X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zaplamilam... :-( mam nadzieje ze to dlatego ze to dzien spodziewanego okresu i tego chcialabym się trzymać. Ale mój entuzjazm osłabł i dostalam zawału serca. :-(

    Mój 1 cykl pp trwał 35 dni ale ja nigdy nie miałam za bardzo regularnych, choć zawsze trwały ponad 30 dni, a dość często 34.

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA
    nie denerwuj się na zapas - wiele dziewczyn plamiło a wszystko było ok. ja miałam idealną ciążę a jednak obumarła, byłam pewna na 100% ze jak nie plamię to ok jest.
    stres działa negatywnie. jeśli się do jutra nie poprawi to idz do lekarza najlepiej na usg, bedziesz miała pewnośc, ze jest wszystko dobrze.
    pozdrawiam i trzymam kciuki!

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 10 lutego 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka, gdzieś ostatnio przeczytałam "myśl o rzeczach dobrych a staną sie rzeczywistością".
    To nasze motto, teraz ma sie udać, teraz sa twoje szczesliwe dni.
    Plamienie często występuje w dniach przewidzianego okresu. Tak jest u ciebie. Tej wersji sie trzymamy :)
    Jeśli jutro nic sie nie zmieni to dla własnego spokoju odwiedzilabym lekarza. Uslyszysz ze wszystko jest ok i odzyskasz spokój ducha! Trzymaj sie dzielnie! :)

    Rachele lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 11 lutego 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki ;) zawsze chyba najwcześniej Was witam taki tam ranny ptaszek ze Mnie :D Moje Kochane ból brzucha ustąpił dziś tez nie zamierzam ruszać się z łóżka ;) Mój ginekolog do Mnie dzwonił jeszcze wieczorem i powiedział żebym mocno sobie wzięła do głowy to żeby leżeć! ;)


    Kkasienka Ja w zeszłym tygodniu w czwartek miałam 1234 betę ;) Mam nadzieje ,ze juz wszystko ok plamienia nie Ma ? Nie martw się Kochana wszystko będzie dobrze ;*
    Ale to super w tym tygodniu czekamy jeszcze na Jangwa_maua, zobaczcie jak często słyszymy te wspaniałe wieści czyż to nie magiczne ??? ;) po kolei po kolei i Nasza różowa strona stanie się fioletowa dla wszystkich tak bym chciała i życzę z całego serca &&&&&&&& a to tak z rana dla Was Moje kochane ;);)
    Kejt Myśl o rzeczach dobrych ,a staną się rzeczywistością biorę to mocno do siebie wpisze sobie na czole w razie jakby czarne myśli powracał spojrzę w lusterko i się o pamiętam hi hi ;)

    Mysia 15, *Kejt* lubią tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 11 lutego 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła jak się macie ?? Kiedy Masz dokładnie wizytę ?;)

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 11 lutego 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka tak jak chciałaś proszę uprzejmie &&&&& starczy dla Nas wszystkich ;);)
    Mama Mai jak samopoczucie ?? Gotowe menu na walentynki ? Ja chyba nie będę robiła nic ;) powiedziałam wczoraj Mojemu P ,że nie musimy obchodzić Walentynek kupimy wielkie pudełko czekoladek czerwona pościel i będzie też super ważne ,że razem. ;)
    Domi Mysia15 życzę Wam żeby ten cholerny @ szybko przylazl i nie wrócił długo najlepiej przez 9 miesięcy ;) buziaki

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi, dziekuje ze pytasz, my mamy się dobrze :) tez dużo leżę, odpoczywam. A wizytę mam za tydzień w środę.
    Wiruski dla wszystkich :*

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi kamień spadł mi z serca i cieszę się że u ciebie wszystko ok :) odpoczywaj dużo i myśl pozytywnie :)
    Pszczoła za ciebie też trzymam kciuki kochana :) oby na wizycie wszystko poszło dobrze i było widać twoją kruszynkę :)

    Resztę muszę doczytać w pracy tyle się tu naprodukowało :)

    Miłego dnia dziewczyny!!! :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy Kochana Miłego dnia w pracy ;*;*

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Jula wycałowana i wybuziaczkowana :D

    U mnie nadal trwa euforia! Wczorajsza wizyta lekarska bardzo podniosła mnie na duchu. Nie spodziewałam się, aż tak dobrych wiadomości. Teraz tylko @ i zabieramy się nareszcie do pracy. :)

    Jak ja Wam dziewczyny zazdrościłam, że już się staracie!

    Teraz tylko szybciutko wszystkie musimy przejść na fioletową stronę!!!

    Buziaczki od Juleńki! Miłego wieczorku życzę! :)

    Kochana, teraz tylko czekamy na Twoj @ i zabierasz sie do pracy!! Juz malutko brakuje! :)
    Zycze aby @ przyszla jak najszybciej! Milego dnia:) Buziaki

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Beta HCG- 1280!!!

    JUPI! :)
    Na moje oko to trochę dużo, ale mega się cieszę!!!!! W czwartek zrobię powtórkę!
    Błagam trzymajcie dalej kciuki!!!
    Mężusiowi nic nie powiem, wymyślę jakiś miły sposób na walentynki :)

    Moje Wspaniałe- przesyłam Wam całe KOSZE wirusków ciążowych <3 <3 <3

    Kochana, piekny wynik! Nie jest za wysoki, pamietaj ze widelki sa ogromne, kazda z nas startuje z innego poziomu! Jutro powtorz koniecznie bete :)
    Ale beda super Walentynki! Wow!! Zazroszcze Ci bardzo :) :)
    Kochana, dziekuje za wiruski, biore garsciami !

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    KkasienkaA
    Gratulacje!!!
    tak trzymać!
    nie zrażać się - działać!

    to ja też proszę o zarażenie wiruskiem ;-)

    a mam pytanie za ile miałaś @ po poronieniu?
    ja jeszcze nie ale to niecałe 3 tyg dopiero ... oczekuje jej.

    piękna beta!
    pozdrawiam!

    Kochana, ja dostalam w 35 dc a mam cykle 28dniowe. Pierwszy cykl po, to troche ruletka! Musisz uzbroic sie w cierpliwosc:) Pamietaj, ze najgorsze juz za Toba!... zaczynasz NOWY etap:)
    Sciskam Cie mocno i zycze aby @ przyszla jak najszybciej!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola, Meegi odpoczywajcie i dbajcie ladnie o siebie!!!

    Kejt, jak tam@? Rozkrecilo sie?

    Lucy, milego dnia w pracy:)

    Pozdrawiam kazda z osobna i lece teraz na badania :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że powtórzę betę w czwartek! Dziś robię jeszcze badania do endo, bo idę na wizytę w czwartek. A w piątek idę na USG, choć może i za wcześnie, ale chciałabym tylko zobaczyć, czy dobrze się fasolka usadowiła.

    Co do plamienia to mam nadzieję, że się nie potworzy, choć jak sprawdzam papierem to jest taki zabarwiony śluz... Ja tamtą ciążę od 6 tygodnia plamiłam cały czas więc jestem już uczulona.

    Wiąże co wieczór ten Pasek Św Dominika i marzę żeby w końcu mój brzuch był taki duży, żebym nie musiała go składać na pół! :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeegi menu gotowe :) a walentynek zwykle tez nie obchodzimy, ale od kiedy maz jest w delegacji spedzamy razem tak malo czasu ze taka kolacja nam sie przyda :) i masz naprawde fajnego lekarza!!! Mi sie jeszcze nie zdarzylo zeby lekarz sam z siebie dzwonil.... a najwazniejsze to zastosowac sie do jego zalecen i lezec :)
    Kasienka ciesze sie ze plamienie sie skonczylo :) teraz tylko duzo odpoczynku i wszystko bedzie dobrze :*

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai my obchodzimy też tylko dlatego, bo jest to dobra okazja by pobyć razem. Nie wciągam się w tą całą komercję. Idziemy też do kina, ale ze znajomymi, więc u nas będzie obiad :)
    Będą: Szaszłyki z krewetek w słodko-kwaśnej marynacie
    Pieczona kaczka z sosem karmelowo-pomarańczonym i piwne ziemniaczki
    Jagodowe mascarpone

    Mam nadzieję, że zostanie na niedzielę i nie będę musiała w niedzielę gotować :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkasieńka, beta piękna że każdej życzyć:) Trzymam kciuki za wizytę i za USG!

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkasienka rozumiem Cię Mam podobnie rano tez miałam ciut zabarwiony taki kolor jak nasza różowa strona ovu. Dobrze ,że jesteś umówiona na usg zobaczysz,że będzie wszystko dobrze trzymam kciuki. Nie stresuj się.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane te cudowne wieści że kolejnej z nas się udaje tak bardzo mnie podbudowuje i daje nadzieje.

    Pszczola , Meegi, KkasienkaA dbajcie o siebie i starajcie się nie stresować , teraz musi być dobrze :)
    Trzymam kciuki za nas wszystkie , tak bardzo zaslużyłyśmy na fasolke.

    A ja ehh chyba w tym cyklu nie zafasolkuje , mój D zadzwonił , i prawdopodobnie nie wróci przed moją ovulką , zostane sama ze swoimi płodnymi dniami :(

    Przytulaski dla wszystkich

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele trzymam kciuki za wyniki badań oby były pomyślne ;)

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ