X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 października 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko tak mi przykro. Straszne są takie wiadomości. I bardzo współczuje Twojej znajomej.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zimno i ponuro. I nic mi się nie chce. Nie wyspałam się. Polowałam na komara pół nocy. Jula nie mogła spać, ponieważ jej "brzycał" ;) nad głową.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 7 października 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka, pełna nadziei gratuluję wizyt :) bardzo się ciesze i trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki :)

    U mnie jedyna zmiana jaka zauważyłam dziś to sporo kawałków gęstego śluzu, takiego którego wcześniej nie miałam i nie wiem czy mogę to przyporządkować do odchodzacego czopa czy nie. A tak poza tym to dalej skurcze i niemilosierny ból w pachwinach.
    Pogoda u mnie piękna tylko chłodno. Ale słoneczko ładnie świeci.

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Mysiu znam te noce, niedługo będzie powtórka z rozrywki jak nasze bobasy się urodzą :)

    Ja nie tak źle wspominam noce przy córci, budziła się do 13 miesięcy a potem zaczęła ładnie spać już całe noce. Mam nadzieję że z Michasiem będzie podobnie albo lepiej, jak np wda się w tatusia bo mój mąż to podobno złote dziecko było, jak go ktoś nie zobaczył to nie usłyszał.

    KkasienkaA - jeszcze nic nie wiadomo, możesz urodzić w każdej chwili a do Piątku dwa dni jeszcze. :)

    A ciekawe jak Pszczoła? może po tej wczorajszej wyprawie ją wzięło i rodzi :) w końcu na dzisiaj ma termin. :)

    U mnie o dziwo, przypływ energii, wysprzątałam cały dom, zrobiłam sok z aronii, podobno bardzo dobry na przeziębienie, no i teraz planuję uprać rzeczy Małego do szpitala, tzn ciuszki. Myślę o myciu okien, ale chyba poczekam do przyszłego tygodnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande ja tez poczulam ostatnio taki przyplyw energii :) umylam pralke, zeby moc w niem poprac ciuszki dla malego :D nie wiem skad wzielam taki pomysl ale umylam i z czystym sumieniem moge zaczac pranie :)
    Ogarniam nasza sypialnie, ale z oknem tez czekam na lepszy dzien, u mnie mocno dzis wieje a nie chce sie pochorowac.

    Pszczola ja co prawda na oczy nie widzialam czopa sluzowego, ale z tego co czytalam to jest on ciemny, podbarwiony krwia.
    Zycze wam Kasia i Pszczola zeby wasze dzieciaki w koncu zachcialy wyjsc z brzuszkow i was poznac :)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 października 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie koniecznie musi być podbarwiony krwią, więc pszczoła całkiem możliwe, że to czop odchodzi :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie o tym czopie śluzowym miałam już wczoraj napisać, proszę nie czytać jak ktoś ma słabe nerwy bo to będzie szczegółowy opis. :)

    U mnie czop odszedł w całości 3 godziny przed porodem, zauważyłam go na popierze toaletowym po korzystaniu z łazienki, był wielkości połowy kciuka i grubości ja kciuk może nawet grubszy, był zwarty jak galareta i właśnie taki brązowo - krwisty.

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 7 października 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Azande jeszcze nie rodze ale mój mąż też był pewny ze po wczorajszej wyprawie urodze bo ledwo szłam. Co chwilę się zatrzymywalam bo mnie klulo w kroczu a ludzie patrzyli jak na wariatke ;) pewnie myśleli co ta kobieta robi jeszcze na zakupach :D

    Mama_Mai dziękuję oby się spełniło i oby nasze maluszki niebawem nas powitalny po tej stronie brzuszka :) juz tez pewnie macie dość naszego narzekania haha ale musicie się jeszcze z nami troszkę pomęczyć ;)
    U mnie żadnej krwi nie zauważyłam w tym sluzie. Był gesty biało przezroczysty.

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 7 października 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak jak czytałam to powinien wyglądać tak jak u Ciebie Azande. Ale ponoć czasami odchodzi trochę wcześniej w kawałkach. Zobaczymy czy coś dalej się będzie pojawiać. Ale pewnie to nie to..

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 7 października 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wpisałam w google jak wygląda... Fuuu... ale zawsze coś można podejrzeć. :) Na niektórych zdjęciach jest całkiem nieduży. Ja czytałam, że gdy jest podbarwiony krwią to poród będzie za parę godzin, a jeżeli nie to na spokojnie. Ale to wyczytałam w necie :)

    Ja dziś jakoś wyjątkowo dobrze się czuję. :) Nie wiem czy się cieszyć czy martwić :) Kupiłam sobie ananasa, podobno wspomaga poród. :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak KkasienkaA pisze, im bliżej porodu tym ten czop będzie własnie ciemniejszy i podbarwiony krwią. A może własnie odchodzić po kawałku i wcześniej i wtedy jest biały/przeźroczysty.

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 października 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    U nas zimno i ponuro. I nic mi się nie chce. Nie wyspałam się. Polowałam na komara pół nocy. Jula nie mogła spać, ponieważ jej "brzycał" ;) nad głową.
    Mnie też wieczorem pogryzł komar ;) nie mogłam przez dziada zasnąć z godzinę.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 października 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande, znowu myjesz okna? :) Przecież myłaś niedawno? :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Tulisia tak to jest jak się jest pedantką mieszkającą na wsi, też mnie to dobija a mąż się śmieje ze mnie że dobrze że ze szmatą nie śpię i mopem. :( Moja sąsiadka jak była w ciąży to ani razu nie myła okien, teraz urodziła, dziecko ma prawie rok a ona nadal okien sobie nie pomyła a ma aż dwa. A ja myłam może miesiąc temu i znowu są brudne, obsrane przez muchy. Nie będę firanek zmieniać tylko okna trochę obmyję, no nie mogę przeżyć tego. Niedługo urodziny mojej córci i nie chcę żeby ktoś zobaczył że mam brudne okna. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę też się stresuję bo dopada mnie te myśl że gdybym nie poroniła to teraz już bym rodziła, termin miałam na 10.10. :( Staram się o tym nie myśleć, ale jakoś mi to siedzi z tyłu głowy :(.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohhhh Azande znam te rozterki co by bylo gdyby :( za kilkanascie dni minie rok, od kiedy Majeczka sie urodzila. Jest mi z tego powodu bardzo zle, ale dzieki Bogu mam Wojtusia, ktory wlasnie sie rozpycha w brzuchu :) wiecie, nie chcialabym obchodzic tej rocznicy jako rocznicy jej smierci, tylko jako jej pierwsze urodziny :) mam zamiar kupic jej piekne kwiatki i wsadzic w nie swieczke z cyferka 1 ;) pewnie sie poplacze bo serce ciagle boli ale czasu nie da sie cofnac niestety :(

    lucy1983 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - to normalne, że będziesz płakać, ale myślę, że to bardzo dobry pomysł żeby rocznicę śmierci obchodzić jako pierwsze urodziny. Maja na pewno byłaby szczęśliwa...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 7 października 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai ja już się popłakałam, jak przeczytałam Twój post... Wspaniałe podejście! <3

    Azande Kochana to trudne... Ale trzymaj się!!! Ja np datę porodu, że tak to powiem, przepracowałam. Wzięłam sobie tyle na głowę, że jakoś poszło...

    Ale coraz częściej myślę, że idą święta listopadowe... Myślę o tym kilka razy dziennie i szczerze mówiąc jestem przerażona... :( :( :(

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 7 października 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande a po tym jak odszedł Ci ten czop to jakie miałaś objawy?

    Ja tak bardzo bym chciała, żeby u nas było tak, że obficie odejdą wody, bo to jednoznacznie będę wtedy widziała co robić...
    A jeszcze lekarz nas nastraszył po badaniu, że u nas jak już się zacznie to szybko pójdzie :(

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 października 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA - a daleko macie do szpitala w razie co ?

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 496 497 498 499 500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ