X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczlapalam sie dzisiaj na kontrolke do gin z ktora zaczne 2 cykl staran niestety mojej doktorki nie bylo , zastepowala ja inna to poszlam do tej i zaluje.
    Wizyta nie przyjemna nasluchalam sie tyle ze glowa boli szczegolnie na temat mojego narzeczonego. Powiedziala mi ze on pewnie ma jakas chorobe afrykanska no wiecie co :/ powiedzialam ze moj narzeczony jest czarnoskory ale nie pochodzi z buszu i jest cywilizowanym zdrowym facetem.

    No jak tak mozna ? Rece opadaja :/

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    Doczlapalam sie dzisiaj na kontrolke do gin z ktora zaczne 2 cykl staran niestety mojej doktorki nie bylo , zastepowala ja inna to poszlam do tej i zaluje.
    Wizyta nie przyjemna nasluchalam sie tyle ze glowa boli szczegolnie na temat mojego narzeczonego. Powiedziala mi ze on pewnie ma jakas chorobe afrykanska no wiecie co :/ powiedzialam ze moj narzeczony jest czarnoskory ale nie pochodzi z buszu i jest cywilizowanym zdrowym facetem.

    No jak tak mozna ? Rece opadaja :/
    No wiecie co? Normalnie czytam to i coraz szerzej się mi usta otwierają ze zdziwienia... Koszmar!!! Masz prawo byc piekielnie zła ja sama bym była po takich słowach! Wiesz już kogo omijac szerokim łukiem...

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja, brak słów... Zgadzam się, po prostu ręce opadają.

    A myślałam że ja się spotykam czasami z nieprzyjemnymi reakcjami bo mój mąż jest Niemcem. Przynajmniej nikt nigdy nie sugerował że może cierpieć na jakieś choroby tylko ze względu na swoje pochodzenie. 0_o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 15:24

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    Doczlapalam sie dzisiaj na kontrolke do gin z ktora zaczne 2 cykl staran niestety mojej doktorki nie bylo , zastepowala ja inna to poszlam do tej i zaluje.
    Wizyta nie przyjemna nasluchalam sie tyle ze glowa boli szczegolnie na temat mojego narzeczonego. Powiedziala mi ze on pewnie ma jakas chorobe afrykanska no wiecie co :/ powiedzialam ze moj narzeczony jest czarnoskory ale nie pochodzi z buszu i jest cywilizowanym zdrowym facetem.

    No jak tak mozna ? Rece opadaja :/

    TheBaja, aż się roześmiałam po tym jak przeczytałam o "afrykańskiej chorobie". I jaka to specjalistka - człowieka na oczy nie widziała, ale chorobę potrafi zdiagnozować.... :)
    lekarz lekarzowi nierówny niestety... ale się nie zniechęcaj przez nią ! :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Dodzwonilam się do swojego ginekologa. Zwiększył dawkę nospy 4×2 powiedział ,że najprawdopodobniej macica łapie mocne skurcze stąd ten ból i plamienia. Kazał odpoczywać leżeć bo niestety może być tak ,że będzie chciała wydalic fasolkę ; (; ( i oczywiście do Niego w sobotę. Trochę Mi lżej jak z Nim porozmawialam.

    Trzymam kciuki żeby fasolinka z tobą została moja droga.
    odpoczywaj, rozwiązuj krzyżówki, staraj się myśleć o pozytywnych rzeczach.
    najważniejsza jest głowa - ja czasem potrafię się tak mocno nakręcic, że aż fizycznie odczuwam skutki swoich obaw !
    trzymamy się wersji, że bóle brzucha to taka Twoja uroda ciążowa i że wszystko bedzie dobrze :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaczej bym podeszla do tego gdyby pani doktor byla juz staruszka i wymyslala choroby wyssane z palca. Ale nie szanowna pani po 40 , ktora takimi obelgami okazala sie rasistka.

    Obrzydzila mi wszystko , w ciagu 10 minutowej wizyty

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    Inaczej bym podeszla do tego gdyby pani doktor byla juz staruszka i wymyslala choroby wyssane z palca. Ale nie szanowna pani po 40 , ktora takimi obelgami okazala sie rasistka.

    Obrzydzila mi wszystko , w ciagu 10 minutowej wizyty


    Przeczytalam Twoja wypowiedz 2 razy! Bo nie chcialo mi sie wierzyc w to co czytam!!! Boze, takim ludziom powinni odebrac prawa wykonywania zawodu!
    Wyrzuc cala swoja zlosc! jak tylko potrafisz! potem zadzwon i umow sie do normalnego lekarza! Nie pozwol by taki babsztyl choc na chwile zniechecil cie do staran!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja, nie jestem pewna, czy ja bym się powstrzymała od powiedzenia babie co o niej myślę i złożenia na nią skargi na dodatek. A rasistów niestety spotyka się w każdym wieku. Ale żeby lekarz takie bzdury gadał! Już nawet pomijając, jakie to było kompletnie obraźliwe dla Ciebie i Twojego narzeczonego, co za kompletny brak profesjonalizmu!

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chyba bym nie wytrzymała tej wizyty... Chyba bym wybuchła!

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej tez poszlabym na skarge!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 16:02

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziom podstawowy. Niestety !

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyciszam się Moje Kochane dziś będę nieaktywna. Jutro nadrobie wszystkie zaległości. Trzymajcie się cieplutko ,do jutra buziaki ;*;* ;)

    DomiBW, *Kejt* lubią tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DROGIE DZIEWCZYNY!!!
    bardzo dziękuje za słowa wsparcia Wszystkim razem i Każdej z osobna
    nie jestem w stanie wymienić Was z osobna- nawet nie spodziewałąm się, że będzie aż taki odzew i tyle słów wsparcia!
    z niektórymi dziewczynami spotkałam się już na tym forum ale o innym temacie, także witam ponownie!
    wczoraj koło 18 napisałam, wchodzę dziś (myśląc ze ze 3 posty będą ) a tu z 6 str - dzieje się oj dzieje- fajnie!

    Rachele
    jeśli mogę dołączyć do tabelki to moje poronienie 22.01.2015 (tzn łyżeczkowanie) a @ nie przyszła jeszcze (wcześniej cykle 28dniowe) więc czekam na małpę :-)

    Trzymam kciuki za wszystkie z nas, mam nadzieję, że po kolei zaczniemy przechodzić na fioletową stronę, jedna po drugiej zarażając się po kolei "wiruskiem" ciążowym! Tak, że te które już są w ciąży niech rozsiewają wokoło swoje pozytywne emocje "ciążowe" ;-)


    Pozdrawiam!

    *Kejt*, lucy1983, majeczka8, majeczka8, meeegi1771, Malina15 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    Trzymam kciuki za wszystkie z nas, mam nadzieję, że po kolei zaczniemy przechodzić na fioletową stronę, jedna po drugiej zarażając się po kolei "wiruskiem" ciążowym! Tak, że te które już są w ciąży niech rozsiewają wokoło swoje pozytywne emocje "ciążowe" ;-)

    Pozdrawiam!

    No właśnie zafasolkowane dziewczyny - wysyłajcie wiruski ze "stanem błogosławionym" :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    DROGIE DZIEWCZYNY!!!
    bardzo dziękuje za słowa wsparcia Wszystkim razem i Każdej z osobna
    nie jestem w stanie wymienić Was z osobna- nawet nie spodziewałąm się, że będzie aż taki odzew i tyle słów wsparcia!
    z niektórymi dziewczynami spotkałam się już na tym forum ale o innym temacie, także witam ponownie!
    wczoraj koło 18 napisałam, wchodzę dziś (myśląc ze ze 3 posty będą ) a tu z 6 str - dzieje się oj dzieje- fajnie!

    Rachele
    jeśli mogę dołączyć do tabelki to moje poronienie 22.01.2015 (tzn łyżeczkowanie) a @ nie przyszła jeszcze (wcześniej cykle 28dniowe) więc czekam na małpę :-)

    Trzymam kciuki za wszystkie z nas, mam nadzieję, że po kolei zaczniemy przechodzić na fioletową stronę, jedna po drugiej zarażając się po kolei "wiruskiem" ciążowym! Tak, że te które już są w ciąży niech rozsiewają wokoło swoje pozytywne emocje "ciążowe" ;-)


    Pozdrawiam!

    Kochana! Tu u nas sa najlepsze i najkochansze dziewczyny pod sloncem :) .... i do tego nasz watek jest bardzo szczesliwy o czym mozna sie przekonac patrzac na gorna czesc naszej listy:)
    Dzieje sie u nas wiele :)

    Dadalam Cie do naszej magicznej tabelki :) Staram sie ja trzymac 'chronologicznie' wiec wpislam Cie zaraz po mnie :) Zycze aby@ jak najszybciej przyszla i abys mogla zaczac Nowy Szczesliwy Rozdzial :) Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 16:59

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    No właśnie zafasolkowane dziewczyny - wysyłajcie wiruski ze "stanem błogosławionym" :)

    Dolaczam sie do prosby!!! Prosimy o wiruski!!!!! :)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Wyciszam się Moje Kochane dziś będę nieaktywna. Jutro nadrobie wszystkie zaległości. Trzymajcie się cieplutko ,do jutra buziaki ;*;* ;)

    Spokojnego wieczorku Kochana! :) Odpoczywaj!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 17:08

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedzialam sie ze doktorka w takich sprawach ma sporo za "uszami"
    Ja sie sobie dziwie ze wytrzymalam i wolalam wyjsc niz jej na wtykac . Skarga zostala zlozona , u dyrektora placowki ktory po wysluchaniu mojej grozby (ze zadzwonie do Tv polsat przyjedzie interwencja i pojdzie na cala polske :D ) powiedzial ze przeprowadzi rozmowe z doktorka i wszystko zalatwi.

    *Kejt*, kehlana_miyu, meeegi1771 lubią tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    Dowiedzialam sie ze doktorka w takich sprawach ma sporo za "uszami"
    Ja sie sobie dziwie ze wytrzymalam i wolalam wyjsc niz jej na wtykac . Skarga zostala zlozona , u dyrektora placowki ktory po wysluchaniu mojej grozby (ze zadzwonie do Tv polsat przyjedzie interwencja i pojdzie na cala polske :D ) powiedzial ze przeprowadzi rozmowe z doktorka i wszystko zalatwi.

    Jestes WIELKA!!!! tak trzymaj! Bardzo dobrze zrobilas!!! Oklaski na stojaco!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie tempo Kobietki :) Dobrze, ze w pracy Was podczytuje, bo zaleglosci bylby kosmiczne :)

    meegi - ciesze sie, ze krwawienie ustapilo! Odpoczywaj sobie Kochana :)

    Truskaweczka - widze, ze humor sie poprawia i tak trzymac! Damy rade! Tylko pamietaj bez spiecia - bedzie dobrze. Wierze w to mocno!

    TheBaja - serdecznie Ci wspolczuje, ze musialas wysluchac takich głupot od lekarki. Ludzie to jednak sa tepi i pozbawieni mozgu chyba. Ja jestem mega wyczula na punkcie rasizmu, wiec podziwiam Cie za zimna krew mimo wszystko. Oby pierwszy i ostatni raz. Bardzo dobrze, ze zglosilas to dyrektorowi. W takich sprawach nie mozna pozostawac obojetnym.

    Lucy dzieki za podpowiedz z tym olejem. Olej lniany stosuje dosc regularnie, kilka razy w tygodniu, a ten z wiesiolka sobie zakupie. Akurat rodzice jada do PL to mi go dostarcza :)W sumie Rachele tez ma racje apropo inofolicu i teraz jestem w kropce... poczytam jeszcze na necie i zobacze co i jak. Apropo Femibionu. Ja biore Vinalac (tak mi belgijska gin. kazala) - sklad ma dosc podobny do Femi. Mozesz na googlach odszukac go i porownac. Jest niemal taki sam z drobnymi roznicami, ale jak dla mnie to czarna magia :) Ja za 90 tabletek zaplacilam 25e. Moze w Niemczech tez jest dostepny.

    Kejt ja dzisiaj tez siegnelam po czerwone winko :D no i jeszcze po czeko na poprawe humoru :) wiec zdrowko! <3

    Rachele tez bede wprowadzac testy owulacyjne :) dla mnie to nowosc, wiec pewnie bede miala pytania do Ciebie jako bardziej doswiadczonej ;)

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ