X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    A jak pozostałe hormony?

    Ft 4 - 1,42, a ft3 laboratorium mi nie zrobiło. Nie wiem czy pani nie dosłyszała, ale nie zrobili, a ja płacąc nie zwróciłam uwagi, że tego nie ma. Zresztą byłam z Julą i ona absorbowała moją uwagę.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka8 wrote:
    Witam nowe kobietki na forum :)
    ja tez paczkow nie pojadlam ale w pracy bylam tak zajeta ze teraz boli mnie glowa ehh dzien mialam tak zajety ze szkoda gadac..wogole tydzien zlecial nie wiem kiedy..czasem sie zastanawiam jak bardzo stres w pracy szkodzi kobietom w ciazy?

    Czytam forum i z niecierpliwoscia czekam na kochana megi aby nam tu szybko dobre wiadomosci przeslala :)

    Milego wieczoru dziewczynki!

    Widziałam jak wygląda dziecko u mamy zestresowanej. Gdy miałam robioną amnio to byłam tak zdenerwowana, że aż się cała trzęsłam. I na usg widziałam jak macica bardzo się skurczyła, Maja w ogóle nie miała miejsca- była taka biedna, skurczona. Wtedy stwierdziłam, że dzidziuś bardziej odczuwa nasz stres niż nam się wydaje.

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* - Oby znajomi przynieśli szczęście ;) a ja mam nadzieję, że mój sen będzie proroczy :)

    No właśnie Meegi coś się dziś nie odzywała .. mam nadzieje, że wszystko u Niej dobrze ...

    ggonia- ja dostałam pierwszą @ po łyżeczkowaniu po 50 dniach dopiero, ale w końcu przyszła ... Najgorsze jest to czekanie aż w końcu się pojawi...

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś 50 dzień i moja gin uznała że zbyt długo jej nie ma (oczywiście nie mówiac o tych krwawieniach które mogły być @) więc dała mi luteine

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wtedy faktycznie już lepiej jak Ci dała luteine ... teraz powinno iść z górki ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, Lili ja to robię te hormony, które każe mi endo... Ale ja słyszałam, że dla planujacych i w ciaży norma jest poniżej 2,5. Jak 1,0 to nie ciekawie...
    Ja biorę leki od listopada, bo miałam podwyższone TSH w stosunku do ciązy (dla normalnego człowieka spoko).

    Dziś za to odebrałam betę koleją- 4125,5 (z wtorku 1280). Ale i znowu zaplamiłam :(

    Kurcze faktycznie meeegi milczy... Martwię się kurczaki no... :(
    Meeegi odezwij się proszę!!!!

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było , jednak z góry było powiedziane że przez 3 cykle bedziemy się nią "wspomagać" by uregulować cykle ale w miedzy czasie jak nie pojawi się @ tzn że się udało i mam wrócić to ciąże bedziemy podtrzymywac na lekach , oraz czeste wymazy

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale beta ładnie rośnie ;) Odpoczywaj tez dużo i będzie dobrze :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi odezwij się, chyba że chcesz nam zafundować nieprzespaną noc z nerwów ! :(
    ja tez sie zaczynam martwic. jak ja bym się nie odzywała to tylko z jednego powodu :( oby okazało się, że to problemy z siecią / internetem / rozładowana bateria....

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 12 lutego 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka - beta super! Nie stresuj sie plamieniem i bedzie dobrze! A gin cos mowi o tym plamieniu?

    Meeegi ja takze sie martwie! Ale tez wierze, ze wszystko jest dobrze!!!

    Paczkowy dzien zakonczony zakupami :)
    Dzis dostalam tez namiar na nowa gin i jakos moja wiara w lepsze jutro znow wzrosla! :)

    Milego wieczorku :*

    *Kejt*, lucy1983 lubią tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 12 lutego 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:

    Dziś za to odebrałam betę koleją- 4125,5 (z wtorku 1280). Ale i znowu zaplamiłam :(

    Kurcze faktycznie meeegi milczy... Martwię się kurczaki no... :(
    Meeegi odezwij się proszę!!!!

    Kasienka, taka twoja "plamiaca natura" najwyraźniej. Wiele kobiet tak ma. Ale jeśli sie martwisz to idź do ginekologa, potwierdz czy wszystko ok, będziesz spała spokojniej.
    Myśl o rosnącej becie, rosnącej fasolce i rosnącym brzuchu :)!! I pozytywne myślenie wlaczamy! Bobasy nie przepadają za smutnymi mamami, musimy wiec skupiać sie na szczęściu ktore mamy i na tym ktore jeszcze przed nami :)

    KkasienkaA, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 13 lutego 2015, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Moje Kochane. Przepraszam ,że się nie odzywałam. Jestem juz w domu w szpitalu niczego konkretnego się nie dowiedziałam kazali czekać. Dać się dziecku dobrze rozwinąć bo nie widać teraz wiele na usg, tydzień będzie decydujący czy ciaza rozwija się prawidłowo. W sobotę następna będzie usg i będzie wiadomo co prawda Ja też delikatnie plamie. Leżę sobie w domu ,staram się nie myśleć. Wszystko e rękach Boga. Przytulanki dla każdej z osobna Moje wspaniałe ;*;*

    majeczka8, *Kejt*, kehlana_miyu, KkasienkaA, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    Dziewczyny czy któraś z was miała sen który , który później okazał sie w realnym życiu taki sam albo podobny ?
    Wybaczcie za pytanie ale tak mnie jakoś zastanawia to

    ....zdarzalo sie :) :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Rachele, Lili ja to robię te hormony, które każe mi endo... Ale ja słyszałam, że dla planujacych i w ciaży norma jest poniżej 2,5. Jak 1,0 to nie ciekawie...
    Ja biorę leki od listopada, bo miałam podwyższone TSH w stosunku do ciązy (dla normalnego człowieka spoko).

    Dziś za to odebrałam betę koleją- 4125,5 (z wtorku 1280). Ale i znowu zaplamiłam :(

    Kurcze faktycznie meeegi milczy... Martwię się kurczaki no... :(
    Meeegi odezwij się proszę!!!!

    Kochana, tak, najlepsze tsh jest kolo 1, zalezy tez jakie jest FT4 i FT3, czy bierzesz juz hormony itd. Ja mialam 0,64 przed sama ciaza i w 5 tyg. 0,94 i 2 endo powiedzialo, ze dla mnie to ksiazkowy wynik (ale pamietaj, ze ja sie lecze i jestem po operacji).

    Kochana, beta jest przepiekna!!!! :) Taki wzrost oznacza, ze malenstwo dobrze sie rozwija :) Kontroluj plamienia i pamietaj , ze bardzo bardzo czesto sie zdazaja! Wiec glowka do gory, bedzie dobrze! Sciskam Cie mocno:)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Cześć Moje Kochane. Przepraszam ,że się nie odzywałam. Jestem juz w domu w szpitalu niczego konkretnego się nie dowiedziałam kazali czekać. Dać się dziecku dobrze rozwinąć bo nie widać teraz wiele na usg, tydzień będzie decydujący czy ciaza rozwija się prawidłowo. W sobotę następna będzie usg i będzie wiadomo co prawda Ja też delikatnie plamie. Leżę sobie w domu ,staram się nie myśleć. Wszystko e rękach Boga. Przytulanki dla każdej z osobna Moje wspaniałe ;*;*

    Kochana, jejku ale sie martwilysmy o Ciebie! Pamietaj, ze musisz wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze! W tym tygodniu, tylko i wylacznie odpoczynek! NIe przemeczaj sie. ..... i pamietaj, ze pozytywne myslenie jest bardzo wazne! Sciskam CIe mocno, przesylam duzo dobrych wibracji i caly czas trzymam kciuki mocno mocno :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia same wyniki bez norm nic mi nie mówią.
    KkasienkaA już tutaj gdzieś pisałam, że samo TSH nie obrazuje w pełni stanu tarczycy, potrzebna jest cała trójka, aby wiedzieć czy wszystko jest ok. Niby TSH może być w normie, ale jeśli któryś z wolnych hormonów jest na złym poziomie to Twoje samopoczucie może "leżeć" założe dzisiaj w swoim pamiętniki takie ABC hashimoto zaczerpnięte z grupy do której należę. Tam zajdziecie wszytskie tarczycowe informacje...

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30, jak samopoczucie dzis? Mam nadzieje, ze duzo lepsze :) Przesylam Ci duzo pozytywnej energii :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeegi kochana ale nas wczoraj przetrzymalas :* dobrze ze wrocilas do domu, teraz duuuzo lez, wstawaj tylko do lazienki i postaraj sie myslec o samych przyjemnych rzeczach :) przytulam i caluje :* pamietj wszystko dobrze sie skonczy :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Rachele góry i doliny... Ale mam nadzieję, że będzie lepiej, temperatura moja wybitnie NIE CIĄŻOWA, ale jeszcze do 19 lutego mamy trochę czasu, choć nie ukrywam, że dopadła mnie jakaś chwila zwątpienia.
    Z bardziej pozytywnych informacji to zadecydowałam wczoraj ( podczas kąpieli - tak ,tak u mnie życiowe decyzje zapadają w wannie wypełnionej wodą i pianą), że wracam na studia. Przerwałam je gdy zaczęły się problemy z pierwszą ciążą, potem stany depresyjne nie dawały mi siły, żeby cokolwiek robić poza praca zawodową. Uważam, że teraz jest dobry moment jeśli zajdę w ciążę będę mieć duuużo czasu na siedzenie w książkach, jeśli w ciążę prędko nie zajdę to przynajmniej będę mieć jakieś zajęcie, które pozwoli oderwać myśli.
    meeegi1771- cieszę się, że jest ok. Odpoczywaj dużo i pamiętaj 0 stresu ;) szkoda, że nie poprosiłaś lekarza o coś na uspokojenie, ewentualnie pij melisę ją można pić bez przeszkód.

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam. Taka byłam zmieszana tym wszystkim. Leżę Mama Mai nic innego nie robie i nie będę robiła jak będzie trzeba to będę leżała do samego końca. Dziękuję za troskę Moje Kochane naprawdę. Będę starała się nadrabiac zaległości narazie czytam książkę ;);) Miłego dnia dla Was ;*;*

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ