X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam na pewno wszystko jest w jak najlepszym porządku ;) a kiedy to usg u Ciebie dziś dobrze wyczytałam czy coś pokręciłam? :P

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkasienka jeszcze chciałam zapytać ,a plamienia to Masz jednorazowe takie ??

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jednorazowe.. raz na papierze (potem to tak sprawdzałam, że aż się obtarłam do krwii!) i od razu czyściutko a raz na majtkach i potem znowu czyściutko...

    Byłam u gin... i kamień z serca! to czego się obawiałam najbardziej wykluczone, czyli pęcherzyk w macicy :) Zarodka jeszcze nie ma, ale powiedział że ma prawo jeszcze nie być bo to początek 5 tygodnia (oby się szybciutko robaczek pojawił). Mam iść za 2 tygodnie znowu. Dał mi acard, kazał dalek brać duphaston itp. A od dziś jeszcze jod od endo mi doszedł.
    Już jutro powiem mężusiowi!!!

    Meeegi a Ty już widziałaś zarodek? a może i serduszko? :)

    meeegi1771, jangwa_maua lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie Kochana jest 5 tydz i 5 dzień i w szpitalu powiedzieli ,że ma jeszcze czas się rozwinąć nawet do dwóch tygodni.;) ale super wieści Kochana. Z tym plamieniem to Ja Mam tak ,że na papierze więcej bo na majtkach dosłownie troszeczkę miałam gin Mi powiedział ,że może tak być ze względu na to jak sikam to jest parcie i jakieś tam pozostałości się wydostaja. Miejmy nadzieję jutro idę w końcu do Niego złoty człowiek mowie Wam dziewczyny z tak konkretnym gościem jeszcze się nie spotkałam,a już trochę doświadczenia Mam :D

    DomiBW lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łapie wiruski garściami :P

    Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków :D Oby to pomogło :P

    DomiBW, meeegi1771 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meegi - trzymam mocno kciuki za jutrzejsza wizyte! Bedzie dobrze. No a lekarza pozazdroscic :) Z kims takim u boku na pewno latwiej przejsc przez kolejne etapy :)

    kkasienka - niech Kropeczka dobrze sie rozwija. No i walentynkowa niespodzianka na pewno zwali Twojego M. z nog! :)

    Lucy - mam nadzieje, ze goraczka mija i czujesz sie lepiej...

    Rachele - zastanawiajace te Twoje testy owulacyjne...Mam nadzieje, ze lada dzien wyjasni sie skad te wahania.

    Mama Mai - udanego wieczoru u boku M. :)

    pszczola - dobrze czytac, ze humor Ci dopisuje :) Oby tak dalej!!

    Jangwa_maua - ja takze trzymam kciuki!!

    Ja nadal mam jakies dziwne mdlosci. Troche mnie to niepokoi. Zmeczona dzis jestem mega i ciagle czuje sie taka "niedojedzona"... chyba moje hormony nadal szaleja... :)

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje DomiBW :) moj P juz w domku :) na dobry poczatek weekendu dostalam bukiet pieknych roz :)
    A w sluzie pojawila sie konkretna zylka krwi .... ach tyle jeszcze czasu do daty @ :(
    a Tobie Jangwa_maua do testowania zostalo juz tylko kilka godzin ;) pewnie siedzisz jak na szpilkach, ja bym chyba nie wytrzymala i testowala juz dzis rano :D

    DomiBW, meeegi1771 lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam, ale niby chcę i nie chcę ... boje się rozczarowania jak jednak się okaże, że nic z tego :( a dziwnie się czuję od kilku dni... (zastanawiam się czy to moja psychika czy może faktycznie coś jest na rzeczy)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Domi za pamięć :) kochana jesteś :) U mnie tak sobie... gorączka na szczęście minęła, ale to choróbsko mnie wykańcza :( dzisiaj na szczęście zostałam w domu, to mogłam sobie choć trochę odpocząć, wyspać się i posiedzieć w necie. W pracy niby staram się nie przemęczać, ale jednak wracam z niej skonana i nie mam siły na nic. Jednak mogłam jeszcze zostać sobie w domu na zwolnieniu jak mi proponowali. Ale nie.... o ja głupia :(

    Mój M. jakby się na mnie pogniewał, mówi że przez to długie siedzenie w pracy znowu jestem chora, mamy jakieś ciche dni, a dziś pojechał do teściów. Więc tak sama siedzę i szukam sobie asekuracyjnie dobrego gina w pl. żeby choć pójść na konsultację i usg. Niedługo jadę do mamy na kilka dni, więc miałabym okazję na wizytę i badania. To będzie po wizycie tutaj, więc jakby moja gin okazała się niechętna badaniom (co niestety przypuszczam :( ), to zrobię je sobie w domu i będę szukać innego lekarza. Zresztą i tak mam zamiar pójść tutaj do innego, tylko nie bardzo wiem do którego...

    Ja nie miałam żadnych mdłości po poronieniu, ale to fakt, hormony mogą się jeszcze regulować. Mam nadzieję, że ci to wkrótce przejdzie. Ja za to nie mam apetytu coś ostanio, wciskam coś w siebie ale bez wielkiej chęci. Może to przez to chorowanie, ale też mam ostanie dni znowu jakieś psychiczny spadek formy... płakać mi się chce z tej bezsilności. I mam już siebie dość :( ale nie mogę się jakoś postawić do pionu...

    Przeczytałam też tą książkę od Ciebie, mimo wszystko bardzo mi się podobała... no i ma na szczęście dobry koniec :) Więc i dla nas jest nadzieja :)

    Ściskam serdecznie :)

    DomiBW lubi tę wiadomość

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 14 lutego 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    No koniecznie dam znać :)i mam nadzieję, że będą to dobre wieści :)

    Jangwa, życzę ci pięknego, dwukreskowego prezentu walentynkowego! :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 14 lutego 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety z prezentu nici :( Ech ... teraz pozostaje czekanie na wredną @ ... :( :( :(

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 14 lutego 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Niestety z prezentu nici :( Ech ... teraz pozostaje czekanie na wredną @ ... :( :( :(
    Nie smutaj... Mówi się, że najlepsze prezenty to te bez okazji ;) Tak więc nie ten cykl to następny ( hasło na forum stare jak świat) Prędzej czy później każdej z nas się uda. Każda z nas już w ciąży była więc przynajmniej wiemy, że płodność jest a to wielki plus, bo tyle tu kobiet starających się LATAMI i nic... To także jest straszne.
    Trzymaj sie cieplutko jangwa_maua :*

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że będzie niespodzianka ,że @ nie przyjdzie ... może 10 dni to za wcześnie na testowanie :P w poprzedniej ciąży zrobiłam 1 dzień po spodziewanej @ i wyszła blada kreseczka więc czekam na termin @ jak na razie :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja umiera ostatnia :P hehe :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak 10 dni to może być za szybko. Ja nie jestem zwolennikiem nakręcania się i nie umiem pisać dziewczynom, że " tak na pewno uda się w tym cyklu", jedyne co wiem to to, że w końcu się uda ale kiedy? Żadna z nas tego nie wie. Ja nie umiem po prostu mieć zbyt dużych nadziei bo i potem rozczarowania bardziej mnie bolą. Trzymam kciuki mocno z każdą z Was i czekam na pozytywne wieści ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2015, 09:20

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy ... tak czy inaczej okresu na razie nie ma to pozostaje czekać :)

    Lili30 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa Kochana u Kkasienki spójrz na wykres test tez pokazywał - ,a beta pięknie w górze ,także nie wszystko stracone. Buziaki

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cicha nadzieja dalej pozostaje ... ;) a jak nie to w następnym cyklu :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa_maua kochana dopoki @ nie ma jest nadzieja :)

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Nadzieja umiera ostatnia :P hehe :)

    Kochana, pamietaj ze dopoki nie ma @, nadzieja jest!! Faktycznie 10dni to moze jeszcze za wczesnie :) Mi wyszly 2 cresci 3 dni po dacie spodziewanej @ i wcale nie byly mocne. Kochana, zycze calym sercem aby @ sie nie pojawila .... i na Twoim miejscu testowalabym w poniedzialek, bedzie juz 1 dzien po dacie @.
    Przytulam Cie bardzo bardzo mocno :)

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ