X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kochane no w srode się okaże , boże żeby było chociaż cień cienia ;)

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to już tylko jeden i pół dnia :)))))
    Lucy - kiedy będziesz w domu?

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_muae ale masz trudny nick! :) Co do Twojego pytania to po prostu się boję próbować wcześniej.. 4 lekarzy kazało zaczekać 3 miesiące, 1 nawet kazał pół roku! Chcę najpierw przebadać się i sprawdzić hormony bo zastanawiam się, czy winą zatrzymania rozwoju mogło być zbyt wczesne zajście w ciąże po anykoncepcji (może hormony nie były jeszcze uregulowane i doszło do zapłodnieni a i zagnieżdżenia ale nie postępował rozwój..) Mam fajnego ginekologa - myślę, że skieruje mnie na badania hormonów.
    Azande dziękuję za ciepłe słowa. Nam udało się zajść tak na prawdę za 1 razem bo w pierwszym cyklu nie robiłam testu owulacyjnego i nie udało nam się serduszkować w 14dc, a w kolejnym cyklu zrobiłam test owu i serduszkowaliśmy i bach! Ciąża.. Pociesza mnie właśnie tylko ten fakt, że możemy mieć dzieci.. Mam nadzieję, że latem uda nam się tak samo szybko z tym, że w dobrym finałem. Czego i Wam życzę.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 - jesteś 86 rocznik tak jak nick sugeruje?
    ja mam wizytę w środę, wtedy tak na prawdę porozmawiam z ginekologiem o całym tym poronieniu i zabiegu bo wcześniej byłą w szoku i o nic nie pytałam

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Nie wiem kochane no w srode się okaże , boże żeby było chociaż cień cienia ;)

    Kochana, trzymam kciuki! pamietaj tylko, ze w srode moze byc jeszcze za wczesnie i moze pojawic sie pare dni pozniej!!!
    trzymam mocno kciuki!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Ech, ja też mam dzisiaj dołek - może to przez @, a może dlatego że kolejny tydzień jestem w delegacji i tęsknię za domem i za moim kochanym mężem, który w dodatku choruje teraz :( A w dodatku znowu mam dylemat, czy by nie zacząć starać się już w tym cyklu, a nie dopiero w następnym... Czuję, że opór męża słabnie, protestuje na wcześniejsze rozpoczęcie starań ale już nie z takim kamiennym uporem jak wcześniej, teraz tylko mówi, że chciałby, żeby jego armia miała dłuższy czas na wzmacnianie androvitem. Mnie jedyne, co wstrzymuje, to ta durna ósemka, przecież pewnie nic z nią nie zrobię w ciąży, a jak znowu wda się jakaś infekcja to może dziecku zaszkodzić :/

    Kejt, szkoda, że znikasz na jakiś czas, ale chyba Cię rozumiem, czasami mam wrażenie, że ta moja obsesja ponownego zajścia w ciąży rozstraja mi całe życie, w każdą dziedzinę się wciska i przeszkadza. Może też powinnam rozważyć jakiś rodzaj oderwania się od tego tematu, przynajmniej do tego kwietnia.

    Kochana, a kiedy masz wizyte? jak przed owu, to nic nie stoi na przeszkodzie, mozesz zrobic i jedno i drugie :=) To co jest wazne, to znieczulenie podczas leczenia... Moze uda Ci sie wszytsko zakonczyc do owu i zabierzesz sie do pracy!
    Tego Ci zycze z calego serca!
    ... a co do dolka...cos nam dosypali do powietrza,.... i dlatego wszytskie tak ostatnio mamy....

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wiem kochana także powtórze jakby @ nie przyszła :)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Nie wiem kochane no w srode się okaże , boże żeby było chociaż cień cienia ;)
    będzie! trzymam mocno kciuki! :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 - całkiem możliwe, że zbyt szybko po odstawieniu antykoncepcji zaszłaś w ciąże. To była Twoja pierwsza ciąża?

    ggonia- też trzymam kciukasy ! :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt jesli potrzebujesz przerwy to jak najbardziej to zrob. Nic na sile, ja czasami tez mysle ze za duzo siedze na necie a to przeciez nie zawsze pomaga
    choc przyznaje nasze forum nawet jak sie nie udzielam to czytam bo to jest jak uzaleznienie ;-)

    mysle ze to jest wiosenne przesilenie mi tez nic sie nie chce I jakas czuje sie taka zmeczona..

    Kejt odpocznij, wylacz myslenie na wszystko jesli to mozlwe ;-)
    zrob detox oczysc sie zrelaksuj I mam nadzieje ze pewnego dnia wrocisz tu z dobrymi newsami :-)
    tule cie mocno I pamietaj kazdej z nas bedzie to dane tylko w innym czasie. Wierze mocno ze kazda z nas predzej czy pozniej bedzie w stanie blogoslawionym - buziaczki :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 18:28

    Tulisia lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86
    Witam na naszym forum.
    Zdecydowanie pocieszające w tym wszystkim jest to, że możesz szybko zajść w ciążę ;)
    mi to zajęło około 50 cykli - aż!!!
    więc moja nadzieja na kolejne dzieciątko jest minimalna, a na dodatek jestem 83 rocznik - więc czas goni.
    starałąm się za każdym razem serduszkować w "Te" dni przez te około 50 cykli i NIC!
    Zrób badania, zobacz co wyjdzie w hist-pat, przeżyj, przebolej stratę, odczekaj ile uważasz i do dzieła!

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, jutro robię panoramę, więc przynajmniej to będzie z głowy :) Spróbuję się jutro umówić do chirurga na konsultacje w sprawie tej ósemki, może faktycznie zdążę przed ovu, w końcu to jeszcze dwa tygodnie :) Dzięki, kochanie, pocieszyłaś mnie trochę :* Mam nadzieję, że pogoda będzie się robić coraz bardziej wiosenna i te okropne dołki nam przejdą, bo rzeczywiście jakaś epidemia ostatnio :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande - tak jestem rocznik 86, lekarz na izbie przed przyjęciem mnie na zabieg mówi "Dziewczyno masz dopiero 26lat.. Ja: 29 panie doktorze.. On:A. To zmienia postać rzeczy." tak więc zegar biologiczny tyka :)
    jangwa_maua tak to była pierwsza ciąża - strata tym bardziej bolesna i przygnębiająca ale..jestem optymistką.
    Truskaweczka83 dziękuję za ciepłe przyjęcie, pewnie w hist-pat nic nie wyjdzie (z tego co zdążyłam naczytać się na internecie w tak małych ciążach pewnie nie wyjdzie żadna wada). Na pewno po pierwszej @ zrobię badania tarczycowe (te wszystkie tsh itp.)

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu masz do usunięcia ósemkę? Górną czy dolną? (górne to pikuś, wychodzą jak zwykłe ale dolne...brrr.. i do tego jeszcze zatrzymane to BRRRR)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 witaj na forum :-) przykro mi ze ciebie tez to spotkalo ale jak widzisz nie jestes sama jest nas tu calkiem sporo..ten watek to jest taka internetowa terapia ktora naprawde pomaga I uzaleznia ;-)

    kehlana miyu ja usunelam trzy osemki: dwie gorne, jedna dolna..te gorne nie problem a na dolna mialam szwy zakladane ale to bylo kilka lat temu - moj dentysta powiedzial mi ze osemki sa mi niepotrzebne I zeby je usunac wiec moze zorganizuj to sobie teraz jesli masz mozliwosc :-)

    ggonia pytasz o wlosy wiec mi wypadaly w styczniu mysle ze mialo to zwiazek ze strata wogole ja zobaczylam kiedys u siebie jakis jeden srebrny wlos to juz ojej stwierdzilam ze musze sie mocno wyluzowac bo tak nie mozna..
    wiec pilam wino czerwone wieczorami na odstresowanie chyba pomoglo ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 20:04

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 - ja też straciłam swoją pierwszą ciąże. Mam nadzieję, że niedlugo będziesz cieszyć się ze zdrowej pięknie rozwijającej się ciąży :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyrosła jak dotąd tylko jedna ósemka, dolna właśnie niech ją cholera, problem w tym, że została częściowo w dziąśle, ma taki kaptur i jak pod ten kaptur wpadnie czasami okruszek jedzenia to się robią infekcje :( więc trzeba się paskudą zająć, chirurg musi zdecydować czy ją wycinamy całą czy tylko wytną mi ten kawałek dziąsła, który na niej siedzi. Najgorsze tylko, że nie bardzo mogę wziąć teraz wolne w pracy, a z wiadomych powodów nie chcę czekać do czerwca.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana to umow sie na zabieg w piatek po pracy -
    moze dostaniesz potem atybiotyk I w poniedz moze bedziesz ok do pracy (wytlumaczysz w pracy ze wyrwalas zeba I nie mozesz za duzo gadac itd moze sie ewentualnie zwolnisz po pol dnia) lepiej teraz jakbys mogla to zrobic bo faktycznie potem w ciazy moze byc ciezko.
    mi dentysta nacial dziaslo wyrwal potem zszyl.. nie pamietam jakos po kilku dniach mialam kontrole I bylo okay

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 21:37

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana no zwłaszcza, że w ciąży dziąsła dostają szkołę i bardzo często robią się zapalenia, więc faktycznie dobrze jakbyś to zrobiła. Może Majeczki pomysł z piątkiem? Ja co prawda nigdy nie miałam, ale czeka mnie ta wątpliwa przyjemność, bo mam zawiązki, a nie mam miejsca. No ale jeszcze nie wychodzą. Zazwyczaj z nimi tak jest, że rosną w inną stronę niż powinny i często mają jakieś zadziory odchodzące, co jeszcze utrudnia sytuację. Niby mądrości, a same z nimi problemy :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 witaj na forum! Zostań z nami i wspólnie wspierajmy się w dążeniu do naszego ukochanego celu. :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ