X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi, kochana, trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze!

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    31 dc okresu nadal brak...

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Cześć Moje Kochane. Przepraszam ,że się nie odzywałam. Jestem juz w domu w szpitalu niczego konkretnego się nie dowiedziałam kazali czekać. Dać się dziecku dobrze rozwinąć bo nie widać teraz wiele na usg, tydzień będzie decydujący czy ciaza rozwija się prawidłowo. W sobotę następna będzie usg i będzie wiadomo co prawda Ja też delikatnie plamie. Leżę sobie w domu ,staram się nie myśleć. Wszystko e rękach Boga. Przytulanki dla każdej z osobna Moje wspaniałe ;*;*

    Ale mnie nastraszyłaś!! Martwiłam się! Meegi będzie dobrze! Leż dużo, wypoczywaj. Trzymam cały czas kciuki i modlę się za Twoją Fasoleczkę- niech trzyma się mocno mamusi i rośnie zdrowo!

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi - będzie dobrze ! Na pewno ! :) ale dużoooo odpoczywaj :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka418 wrote:
    31 dc okresu nadal brak...
    Domyślasz się z jakiej przyczyny? U mnie wiele się zmieniło w cyklach po ciązach i poronieniach raz są 28 raz 33 owulka też przychodzi jak chce...

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 lutego 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili hashimoto u mnie wykluczył... Ale po tym co piszesz Ty i Rachele to chyba pójdę do innego endo... Postanowione! :) Dziękuję, że otworzyłyście mi oczy :) A Lili- studia bardzo popieram! Ja tam uwielbiałam studiować (teraz też jestem na podyplomówce) i zawsze przeżywałam fajne informacje, można się trochę oderwać :)

    Ja tak podejrzewam, że plamienia mogą mieć wpływ ze zmęczeniem, ale jak miałam nie zatańczyć gdy nasze dzieciaki nas proszą (pracuję w szkole specjalnej) :) Dopiero jak zobaczyłam plamienie to przysiadłam :) Całe szczęście koniec karnawału i koniec szkolnych imprez :)

    Dziś idę wieczorem do gina, niech spojrzy i zrobi USG- boję się jak cholerka, no ale trzeba!

    Meeegi całe szczęście!!! Kochana odpoczywaj i czytaj i tak w koło, a przede wszystkim myśl pozytywnie! Bóg czuwa nad nami dziewczynki :)

    meeegi1771, *Kejt* lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkasieńka, daj znać wieczorem jak poszło na USG!

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, mnie kompletnie zmogło... musiałam zostać w środę dłużej w pracy i chyba wtedy się zaczeło :( Wczoraj jeszcze się zmusiłam, żeby pójść do pracy i jakoś przetrwać, ale wczoraj wieczorem już nie dałam rady i nawet gorączka mnie dopadła :( więc znowu kuruję się w domu, co ma i swoje dobre strony, bo mam Was przynajmniej :)

    Meegi, trzymam kciuki kochana za Ciebie i maleństwo :) Odpoczywaj i myśl pozytywnie :) jeśli robisz co zaleca lekarz, leżysz, odpoczywasz, bierzesz leki, to więcej oprócz dobrego nastawienia i wiary nie możesz zrobić :) A ja wierzę że będzie dobrze.

    Kkasieńka, przy Tobie też jestem myślami i wierzę że wszystko będzie ok. Beta pięknie rośnie :) Mi też gin mówiła, że plamienia występują bardzo często we wczesnej ciąży. Ale masz rację kochana, idź do lekarza, zrób usg to się uspokoisz.

    A co z Pszczołą? Nie widziałam żeby się wczoraj odzywała. Ale może coś przeoczyłam? Mama Martynki???? Dziewczyny, proszę meldować samopoczucie, bo my się tu martwimy i Wam kibicujemy...



  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30, bardzo fajny pomysl ze studiami! Gratuluje tak dobrej decyzji. :)
    ps.ja tez podejmuje czesto wazne decyzje w wannie :)

    KkasienkaA, trzymam mocno mocno kciuki za badanie! :) Bedzie wszystko dobrze :)

    Mama_Mai, kochana co u Ciebie?

    Jangwa...... bardzo mocno kciuki zacisniete :) :)


    Ja caly czas testuje, mimo iz zalozylam ze w ubiegla srode bylby pewnie pozytyw. Potem kreseczka robila sie coraz mniej widoczna az znikla zupelnie na 3 dni. Wczoraj sie pojawila i dzis test wyszedl tak jak w 9dc. Juz mi rece opadaja i smieje sie z tego wszystkiego :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, wcale się nie dziwie, że nic z tego nie rozumiesz :/
    moze sprobuj z innym testem? może jakąs wadliwą partię akurat kupilaś ? bo w jednym cyklu raczej coś takiego się wydarzyć nie powinno....
    buziaki

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele u mnie dobrze wszystko, czekam na meza wraca dzis wieczorem :) brzuch czasem pobolewa lekko, czasem zakuje.... a te twoje testy rzeczywiscie dziwne

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt,
    powiem Ci, ze gdyby kreseczka byla delikatna jak wczoraj.... wzielabym to za dobry znak :) ...ze moze zaczynaja wykrywac juz cos innego :) ale dzis byla dosc mocna ta 2 kreseczka wiec juz nie wiem zupelnie. Wszystkie objawy na owulacje mialam w zeszlym tygodniu, teraz juz nic dziwnego nie odczuwam :) Zobaczymy co los przyniesie :)

    Mama_Mai, to raczej bardzo dobre objawy :) Trzymam bardzo bardzo mocno kciuki! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Mam jeszcze pytanie do Was ... czy wyższa temperatura w ciazy utrzymuje się do ostatniego miesiąca ?

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Dziewczyny Mam jeszcze pytanie do Was ... czy wyższa temperatura w ciazy utrzymuje się do ostatniego miesiąca ?

    chyba przez 1 trymestr... ale poczekajmy na opinie ekspertek :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele ja nie wiem jak to jest z tymi testami owulacyjnymi, ja robiłam je podczas starań o pierwszą ciążę, ale NIGDY nie miałam pozytywnego testu owu nawet w cyklu w którym zaszłam w ciążę- chociaż siłą rzeczy owulacja musiała być skoro ciąża była. Testy zawsze kupowałam dobre w aptece... Dla mnie i według mnie to bardzo zawodna metoda wyznaczania owulacji. Wolę codzienne pomiary temperatury o tej samej porze obserwacje śluzu i szyjki- nic tego nie zastąpi.

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie temperatura Mi się ładnie utrzymuje lekarz powiedział ,że jak spada to bliżej miesiączki przy poronieniach jest tak samo. Pójdę dziś na betę bo plamie cały czas,wiem wiem musze czekać nie nakręcać się ale będę spokojniejsza,oby. Wiecie taka babka leżała ze Mną na sali w 8 msc 39lat i mówi ,ze to jej trzecia ciaza i przy każdej od rana do wieczora przy "robocie" gospodarstwo mają obrzadki czy lato jakieś zbiory w ogóle jak to przy gospodarce roboty multum ,wszystko robiła dosłownie wszystko! A tu człowiek dmucha nic nie robi i komplikacje. Ehh

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeegi szczerze to nie wiem ale pod koniec ciazy jak bylam chora i mowilam ze mam temperature 37 i kilka kresek to gin mowil ze to nie goraczka
    Rachele czytalam gdzies ze testy owu podobno wykrywaja tez ciaze pod koniec cyklu wiec może cos jest na rzeczy ;) ale oczywiscie to nie ma zadnego potwierdzenia "naukowego"

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Ogólnie temperatura Mi się ładnie utrzymuje lekarz powiedział ,że jak spada to bliżej miesiączki przy poronieniach jest tak samo. Pójdę dziś na betę bo plamie cały czas,wiem wiem musze czekać nie nakręcać się ale będę spokojniejsza,oby. Wiecie taka babka leżała ze Mną na sali w 8 msc 39lat i mówi ,ze to jej trzecia ciaza i przy każdej od rana do wieczora przy "robocie" gospodarstwo mają obrzadki czy lato jakieś zbiory w ogóle jak to przy gospodarce roboty multum ,wszystko robiła dosłownie wszystko! A tu człowiek dmucha nic nie robi i komplikacje. Ehh

    Kochana, nie martw sie, zrob bete i prosze Cie, nie denerwuj sie.:) Wierze, ze jestes z tych co to musza sobie poplamic troszke i na tym koniec.

    Widzisz, tak niestety jest... a ile kobiet wogole o siebie nie dba podczas ciazy... pija, pala, zero witamin, wszystko na luzie, ze az glowa boli a potem maja zdrowiutkie malenstwa... Tak jest na tym swiecie..

    Kochana, trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki!! :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Rachele ja nie wiem jak to jest z tymi testami owulacyjnymi, ja robiłam je podczas starań o pierwszą ciążę, ale NIGDY nie miałam pozytywnego testu owu nawet w cyklu w którym zaszłam w ciążę- chociaż siłą rzeczy owulacja musiała być skoro ciąża była. Testy zawsze kupowałam dobre w aptece... Dla mnie i według mnie to bardzo zawodna metoda wyznaczania owulacji. Wolę codzienne pomiary temperatury o tej samej porze obserwacje śluzu i szyjki- nic tego nie zastąpi.

    Wiem Slonce, ze u jednego sie sprawdzaja, u drugiego nie... coz jestesmy skomplikowanymi stworzeniami i nie ma regol ;) Ja bardzo liczylam na testy, bo u mnie jest ciezko z mierzeniem, mam od zawsze duze problemy ze spaniem, zdarza sie ze nie spie cala noc i wogole (tylko w ciazy slicznie spalam bez problemow). Ze sluzem tez u mnie roznie, np w szczesliwym cyklu nie bylo go wogole. Sucho i nic, dopiero w dniu spodziewanej @ pojawil sie slynny wymarzony przez nas sluz :) Chyba tylko bol jajnikow mnie nigdy nie zawiodl :) Zeby sobie pomoc mierze mimo wszystko temperature, sprawdzam sluz, robie testy..... czego to czlowiek nie zrobi aby sie udalo :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Meeegi szczerze to nie wiem ale pod koniec ciazy jak bylam chora i mowilam ze mam temperature 37 i kilka kresek to gin mowil ze to nie goraczka
    Rachele czytalam gdzies ze testy owu podobno wykrywaja tez ciaze pod koniec cyklu wiec może cos jest na rzeczy ;) ale oczywiscie to nie ma zadnego potwierdzenia "naukowego"

    Kiedy sie przyuczalam o testach, tez znalazlam takie informacje, nawet artykul, ktory tlumaczy dlaczego tak sie dzieje. Bliska mi osoba na OWU sama tez tego doswiadczyla. .... ale tak sobie mysle, ze to raczej byloby za wczesnie u mnie.
    Dzis mam z tych nerwow mdlosci i popoludniu zero energii.

    Jutro trzymam mocno kciuki za Twoj popis kucharski :) Bedzie przepysznie :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ