X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli temperatura gwałtownie spada to może być do oznaką nadchodzącego poronienia, sama u siebie doświadczyłam tego. Więc Megi spokojnie sama widzisz temperaturki są ok i masz być spokojna ;)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwonił właśnie Mój ginekolog. Powiedział ,że to plamienie co Mam bo to nie jest na wkladce tylko bardziej przy sikaniu może być po prostu "oczyszczanie" ale kazał przyjść w sobotę sprawdzić powiedział ,że jest cóż takiego jak pseudo Pęcherzyk ... I że trzeba koniecznie to sprawdzić bo może to też być ta pozamaciczna choć nie powinna,już Mam mętlik w głowie !. Także dziewczyny trzymamy kciuki za jutro, oby było dobrze.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. U mnie samopoczucie bardzo dobre. Dzisiaj szalalam ze szczęścia jak poczułam w sklepie zapach kiszonej kapusty ;) no i sobie kupiłam do rybki.
    Megi daj znać po becie. Trzymam nieustannie kciuki za Twoje maleństwo!
    Kasienka oczywiście też napisz jak po USG. Ja mam w środę. Z jednej strony się stresuje a z drugiej już się nie mogę doczekać bo wierzę że będzie dobrze.
    No to już niedługo wielkie testowanie. Mam nadzieje ze będziemy tu czytać damę pozytywne wiadomości!
    Buziaki

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja zawsze miałam co 27 dni i nawet pp miałam 27. Pierwszy raz mi się spóźnia i nie wiem od czego ale ciążowo się nie czuje ;)

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć pszczoła Kochana ;* super ,że samopoczucie dobre !! Ciesze się niezmiernie i czekam na dobre wieści od Ciebie w środę Kochana nie mogę się doczekać !! ;*

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Zadzwonił właśnie Mój ginekolog. Powiedział ,że to plamienie co Mam bo to nie jest na wkladce tylko bardziej przy sikaniu może być po prostu "oczyszczanie" ale kazał przyjść w sobotę sprawdzić powiedział ,że jest cóż takiego jak pseudo Pęcherzyk ... I że trzeba koniecznie to sprawdzić bo może to też być ta pozamaciczna choć nie powinna,już Mam mętlik w głowie !. Także dziewczyny trzymamy kciuki za jutro, oby było dobrze.

    Kochana, tylko pozazdroscic takiego lekarza! Ja juz trzymam mocno kciuki i nie puszcze ani na sekunde!!!!!
    Bedzie dobrze!

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola, ale dobre informacje :) Ciesze sie niezmiernie!! :) Tak trzymaj dalej! juz sie troszke martwilam co tam u Ciebie :)
    Sciskam Cie .... Was cieplutko i prosze o wiruski :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa, skarbie :) Wielkie odliczanie!!!!!! :) Z calego serca zycze Ci, aby sie udalo!

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi, Rachele dziękuję Wam :)
    Rachele wysyłam cały czas wiruski i wiem ze na pewno pomogą :)
    Jangwa_maua jutro testujesz ?

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 - daj znać koniecznie co i jak :) ale musi być dobrze! :)

    Rachele - już się boję...mam cichą nadzieję, że się udało i będę miała prezent na jutro ... :)

    Może nałapie jeszcze troszkę fasolkowych wirusków :P

    pszczoła10- u Ciebie też na pewno będzie wszystko w jak najlepszym porządku :)

    meeegi1771, *Kejt* lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak...i się już boję :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Megi, Rachele dziękuję Wam :)
    Rachele wysyłam cały czas wiruski i wiem ze na pewno pomogą :)
    Jangwa_maua jutro testujesz ?

    Dziekuje, dziekuje :) Lapie obiema raczkami !

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    tak...i się już boję :P

    patrz ile osob trzyma za Ciebie kciuki!!! Musi byc dobrze :) Jutro rano zaraz zjarze, jak poszlo testowanie a TY slonce, koniecznie napisz, jak tylko zrobisz test! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa_maua zaciskam kciuki :) oby ci sie udalo :* im wiecej zafasolkowanych tym silniejsze wiruski na nas dzialaja :D
    A mnie juz 2 dzien tak jakos glowa dziwnie boli :( nie biore proszkow z wiadomych przyczyn, paracetamolu nie mam:( przespac sie nie moge bo musze meza odebrac

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Jangwa_maua zaciskam kciuki :) oby ci sie udalo :* im wiecej zafasolkowanych tym silniejsze wiruski na nas dzialaja :D
    A mnie juz 2 dzien tak jakos glowa dziwnie boli :( nie biore proszkow z wiadomych przyczyn, paracetamolu nie mam:( przespac sie nie moge bo musze meza odebrac

    czujesz sie zmeczona ?? mnie sie coraz bardziej podoba jak sie czujesz :) Tak trzymaj kochana! :) Zycze Ci malo energii, klucia w brzuszku, zawrotow i bolu glowy :) hihihihiih

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No koniecznie dam znać :)i mam nadzieję, że będą to dobre wieści :)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze troche jestem spiaca ale to dlatego ze zazwyczaj pozno klade sie spac, dzis ziewam na potęgę, pieka mnie policzki a sluz sie poprostu ze mnie leje :D bez wkladki ani rusz. Zebym taki miala w plodne to bym byla zachwycona :D

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa na samą myśl uśmiecham się sama do siebie ;) trzymam kciuki !!!
    Mama Mai Ja z kolei długo dziś spałam i dlatego głową Mnie bolała ale przeszło ;) odbierzesz M i wszystko przejdzie ;) a co do śluzu hmm chyba dobry znak ;)

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    tak...i się już boję :P

    ja też trzymam kciuki...:) kochana musi być dobrze :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa to łap i ode mnie wiruski i czekamy jutro na wieści!!!

    Rachele kochana a kiedy Ty robisz te testy? Bo z tego co piszesz to wnioskuję, że chyba rano...

    meeegi widziałaś mój wykres?? moja temperatura jest tak niska, że nikt by nie powiedział, że to ciąża! Co prawda mnie ona bardzo martwi, bo przeczy wszystkiemu, no ale tak jest. Mam nadzieję, że nic złego nie odznacza.

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ