Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 13 maja 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Spotkalam na korytarzu dzis pania doktor, u ktorej bylam w poniedzialek :) bardzo mila kobieta. Mowi, ze wlasnie zauwazyla ze tu trafilam i sie pytala co sie stalo. Tylko pokiwala glowa na te plamienia i mowi ze bedzie dobrze.
    Szkoda, ze mojego lekarza nie ma, bo jakby sam zbadal, to moze cos konkretniejszego by mi powiedzial. A tak to nie znam przyczyny plamienia... Ale dla mnie w tej chwili najwazniejsze jest to, ze nie ma krwi :)

    Kochana czyli nadal nic konkretnego Ci nie powiedzieli? Nie zdiagnozowali przyczyny plamienia?
    Dobrze, że już nie plamisz, ale dobrze by było wiedzieć skąd to się wzięło. Może to jednorazowy incydent- mam taką nadzieję!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkasienka, jak dobrze, ze wszystko jest w pozadku z Malenstwem!
    Sciskam Cie mocno!!!

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ramach zabawy polecam tabelkę: http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html Zgadza się komuś płeć ? :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey :)))))))) u mnie oki, wg dzisiejszego USG dzidzia ma 21 mm, serduszko bije, wyszedł termin porodu na 18.12.2015, wiek ciąży 8 tyg i 5 dni

    kehlana_miyu, Mysia 15, nick nieaktualny, majeczka8, monilia84, Tulisia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam założoną kartę ciąży :)) dostałam l4 ciążowe, lekarz powiedział że najbardziej po zabiegu) obawiają się że dziecko się nie za gnieździ a u mnie ładnie się wszystko rozwija więc się bardzo cieszę, teraz umówiłam się na wizytę na 2.06, to za trzy tygodnie, nie chciałam czekać 4 tyg, może jakoś wytrzymam te trzy tyg

    nick nieaktualny, Mysia 15, KkasienkaA, Tulisia lubią tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Hey :)))))))) u mnie oki, wg dzisiejszego USG dzidzia ma 21 mm, serduszko bije, wyszedł termin porodu na 18.12.2015, wiek ciąży 8 tyg i 5 dni

    Kochana gratuluję!!! No widzisz niepotrzebnie tyle się denerwowałaś! A tu Dzidziuś jest silny i ładnie rośnie!! :D

    Na pewno wytrzymasz trzy tygodnie! Szybciutko zleci ;)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande to super!!! Ostatnio tak wlasnie o Tobie myślałam, ze w sumie ominęło Cię wiele stresów z początku ciąży :-) bardzo się cieszę, ze i z ciążą i z Maluchem wszystko dobrze :-) :-) :-)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande kochana super wiesci :* a zdjecie piekne :) twoj maluszek rosnie jak na drozdzach :)
    Kochana ustawiaj suwaczek :)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande, super wieści! No to dawaj teraz suwaczek! :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    W ramach zabawy polecam tabelkę: http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html Zgadza się komuś płeć ? :)

    mi się nie potwierdza :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KKasieńka przypomnij spodziewasz się córci czy synka?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synka :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wychodzi dziewczynka, ciekawe czy sie potwierdzi ;)

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie i to i to słodziutkie :) Jak już synka widać to raczej pomyłki nie będzie :P

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 13 maja 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak popatrzyłam na pierwszą stronę i niewiele z nas już zostało starających się. Ech też bym chciała być na fioletowej stronie. Bardzo się cieszę Kochane, że Wam się udało, ale obawiam się, że sama w końcu zostanę. :(

    No nic to. Najważniejsze żeby Wasze Maleństwa rosły zdrowo. :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Tak popatrzyłam na pierwszą stronę i niewiele z nas już zostało starających się. Ech też bym chciała być na fioletowej stronie. Bardzo się cieszę Kochane, że Wam się udało, ale obawiam się, że sama w końcu zostanę. :(

    No nic to. Najważniejsze żeby Wasze Maleństwa rosły zdrowo. :)


    ja też zostane....
    pewnie ja bede ostatnia...

    bardzo się cieszę z ciąż forumowych przyjaciólek, życzę im wszystkiego najlepszego!!!

    i niecierpliwie się strasznie!!!
    tracę nadzieję, chęci i zapał do starań :/

    zaczyna mnie dopadać znów deprecha @
    jak co miesiąc muszę przeżywać żałobę...
    dziś byłam na pierwszej majówce w tym miesiącu i tak jakoś strasznie było mi smutno, nawet łzy mi w oczach stały, przypomniało mi się moje dzieciątko...
    byłabym już w 30 tyg ciąży...
    myślałam jak by wyglądało, kim by było...

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam termin porodu na 19.05 :( Nie wiem jak przeżyję ten dzień :(

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Ja miałam termin porodu na 19.05 :( Nie wiem jak przeżyję ten dzień :(


    moze idz z Julcią na majówkę, i zajmij czymś głowę.
    łatwiej ten czas spędzić z rodziną.
    ważne że ja mamy, doceńmy to.
    pozdrawiam :)

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie dzis wszystkie objawy -wymioty mocne, okropny bol glowy a teraz mega rozwolnienie..juz nie wiem co myslec..

    kasienka dobrze ze to plamienie to nic powaznego choc dobrze znac przyczyne..coz lekarze sami czasem nie wiedza tak bywa czesto..chociaz zapobiegawczo bierz tabletki to dobrze :-)

    Azande super ze masz dobre wiesci z wizyty gratuluje :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 22:26

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 14 maja 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, Truskaweczko nie jesteście same, ja też myśle że będę na samym końcu i trzymam za Was mocno kciuki :)

    Bardzo chciałabym móc być jeszcze w ciąży mimo że boję się, ale wierzę że Nasz aniołeczek nam pomoże.

    My narazie nie zaczęliśmy starań. Dopiero miałam 2 @ po porodzie. Lekarz dał nam niby zielone światło do starań ale ja chce się przygotować na zajście i mój mąż musi być pewny że chce :(

    W lipcu jedziemy na wakacje, fajnie by było jakbym przywiozła prezent z nad morza, ale nie wiem jak to będzie, może jeszcze za wcześnie. Zobaczymy

    nick nieaktualny, Mysia 15, Truskaweczka83, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
‹‹ 328 329 330 331 332 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ