Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia trzymam kciuki kochana :) daj znać jak wyszedł test...

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia - czekam na nowe wiruski :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Jeszcze calutki tydzien!!! Osiwieje do tego czasu :D

    Kochana, witam w klubie :) Osiwiejemy razem :):) ....ale wiesz co, mozemy osiwiec wazne by bylo wszystko dobrze!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Ggonia, czekam na wyniki testu!

    Ja nie mogę doczekać się wyników drugiej bety. Nie wiem, jak wytrzymam cały dzień, chyba po południu będę odświeżać stronę Diagnostyki co 5 minut. Jakim cudem z takim nastawieniem mam wytrzymać z USG do 5 maja???


    :) :) Trzymam kciuki Kochana za bete!!!!
    ja staram sie aplikowac metode krok po kroku....najpierw 1 beta, potem 2, badania itd.... wtedy czas troszke szybciej plynie i dzien wizyty nie wydaje sie tak odlegly! Kochana, to czekanie...przede wszystkim na pierwsze usg jest najgorsze! Ale poradzimy sobie!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    dzień dobry :)
    kehlana_miyu - musisz wytrzymać nie ma innej opcji :) może wyniki bety Cię uspokoją na trochę :)

    Mama_Mai - szybko zleci zobaczysz, oby była ładna pogoda to będziemy dużo czasu spędzać na dworze to czas szybciej zleci :)

    Ggonia - jak tam? nie mów/nie pisz że jeszcze śpisz ! :)

    ja dzisiaj mam wizytę u ginekologa po południu, okresu nadal nie mam, rano temperatura nadal 37, nie spadła, może jakoś wytrzymam do jutra? to bym miała usg na wizycie a tak to mi nie zrobi przecież, ale brzuch mnie boli bardzo okresowo więc mogę go dostać w każdej chwili tak mi się wydaje, dzisiaj mam 41 dzień cyklu, w piątek będzie 6 tygodni po zabiegu :(

    Trzymam kciuki za wizyte!!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia, jak testowanie??? mam nadzieje, ze skaczesz juz z radosci!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia kobieto, pisz co u ciebie! :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande, napisz potem jak było na wizycie.

    Kehlana, czekanie jest najgorsze, ale obawiam się że nie masz innego wyjścia. Najważniejsze to to, żeby było wszystko dobrze! :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    ggonia kobieto, pisz co u ciebie! :)

    ale nas trzyma w niepewnosci ta nasza Ggonia! Na wykresie, jeszcze nie ma zadnych info!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny ! :/
    Wziełam luteine na przyśpieszenie @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 08:21

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Negatywny ! :/
    Wziełam luteine na przyśpieszenie @

    Jak dzis @ nie przyjdzie, jutro idz na bete! NIe bierz luteiny!!! Kurcze, Kochana 11dpo test moze nie wyjsc!!!! Mi 13 dopo wyszla ledwie widoczna kreska! Trzeba bylo pod slonce patrzec a beta z dnia wczesniej byla juz pozytywna.
    Trzymam kciuki zeby @ nie przyszla!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 08:24

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Rachele wybiore się napewno jeśli @ nie zawita :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia zrob ta bete tak jak mowi Rachele i odstawiaj ta luteine!!!

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia, już to pisałam: nie ma @ - jest nadzieja! :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane luteiny nie brałam w tym cyklu tylko dziś jedną , @ nie ma więc czekam dalej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia ja tylko dołączę się do głosu dziewczyn: idź na betę, wtedy wszystko bedzie jasne!!! Ja nie brałabym żadnych leków na własną rękę tym bardziej, że jeszcze nie wiesz co i jak, a to dopiero 11dpo więc test może być negatywny.
    Nie ma @ więc nadal jest nadzieja :) trzymam nadal kciuki za Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za tchnięcie we mnie nadzei więc czekam dziś na @ a jutro beta :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dzięki dziewczyny za tchnięcie we mnie nadzei więc czekam dziś na @ a jutro beta :)

    Powiem Ci Kochana, ze mam ochote wytargac Cie za uszko!!! Mialas isc na bete a nie testowac, zeby sie wlasnie nie stresowac negatywnym testem! Ajjjjjj niegrzeczna dziewczynka!!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ggonia za pomysły z tą luteiną! niegrzeczna ggonia ;)

  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia idz na bete, ja tez miałam negatywne testy, zrobiłam 3 różne na raz, a na drugi dzień okazało się ze beta urosła do 38.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ