy!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dziewczyny a tak z innej beczki którejś z was osłabiły się włosy po poronieniu ? Mi normalnie wypadały garściami :/ biore bellisse widze poprawe ale nie w takim stopniu jak bym chciała

    Nie, wszystko w normie... a nawet widze, ze po prawie 3 miesiacach picia lnu, wloski szybciej rosna i mniej wypadaja.

    ggonia lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ