X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja apteka po dzisiejszej wizycie (plus kot, bo się wepchnął do zdjęcia):

    70cfa6cad235c14fmed.jpg

    Mama_Mai, jangwa_maua, monilia84, Mysia 15, Tulisia lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zapasy :) to na caly miesiac???
    A kot widocznie chcial sie nam pokazac ;) bo jeszcze go nie znalysmy :D ahhh i piekna biblioteczka <3 zazdroszcze i sama juz zbieram ksiazki, zeby kiedys sie takiej dorobic :)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z takim arsenałem leków na pewno wszystko się uda i dzidzia będzie zdrowa. A tak z OM jaki termin wychodzi?

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zapasy na miesiąc :) Z OM termin wychodzi na 23 października :)

    Mysia 15, monilia84, jangwa_maua, Tulisia, Mama_Mai, lucy1983 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się śmieję, że na moich półkach można zobaczyć, gdzie przepadało przez lata moje kieszonkowe :D A że mój mąż to też mól książkowy, nazbierało się nam sporo :)

    Mysia 15, Mama_Mai lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana zapas wygląda prawie tak jak mój :acard, kwas foliowy i luteina. I kota masz podobnego :D
    A książek również mam ogromną ilość. Uwielbiam czytać i regały z książkami mam w sypialni, salonie i część książek niestety w pudłach jest schowana, ponieważ się nie mieszczą.

    Ale nie o tym chciałam pisać. Dzisiaj miałaś mieć wizytę prawda? Jesteś już po? Czy to w kolejny czwartek? Bo ja czekam i trzymam kciuki za wiadomości!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 15:11

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Tak, zapasy na miesiąc :) Z OM termin wychodzi na 23 października :)

    To będzie skorpionik uparciuszek i nerwusek, ale zarazem niesamowicie inteligentne dziecko! Mam dwa skorpiony w domu- tatę i siostrę.

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj wizytę u ginki w Luxmedzie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo ciepło i konkretnie podeszła do mojej ciąży :) Potwierdziła wszystkie leki zalecone przez hematolog i dorzuciła luteinę i duphaston. Kazała pojawić mi się za 2-3 tygodnie, tylko w taki dzień, kiedy ma gabinet z USG, bo sama chce maleństwo podejrzeć. Udało mi się zapisać na 14.03.

    Czyli teraz mam najbliższą wizytę prywatną z USG 2.03. i potem w Luxmedzie 14.03. Bardzo mi to odpowiada, bo to będą dla mnie nerwowe tygodnie... No nic, staram się myśleć pozytywnie :)

    Ginka w Luxmedzie proponowała mi już dzisiaj zwolnienie jeśli chcę, ale ja na razie wolałabym nie. Nie chcę jeszcze mówić nikomu w pracy, a moja obecna praca jest znacznie lżejsza niż poprzednia i daje mi więcej swobody, więc o ile wszystko będzie w porządku z ciążą, wolałabym popracować parę miesięcy. Zwłaszcza, że bardzo mi się w tej pracy podoba i chciałabym móc wrócić po macierzyńskim, a wiadomo, trochę pewnie krzywo będą patrzeć na to, że zaszłam w ciążę tak szybko :/ Ale wiadomo, jeżeli tylko nie daj Boże coś się będzie działo to lecę na zwolnienie, bo jednak pracę inną zawsze znajdę, a dziecko jest teraz priorytetem.

    Gorzej, że ginka odradziła kontynuowanie ćwiczeń na razie, przynajmniej póki nie zobaczymy jak się ciąża rozwija. Wiedziałam, że jak kupię karnet na siłownię na 3 miesiące to od razu zajdę w ciążę. Pewnie nie uda mi się go zawiesić, cholera. No nic, dobrze, że nie kupiłam karnetu na rok! :D

    Mysia 15, jangwa_maua lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 18 lutego 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę z udanej wizyty i już odliczam dni do Waszego usg. Chuchaj teraz i dmuchaj na siebie. Trzeba uważać. A na siłownię zapiszesz się jak Maluszek podrośnie :D Jeżeli praca Cię nie męczy to nie dziwię się, że nie idziesz na L4 w pracy szybciej mija dzień. Pisałam już, że ja z Julą pracowałam do połowy ósmego miesiąca- no ale to to już była głupota.

    I naprawdę świetnie się złożyło, że będziesz miała usg w odstępie dwóch tygodni. Te pierwsze miesiące ciąży są niesamowicie stresujące.




    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet gdyby to nie była nowa praca, chyba bym nie wzięła teraz tego zwolnienia. Ostatnie czego teraz potrzebuję to siedzenie w domu i myślenie. Moja obecna praca nie jest bardzo męcząca, a za to skutecznie zajmuje moje myśli i uwagę.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co siłowni to żal mi tylko pieniędzy wydanych na karnet :D

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana fajnie, że miałaś udaną wizytę :) a usg w odstępie 2 tyg to fajna sprawa :)

    A ja wam powiem, że miałam sen, że zaczęłam rodzić, skurcze były nie do wytrzymania a co najśmieszniejsze było, że gdy męczyłam się w szpitalu ze skurczami uświadomiłam sobie, że nie spakowałam torby do szpitala i nic nie zdążyłam poprać dla dziecka...z tego stresu od raz się obudziłam he

    Tulisia, Mysia 15, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 18 lutego 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę Kehlana że pełna gotowość u was z lekami :) Fajnie że wizyta przebiegła pomyślnie. Myślę że to jest duża ulga gdy otaczają cię lekarze którzy znają się na rzeczy i którym ufasz :)

    Pełna nadziei, co do snów to mi średnio 2 razy w tygodniu śni się że rodzę :) Ale u mnie to są takie mega pozytywne odczucia, zawsze przez sen zalewa mnie fala miłości do tej małej istotki, która właśnie pojawiła się na świecie :)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu mi pierwszy raz snil sie porod a mianowicie meczenie sie ze skurczami :) chyba mamy sny takie dlatego, ze nie mozemy doczekac sie swoich malenstw :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana 23 pazdziernika urodzila sie moja Maja :)
    Super, ze trafilas na naprawde fajnych lekarzy :) ta pani ginekolog wydaje sie konkretna a to dobrze. Czekam teraz na pierwsze usg i zdjecie babelka :*:*:

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Miałam już nie pisać nic na ovu/belly po tej aferze bo sama poczułam się oszukana bo udzielałam się na tym wątku styczniówek i ta laska nawet wkradła się do zamkniętej grupy na fb gdzie sporo z nas się przeniosło dla prywatności... Ehh, ale tak lubię nasz wątek że trudno nie zaglądać...

    Kehlana cieszę się bardzo że masz takie pozytywne podejście i też myślę że warto trochę popracować jeśli możesz i masz ochotę, tak też można pokazać pracodawcy że ci zależy... Co do siłowni to mnie bez problemu udało się zawiesić abo na czas ciąży i połogu... Pogadaj, powinni coś zrobić albo przesunąć abo jak już będziesz mogła ćwiczyć...

    kehlana_miyu, Mysia 15, majeczka8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami kochane już w 7 miesiącu ! Ajj ale ten czas leci :)

    Mama_Mai, kehlana_miyu, lucy1983, jangwa_maua, Mysia 15, Tulisia, majeczka8 lubią tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    Witam się z wami kochane już w 7 miesiącu ! Ajj ale ten czas leci :)
    Czas szybko leci :)

    pełna_nadziei lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 20 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny,

    wchodzę na forum ciąża po poronieniu, a tu Was tyle z suwaczkami- to bardzo dobry znak :)

    może się przedstawię...
    mam 27lat i jedną 2-letnią córeczkę, gdzie ciąża i zajscie przebiegało zupełnie bezproblemowo...

    chcieliśmy się postarać z nowym rokiem o rodzeństwo i niestety...puste jajo... wybrałam opcję poronienia samoistnego, więc czekam.... :(

    chyba nie muszę Wam mówić ile we mnie niepokoju, lęku, a także pragnienia małej kruszyny...

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    Czas szybko leci :)
    Dokładnie :) Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo ale już czuje, że będzie brakować mi mojego brzuszka i tych kopniaczków :) Ahh kobiecie nigdy nic nie dogodzi hihi

    Tulisia lubi tę wiadomość

‹‹ 614 615 616 617 618 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ