X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Kochane,


    dzis tlusty czwartek wiec zjedzcie za mnie koniecznie paczusia!! :)

    Lucy, jak masz gorszy dzien, szybciutko na forum i my Ci humor poprawimy :)

    DomiBW, u Ciebie opiekazdrowotna chyba najlepsza. Tylko pozazdroscic. :) Nie mialam mdlosci po poronieniu, W sumie nie mialam zadnych objawow 'po'.

    Mysia, co u Ciebie? Czemu wyniki sa zle? Co Ci wyszlo nie tak?

    Kejt, jak sie Pani dr czuje? @ juz mniejszy?

    Kitaja, trzymam kciuki za @! Dr Kejt przesle Ci wiruski i napewno pomoga :)

    Jangwa, Kochanie dzis juz czwartek!!! Wiesz co to oznacza? :) :)

    ZYCZE CUDOWNEGO I PELNEGO RADOSCI DNIA

    Kitaja lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w tłusty czwartek :)

    Wiem, wiem...a im bliżej tym bardziej się boję...z resztą ovu wyznaczyło mi owulację na 4 lutego to nie wiele dni w takim razie minęło i okres teoretycznie też się przesunął i nie wiem czy warto testować w 9-10 dni po ... ech...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Ja właśnie odebrałam dzisiejsze badania:
    TSH- 2,161
    FT4- 1,41

    Dziewczyny czy te FT4 nie jest zbyt wysokie?
    Kochana podaj jeszcze normy do wyników wtedy będzie można powiedzieć jak tam sytuacja z ft4, pamiętaj żeby zawsze oznaczać wszytskie 3 hormony ponieważ to ważne masz wtedy obraz dokładny tego jak pracuje tarczyca, jak wygląda konwersja itd... Przyjmujesz leki jakieś na tarczycę? TSH dla kobiety w wieku rozrodczym powinno być około 1,00

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :) dzis tlusty czwartek a ja nie mam paczkow :( mama chce piec a mi nie bardzo sie to widzi
    tak wogole to od okolo tygodnia wypadaja mi wlosy na potege, wszystko jest w moich wlosach, mysle ze to moze po porodzie dopiero hormony spadly wszyscy po kolei mnie straszyli ze mi wypadna ale wydawalo mi sie ze dotknie mnie to szybciej a nie prawie 4 miesiace po...

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Dzień dobry w tłusty czwartek :)

    Wiem, wiem...a im bliżej tym bardziej się boję...z resztą ovu wyznaczyło mi owulację na 4 lutego to nie wiele dni w takim razie minęło i okres teoretycznie też się przesunął i nie wiem czy warto testować w 9-10 dni po ... ech...

    Slonce, mi OWU codziennie zmienia date owulacji i @! Ja na Twoim miejscu testowalabym w sobote rano. :) Trzymam bardzo bardzo mocno kciuki!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co mnie pociesza to to, że śniło mi się jak trzymałam malusią kruszynkę w ramionach i karmiłam ... może to jakiś znak :). Przy pierwszej ciąży śniło mi się, że robię test i wyszedł pozytywny...rano wstałam, zrobiłam i faktycznie były 2 kreski :)

    Rachele, *Kejt*, DomiBW, Mama_Mai lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak zrobię...w sobote rano :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Czesc :) dzis tlusty czwartek a ja nie mam paczkow :( mama chce piec a mi nie bardzo sie to widzi
    tak wogole to od okolo tygodnia wypadaja mi wlosy na potege, wszystko jest w moich wlosach, mysle ze to moze po porodzie dopiero hormony spadly wszyscy po kolei mnie straszyli ze mi wypadna ale wydawalo mi sie ze dotknie mnie to szybciej a nie prawie 4 miesiace po...

    Moze to nie tylko porod ale rowniez efekt ostatnich przezyc i hormonow.... z tego co slyszalam to po porodzie wlosy wypadaja raczej od razu... NIe wiem co Ci doradzic Kochana.... ale przytulam mocno i sle buziaki.

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    To tak zrobię...w sobote rano :)

    Super!!!! Zycze calym sercem aby sen byl proroczy! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny,
    ja juz po sniadaniu (pączek) :)
    za pol godziny zaczyna się spotkanie w ktorym uczestnicze - z prezesem naszej firmy, trzymajcie kciuki żeby mi się język nie poplątał od mówienia po angielsku i żebym dobrze wypadla :) !

    Rachele, okres się jeszcze dobrze trzyma, moze jutro zacznie maleć :)
    trzymam kciuki żebyś wytrzymała do terminu @ z testowaniem. ja w ogole nigdy nie testowałam przed terminem @ - to chyba jedyna rzecz na którą się nie nakręcam :)no nie mow ze jestes na diecie i nie zjesz dziś pączucia? We włoszech nie robią? :)

    jangwa, ja też zwracam uwage na takie symbole. wczoraj miałam na sobie sukienkę, którą miałam w dniu poronienia. dziwnie się czułam. wszystko mi się przypominało...a wczoraj okazało się, że odwiedzają nas za 2 tygodnie znajomi z Belgii. jak ich odwiedzaliśmy we wrześniu, to w październiku okazało się, że jestem w ciąży. mam więc cichą nadzieję, że przyniosą mi szczęście i tym razem :)

    Megi, jak się czujesz - daj znać !

    buziaki

    DomiBW lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Witam was dziewczyny,
    ja juz po sniadaniu (pączek) :)
    za pol godziny zaczyna się spotkanie w ktorym uczestnicze - z prezesem naszej firmy, trzymajcie kciuki żeby mi się język nie poplątał od mówienia po angielsku i żebym dobrze wypadla :) !

    Rachele, okres się jeszcze dobrze trzyma, moze jutro zacznie maleć :)
    trzymam kciuki żebyś wytrzymała do terminu @ z testowaniem. ja w ogole nigdy nie testowałam przed terminem @ - to chyba jedyna rzecz na którą się nie nakręcam :)no nie mow ze jestes na diecie i nie zjesz dziś pączucia? We włoszech nie robią? :)

    jangwa, ja też zwracam uwage na takie symbole. wczoraj miałam na sobie sukienkę, którą miałam w dniu poronienia. dziwnie się czułam. wszystko mi się przypominało...a wczoraj okazało się, że odwiedzają nas za 2 tygodnie znajomi z Belgii. jak ich odwiedzaliśmy we wrześniu, to w październiku okazało się, że jestem w ciąży. mam więc cichą nadzieję, że przyniosą mi szczęście i tym razem :)

    Megi, jak się czujesz - daj znać !

    buziaki

    Kochana! trzymam mocno mocno kciuki! jestem pewna, ze wypadniesz rewelacyjnie na spotkaniu!!! :)

    Nie, nie jestem na diecie :) Sa paczusie ale nie sa tak smaczne jak nasze :) Tutaj sa takie mini, malutkie! Na polnocy bardziej je sie chrust .. i on jest przepyszny... jadlam w niedziele bo dostalismy od tesciow :) A tak wogole, to tutaj obchodzimy tlusty wtorek czyli w nastepnym tygodniu ;) Zawsze sie smieje, ze moge 2 razy grzeszyc slodkosciami do woli :)

    Ja tez przywiazuje uwage do magicznych szczegolow :)
    Pamietam, ze mialam problem w co sie ubrac na usg...bo mam wszystkie jesienno-zimowe sukienki i spodnice olowkowe...w koncu udalo sie wybrac i nie moge do dzis patrzec na spodnice, ktora wtedy ubralam...(wiedzac, ze tak bedzie ubralam ja rowniez na zabieg). U mnie jesli historia sie powtorzy, to nic w tym cyklu nie bedzie. Miesiac przed szczesliwym cyklem, bylam pewna ze sie udalo i jechalam wlasnie do mamy... w samolocie dostalam @. Teraz tez ocre przed @ bede u mamy... Mam nadzieje, ze tym razem przyniesie mi szczescie :)

    Mam nadzieje, ze Tobie z Belgii przywioza duzo duzo wiruskow magicznych :)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mija równo miesiąc od mojego zabiegu. Wczoraj zrobiłam kontrolnie betę - wynik 2,32. To chyba oznacza, że już niedługo ta cholerna @ powinna przyjść, przynajmniej tak sobie powtarzam.

    Kejt, trzymam kciuki za spotkanie!

    Rachele, ja też czasami przywiązuję wagę do magicznych szczegółów. Ale nie mam problemów z ubraniami z tego momentu, bo autentycznie nie pamiętam w co byłam ubrana tego dnia. Wypadło mi z pamięci wszystko poza miną lekarza i później telefonem do mamy, i tym jak płakaliśmy oboje z mężem. Może to i dobrze, bo byłam na USG prosto z pracy i szkoda byłoby nabrać awersji do któregoś z moich lepszych ubrań:)

    Teraz sobie powtarzam, że zaczniemy starania w moje urodziny 11 kwietnia, więc może będę miała cudny prezent urodzinowy:)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w ciazy mialam podobno tak maly brzuch ze nosilam ciuchy ze zwyklych sklepow dla nieciezarnych :) i nosze je po dzis dzien ;) sa wogole nierozciagniete :) jedynie spodnie ciazowe spoczywaja na dnie szafy
    A takich magicznych snow czy czegos takiego nigdy nie mialam, moze cos w rodzaju przeczucia ale to chyba bardziej po fakcie sobie wmawialam ze niby mialam, troche wam zazdroszcze takich proroczych snow... za to moj maz ciagle mi opowiada jak to dzieci mu sie snia

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Mai na wypadanie włosów polecam wcierkę Jantar

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Marzusiax :)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele,
    o faworki są jeszcze lepsze niż pączki ! ale u nas w biurze nie ma...
    a więc ty też masz takie "deja vu" trochę - może to nam przyniesie szczęście :)

    dziewczyny, dzieki za trzymanie kciuków, poszło dobrze, jestem zadowolona :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, super!!! Gratulacje :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 30dc a @ brak. Ciąża raczej odpada wiec testu nie robie czuje się normlanie ;) zawsze miałam regularne cykle wiec nie wiem co mogło się stać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny moja pani gin przepisala mi luteine na wywołanie @ po niej możemy zaczynać starania , wiec dołaczam do was :D

    TheBaja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Witajcie dziewczyny moja pani gin przepisala mi luteine na wywołanie @ po niej możemy zaczynać starania , wiec dołaczam do was :D

    ggonia Witamy wśród nas i trzymamy kciuki :)

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ