Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia trzymam kciuki kochana :) daj znać jak wyszedł test...

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia - czekam na nowe wiruski :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Jeszcze calutki tydzien!!! Osiwieje do tego czasu :D

    Kochana, witam w klubie :) Osiwiejemy razem :):) ....ale wiesz co, mozemy osiwiec wazne by bylo wszystko dobrze!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Ggonia, czekam na wyniki testu!

    Ja nie mogę doczekać się wyników drugiej bety. Nie wiem, jak wytrzymam cały dzień, chyba po południu będę odświeżać stronę Diagnostyki co 5 minut. Jakim cudem z takim nastawieniem mam wytrzymać z USG do 5 maja???


    :) :) Trzymam kciuki Kochana za bete!!!!
    ja staram sie aplikowac metode krok po kroku....najpierw 1 beta, potem 2, badania itd.... wtedy czas troszke szybciej plynie i dzien wizyty nie wydaje sie tak odlegly! Kochana, to czekanie...przede wszystkim na pierwsze usg jest najgorsze! Ale poradzimy sobie!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    dzień dobry :)
    kehlana_miyu - musisz wytrzymać nie ma innej opcji :) może wyniki bety Cię uspokoją na trochę :)

    Mama_Mai - szybko zleci zobaczysz, oby była ładna pogoda to będziemy dużo czasu spędzać na dworze to czas szybciej zleci :)

    Ggonia - jak tam? nie mów/nie pisz że jeszcze śpisz ! :)

    ja dzisiaj mam wizytę u ginekologa po południu, okresu nadal nie mam, rano temperatura nadal 37, nie spadła, może jakoś wytrzymam do jutra? to bym miała usg na wizycie a tak to mi nie zrobi przecież, ale brzuch mnie boli bardzo okresowo więc mogę go dostać w każdej chwili tak mi się wydaje, dzisiaj mam 41 dzień cyklu, w piątek będzie 6 tygodni po zabiegu :(

    Trzymam kciuki za wizyte!!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia, jak testowanie??? mam nadzieje, ze skaczesz juz z radosci!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia kobieto, pisz co u ciebie! :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande, napisz potem jak było na wizycie.

    Kehlana, czekanie jest najgorsze, ale obawiam się że nie masz innego wyjścia. Najważniejsze to to, żeby było wszystko dobrze! :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    ggonia kobieto, pisz co u ciebie! :)

    ale nas trzyma w niepewnosci ta nasza Ggonia! Na wykresie, jeszcze nie ma zadnych info!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny ! :/
    Wziełam luteine na przyśpieszenie @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 08:21

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Negatywny ! :/
    Wziełam luteine na przyśpieszenie @

    Jak dzis @ nie przyjdzie, jutro idz na bete! NIe bierz luteiny!!! Kurcze, Kochana 11dpo test moze nie wyjsc!!!! Mi 13 dopo wyszla ledwie widoczna kreska! Trzeba bylo pod slonce patrzec a beta z dnia wczesniej byla juz pozytywna.
    Trzymam kciuki zeby @ nie przyszla!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 08:24

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Rachele wybiore się napewno jeśli @ nie zawita :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia zrob ta bete tak jak mowi Rachele i odstawiaj ta luteine!!!

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia, już to pisałam: nie ma @ - jest nadzieja! :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane luteiny nie brałam w tym cyklu tylko dziś jedną , @ nie ma więc czekam dalej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia ja tylko dołączę się do głosu dziewczyn: idź na betę, wtedy wszystko bedzie jasne!!! Ja nie brałabym żadnych leków na własną rękę tym bardziej, że jeszcze nie wiesz co i jak, a to dopiero 11dpo więc test może być negatywny.
    Nie ma @ więc nadal jest nadzieja :) trzymam nadal kciuki za Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za tchnięcie we mnie nadzei więc czekam dziś na @ a jutro beta :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dzięki dziewczyny za tchnięcie we mnie nadzei więc czekam dziś na @ a jutro beta :)

    Powiem Ci Kochana, ze mam ochote wytargac Cie za uszko!!! Mialas isc na bete a nie testowac, zeby sie wlasnie nie stresowac negatywnym testem! Ajjjjjj niegrzeczna dziewczynka!!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ggonia za pomysły z tą luteiną! niegrzeczna ggonia ;)

  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia idz na bete, ja tez miałam negatywne testy, zrobiłam 3 różne na raz, a na drugi dzień okazało się ze beta urosła do 38.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ