X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Rachele a dlaczego do @????????????
    Ja bym raczej stawała na + <3

    hihihi, bylo wczoraj i przedwczoraj :) moze dzis regeneracja i jutro jeszcze na dokladke....zobaczymy jak sie wieczor rozwinie :) :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Trzymajcie, trzymajcie kciuki ... może i ja zaczne wtedy zarażać wiruskami :)

    Trzymam mocno! Bardzo mocno!!!!!!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Trzymam kciuki aby @ nie przyszedl :) Wierze, ze nie przyjdzie. Ja zaczynam od jutra odliczanie do @ :) To bedzie dlugi tydzien :)

    Rachele, a co to za umiarkowany optymizm??? Ja to sobie mogę czekać na @ i to też będzie znowu dłuuuuugaśny tydzień, ale mam nadzieję, że u Ciebie @ się nie pojawi, tylko raczej dwie kreseczki:) Cykl może i płata ci figla, ale serduszkowanie było, więc trzymam kciuki...

    Ja w końcu wróciłam do świata zdrowych :) I przynajmniej w końcu jakiś skok temperatury się pojawił, ale przez to całe chorowanie nic już nie wiem... czy to od tego czy rzeczywiście owu była. Jakoś tego nie czułam, normalnie kłuje mnie jajnik, a teraz nic nie było... No ale ja i tak tylko czekam na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Staram się zachować zimną krew, bo już wiem, że mogę się tylko modlić.
    Ale w necie znalazłam wiele takich informacji: "Im ciąża późniejsza, tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy." Zrobiłabym jeszcze betę ale nawet nie wiem kiedy, więc chyba sobie daruję.

    Meeegi wezmę z Ciebie przykład i będę czekać i wierzyć, że będzie dobrze :)

    Kkasieńka trzymam kciuki za Ciebie, baaardzo baaardzo mocno :) Idę też wieczorem do kościółka to pomodlę się i za Ciebie i za wszystkie nasze forumowiczki :) Za spokojne i zdrowe ciąże i niedługie cudy poczęcia :)

    majeczka8, Rachele lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Życzę wszystkim spokojnej, miłej niedzieli :)

    Dzięki kochana i nawzajem :) Uściski dla Julci :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Trzymajcie, trzymajcie kciuki ... może i ja zaczne wtedy zarażać wiruskami :)

    Oby tak było :) trzymam kciuki :) wszystko będzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje Kochane :*
    Moj wczorajszy wieczor byl wspanialy :) wszystko wyszlo super, kolacja, swiece. maz byl zachwycony :)
    meeegi gratuluje serduszka :* wierze ze po wizycie jestes juz o wiele spokojniejsza ;)
    Za ciebie Kasienka bardzo mocno trzymam kciuki :* beta rosnie a to najwazniejsze!!!
    TheBaja oby serduszkowanie okazalo sie owocne :*
    Rachele twoje testy rzeczywiscie wariuja :) ale skoro jeat pozytyw trzeba serduszkowac :)
    Lucy dobrze ze juz lepiej sie czujesz :) i dziekuje za modlitwe :*

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 15 lutego 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki wlasnie czytalam pamietniki i zobaczylam ze tu mamy tez bellybest friend haa :)
    nie wiedzialam o tym ale teraz rozumiem dlaczego mowilyscie o fioletowej stronie ;)
    ale mnie olsnilo pewnie wy wszystkie to wiecie juz _gapa jestem ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 19:00

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Maii cieszę się że wieczór walentynkowy z mężem się udał :) oby takich wieczorów było więcej i bez jakiś takich szczególnych okazji... My doszliśmy do wniosku że częściej musimy wypadać na romantyczne kolacje :)
    A jak się czujesz? Mam nadzieję że spokojna i radośnie oczekująca na dobre nowiny :) trzymam kciuki :)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :-) ja właśnie wróciłam z mężem z filmu 50 twarzy Graya- jak dla mnie lipa stulecia. Rozczarowana jestem... Dziś cały dzień mam przekonanie że zaszlam w ciążę... hmmm okaże się już za kilka dni :)

    meeegi1771, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Twoje przekonanie było słuszne :)

    Dobranoc Kobietki ! :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 16 lutego 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki ? Jak samopoczucie z początkiem tygodnia ? ;) Ja juz drugi dzień z rana Mam takie mdłości, że masakra jakaś,ale przetrwać wszystko aby tylko było dobrze.
    Rachele ten Twój wykresik dodaje Nam emocji!! Oby był owocny ;);)

    Majeczka, faktycznie jest fioletowa strona medalu :P czekamy tam na Was :*:*:* z tej okazji przesyłam Wam Kochane &&&&&&&&& !
    lucy ten wstreciuch @ juz niebawem przyjdzie Mam nadzieje ,ze juz niedługo Cię również opuści na piękne 9 miesięcy ;)dziękuję za modlitwę :*

    Mama Mai tak się ciesze ,ze wieczór był udany oby więcej takich ;*
    Lili szczerze to Ja nawet książki nie czytałam :) ale przynajmniej w swoim towarzystwie spędziliście czas ;) równie dobrze można było go zagospodarować w domu w innych okolicznościach prawda :):):) :* a z tym przekonaniem Ja też w tej ciazy miałam takie przeczucia! Bardziej niż zawsze bo w każdym miesiącu starań miałam ciche nadzieje :) życzę Ci Kochana żeby się udalo :*

    Kkasienka jak samopoczucie ?? ;)

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :*
    Lucy staramy sie wychodzic gdzies z mezem przynajmniej raz w miesiacu :) jakies kino kolacja, jak na jego ciagle rozjazdy to i tak nie tak źle ;) a samopoczucie takie sobie, nie mam zadnych przeczuc...
    Majeczka8 tak, jest tu tez fioletowa strona, kazda z nas czeka niecierpliwie zeby sie tam przeniesc :D i nie przejmuj sie, ja tez nie od razu to zauwazylam ;)
    Jangwa_maua testujesz dzis??? Mam nadzieje ze @ nie nadszedl, bardzo mocno trzymam zacisniete kciuki :*
    Meeegi ciesze sie z Toba twoimi mdlosciami ;) no i troche ci ich zazdroszcze ale wiem ze niedługo sama bede sie tak meczyc :D
    Lili30 wierze ze twoje przeczucia sie potwierdza juz niedlugo :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 lutego 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Rachele, a co to za umiarkowany optymizm??? Ja to sobie mogę czekać na @ i to też będzie znowu dłuuuuugaśny tydzień, ale mam nadzieję, że u Ciebie @ się nie pojawi, tylko raczej dwie kreseczki:) Cykl może i płata ci figla, ale serduszkowanie było, więc trzymam kciuki...

    Ja w końcu wróciłam do świata zdrowych :) I przynajmniej w końcu jakiś skok temperatury się pojawił, ale przez to całe chorowanie nic już nie wiem... czy to od tego czy rzeczywiście owu była. Jakoś tego nie czułam, normalnie kłuje mnie jajnik, a teraz nic nie było... No ale ja i tak tylko czekam na @

    Lucy, z naszymi objawami na owulacje to jest roznie :) Mnie klul lewy jajnik bardzo mocno przez dwa dni, bylam pewna, ze to owulacja a wg testow byla wtedy kiedy zupelnie nic nie czulam. Najwazniejsze, ze wrocilas do swiata zdrowych i pameitaj, ze trzymam mocno kciuki!
    Umiarkowany optymizm :) Bardzo ladnie to ujelas :) Mysle, ze w tym cyklu zrobilam wszystko co bylo mozliwe :) ... teraz pozostaje tylko odliczanie. Staram sie jak moge, nie szukac zadnych objawow i nie nastawiac, ze sie udalo, bo potem jest ciezko. Wczoraj np. zakrecilo mi sie w glowie i myslalam ze zaraz zemdleje...normalnie skakalabym z radosci ale powiedzialam sobie, ze to spadek poziomu cukru i kropka :)

    Slonce, zycze udanego poniedzialku i aby szybko minal :) Sciskam mocno :)

    ps. dziekuje calym serduszkiem za wczorajsza modlitwe :) Buziaki wielkie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 07:53

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 lutego 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai,
    gratuluje kolacyjki! To teraz moze, po tak udanym debiucie kulinarnym, zaczniesz zglebiac tajemnice gotowania :)
    Jak sie czujesz?
    Ja ladnie pracowalam przez weekend i cichutko bardzo cichutko.... marze by sie udalo....

    Lili,
    zycze calym sercem aby Twoje przeczucie sie spelnilo :) Cos w tym jest, ze mamy 7 zmysl, ktory szepcze, ze to wlasnie teraz! :) Trzymam mocno kciuki za Ciebie!

    Meeegi,
    bardzo dobrze, ze masz mdlosci.... tzn..:) jest mi przykro,ze odczuwasz dolegliwosci ale z wlasnego doswiadczenia powiem Ci, ze to bardzo dobry znak! Zycze tylko aby przyjazn z porcelana nie byla za mocna :)

    Kazdej z osobna, cudownego i spokojnego poranka zycze :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele - dzięki kochana :) o tak, mam nadzieje że poniedziałek w pracy szybko minie bo niestety bardzo źle spałam, budziłam sie chyba z 5 razy i jestem przez to zmęczona. Ale oby praca szybko przeleciała.
    Masz rację, zrobiłaś wszystko co mogłaś :) ale lepiej się nie nakręcać niepotrzebnie... Ściskam za ciebie kciuki tak czy owak i życzę dużo spokoju i pozytywnej energii :)

    Mama Mai - najważniejsze teraz to dbać o siebie :) a będzie co ma być :) nie ma co się zbytnio nastawiać bo to niepotrzebny stres. Wiem to po sobie :)

    Jangwa maua - ja też dołączam do trzymania kciuków :) mam nadzieje że @ nie przyszła...

    Lili - oby twoje przeczucia się sprawdziły :)

    Meegi - trzymaj się kochana :) jak twoje plamienia? Mam nadzieję że ustały... A na mdłości... cóż mi pomagały małe porcje i napar z imbiru, ale każdej kobiecie pomaga co innego... Przytulam :)

    Kkasieńka - jak samopoczucie?

    Domi - jak romantyczny weekend z mężem. Mam nadzieję że nastrój pozostał dobry. I dzięki za wsparcie :)

    Miłego dnia dziewczyny:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele kochana chyba zaczne swoja przygode z gotowaniem ;) porobie rozne dania metoda prob i bledow a jak cos sie uda to zaserwuje swojemu P :D
    A samopoczucie powiedzmy ze srednie. Czasem cos zakuje, poboli, maz stwiedzil nawet ze cycki mi urosly (chociaz ja tego nie widze...) a przeczuc brak, do terminu @ coraz blizej i mysle ze jednak mnie nawiedzi, endometrium bylo slabe to i nie ma co sie napalac.
    za to licze na ciebie!!! Te pozytywne testy owu troche pozno ci wyszly ale kto wie co z tego wyniknie :) mam nadzieje ze 2 tluste krechy beda ale juz na tescie ciazowym :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 lutego 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie,

    poniewaz mamy poniedzialek rano, to przypomne nam, nasze 'plany' na ten tydzien i jak widze, duzo bedzie sie dzialo :)

    Kehlana_Miyu - 12.02. data @

    Jangwa_Maua - 15.02 data @

    Mama_Mai - 20-22.02 data @

    Mysia15 - 20.02 data @

    Lucy1983 - 22.02 data @

    .... Kehlana i Mysia, zycze aby @ przyszedl szybciutko!!!!
    ..... Jangwa, Mama_Mai, Lucy - zycze calym sercem aby @ sie nie pojawila i juz trzymam kciuki za testowanie!!!!

    Duzo duzo pozytywnej energii.... :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 lutego 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Rachele kochana chyba zaczne swoja przygode z gotowaniem ;) porobie rozne dania metoda prob i bledow a jak cos sie uda to zaserwuje swojemu P :D
    A samopoczucie powiedzmy ze srednie. Czasem cos zakuje, poboli, maz stwiedzil nawet ze cycki mi urosly (chociaz ja tego nie widze...) a przeczuc brak, do terminu @ coraz blizej i mysle ze jednak mnie nawiedzi, endometrium bylo slabe to i nie ma co sie napalac.
    za to licze na ciebie!!! Te pozytywne testy owu troche pozno ci wyszly ale kto wie co z tego wyniknie :) mam nadzieje ze 2 tluste krechy beda ale juz na tescie ciazowym :)

    Kochana, dziekuje Ci :) Ja zycze Ci tego samego calym sercem! :)

    Teraz krok po kroczku, zabieraj sie za gotowanie i pieczenie :) Na internecie jest tyle przepisow, ze az sie prosi by probowac! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 16 lutego 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ nie przyszła, ale temperature sobie zmierzyłam i spadła :( więc raczej czekam na @ ... Nie będę dziś testować.. cierpliwie czekam dalej ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ