Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest grupa na fb? Chętnie bym dołączyła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam Quixx test

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka, w takim razie przyjmij moje zaproszenie do przyjaciółek i wyślij mi na priv wiadomość z linkiem do twojego fb. Ja ci wyślę zaproszenie do znajomych, ty przyjmiesz, a potem dołączę cię do grupy :) trochę to skomplikowane ale działa :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana rozbawilas mnie tymi testami hehe wiesz my same sobie robimy czasem pod gorke ;-)

    MamaMai odpoczywaj moze jakos samo to przejdzie- ja mialam kiedys wezly chlonne powiekszone na to trzeba uwazac a tak wogole tez czuje dzis lekkie przeziebienie :/

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia zrob tescik bo my tu czekamy :-)

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tylko te testy z allegro czułość 10 ale nie wiem czy są dobre :/ boje się zrobic bo wkońcu to nie z rannego moczu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :) leze w lozku, pije herbatki z cytryna i sokiem malinowym, moze wspomoge sie tez miodem?? Owinelam szyje szalikiem i czekam az samo minie. Najwazniejsze ze to nie angina :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai mnie też coś łapie :( gardło boli i katar dokucza mam tydzień żeby się wyleczyć później zaczynamy starania :) leż grzecznie w łóżku :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny potrzebuję pomocy.
    Robię testy owulacyjne od 11 dnia cyklu i od 14 dnia cyklu do dziś (21 dzień cyklu) test jest wciąż pozytywy. I to ta druga kreska jest ciemniejsza od kontrolnej. Link do dzisiejszego testu:
    http://images67.fotosik.pl/796/d7baf9975e69ef79med.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort nie wiem co jest , może to ciaża ? Słyszałam że policytyczne jajniki dają pozytywne testy owu.


    A mnie brzuch znowu boli jak na @ i krzyż , hmm... czyżby @ daje o sobie znać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    PrimaSort nie wiem co jest , może to ciaża ? Słyszałam że policytyczne jajniki dają pozytywne testy owu.


    A mnie brzuch znowu boli jak na @ i krzyż , hmm... czyżby @ daje o sobie znać ?
    Jestem po poronieniu, leczę się u endokrynologa na subiektywną niedoczynność tarczycy i w zeszłym miesiącu byłam u mojej ginekolog na kontrolnym badaniu. Więc nie mam raczej policytycznych jajników

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Jestem po poronieniu, leczę się u endokrynologa na subiektywną niedoczynność tarczycy i w zeszłym miesiącu byłam u mojej ginekolog na kontrolnym badaniu. Więc nie mam raczej policytycznych jajników

    Rozumiem , nie pomogę kochana . Mam nadzieje że ktoś Ci pomoże :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort, a na ciążę jest szansa? Bo czytałam, że testy ovu mogą też reagować na hormony ciążowe.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez słyszałam o pozytwach przy ciąży

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    PrimaSort, a na ciążę jest szansa? Bo czytałam, że testy ovu mogą też reagować na hormony ciążowe.
    Mam nadzieję bo staramy się 2 cykl. Mam udostępniony wykres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę potwierdzić bo robiłam test owulacyjny i wychodzi pozytywny nawet we wczesnej ciąży, u mnie to było 10 dni po owulacji, owulacyjny pozytywny, płytkowy cień kreski a paskowy negatywny.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Ja mogę potwierdzić bo robiłam test owulacyjny i wychodzi pozytywny nawet we wczesnej ciąży, u mnie to było 10 dni po owulacji, owulacyjny pozytywny, płytkowy cień kreski a paskowy negatywny.
    I jesteś w ciąży? A robiłeś je kilka dni jak ja czy wyrywkowo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ciążowy to za wcześnie więc dowiem sie gdzieś za tydzień o co chodzi z tymi owulacyjnymi u mnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a też gdzieś czytałam żeby robić testy owulacyjne tylko do pozytywnego i potem już się nie robi, a od tego 14 dc do 21dc robiłaś cały czas czy tylko ten 21 dnia zrobiłaś ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    a też gdzieś czytałam żeby robić testy owulacyjne tylko do pozytywnego i potem już się nie robi, a od tego 14 dc do 21dc robiłaś cały czas czy tylko ten 21 dnia zrobiłaś ?
    Cały czas. Kliknij na mój wykres to zobaczysz moje pozytywy

‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ