X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 15 lutego 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi a jak Ty się czujesz? Plamisz jeszcze? Czy już spokój?

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 15 lutego 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się zachować zimną krew, bo już wiem, że mogę się tylko modlić.
    Ale w necie znalazłam wiele takich informacji: "Im ciąża późniejsza, tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy." Zrobiłabym jeszcze betę ale nawet nie wiem kiedy, więc chyba sobie daruję.

    Meeegi wezmę z Ciebie przykład i będę czekać i wierzyć, że będzie dobrze :)

    meeegi1771, Rachele lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 lutego 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 - cudowne wieści ... teraz będzie już tylko lepiej, bo inaczej być nie może ;)

    KkasienkaA- nie martw się. Ważne, że beta rośnie. Twoja fasolka na pewno też ładnie rośnie :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja ogólnie dobrze chwilami mdłości Mnie do padają zgaga ale uwierz mogłabym całe 9 miesięcy źle się czuć ale żebym tylko wiedziala, że z Fasoleczka ok. Tak plamie cały czas tak jak pisałam na kładę dużo tego nie Mam więcej na papierze. Staram się myślec pozytywnie choć ciężko jest jak widzę te plamienia ale wiem ,że będzie dobrze modlę się do Pana Boga.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Jestem po wizycie. Widziałam Fasoleczke 2,5mm widziałam jak bije serduszko także to ,że w szpitalu nic nie widzieli to po prostu imbecyle bez jakiego kolwiek pojęcia. Bo jest nie możliwością jak powiedział lekarz żeby przez trzy dni była aż taką różnica! Powiedział ,że Mam się naprawdę dużo oszczędzać nie zawsze plamienia oznaczają coś złego. Uff kamień z serca juz teraz same pozytywne myśli. I przesyłam Moje Kochane &&&&&&& multum wirusków; );) Miłego wieczoru ;*

    Kochana, piekne wiadomosci!!!!! Ale musialy byc emocje.....Cudownie!! Gratuluje calym sercem! :) Buziaki!

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wrote:
    Meegi strasznie sie ciesze :-) duzo zdrowka i odpoczynku wam zycze,niech Twoja fasoleczka rosnie :-) a wiruski lapie z przyjemnoscia,dzis przyszla @ ale czekalam na nia w tym cyklu nie staralismy sie przez moja angine+antybiotyk, ale juz od dzis podlewam moje endometrium winkiem i zagryzam migdalami ,niech bedzie gotowe na malego lokatora:-) Rachele same cuda trzymam mocno kciuki i czekam na wiruski od Ciebie ;-) TheBaj a kto wie moze akurat cos w tym "wrozeniu" jest,czekam na pozytywne wiadomosc za pare dni :-) owocnych walentynek Kochane ;-):-)

    Kitaja, bardzo dobrze, ze @ przyszedl... to teraz do pracy!! Koniecznie!!!!
    Powiedz mi prosze jaka mam Ci wstawic date na kolejna @.
    Dziekuje Ci za cieple slowa i za trzymanie kciukow!
    Buziaki ogromne

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    meegi super wiadomość!!! Cieszę się bardzo i dużo radości Wam życzę!

    Moja beta z dziś to 6194 (wtorek 1280, czwartek 4125,5), więc nie przyrosła już tak ładnie... :( Progesteron 18,56... Ehhh.........

    KkasienkaA, tak jak pisze Lili, najwaznijesze, ze nie spada! Wszystko bedzie dobrze, jestem tego pewna! ODpoczywaj i dbaj o siebie :) Buziaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 10:38

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje Kochane,


    Jangwa, jak sie czujesz? Jakies nowe objawy? Trzymam caly czas kciuki!!

    Mama_Mai, jak dal sie wieczor i kolacja? Jestem przekonana, ze zrobilas super pyszna kolacje! :)

    Mysia15, co u Ciebie? Jak samopoczucie? Jak Julcia?

    Zycze wszystkim fantastycznego dnia :) Buziaki

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 15 lutego 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi jak ja plamiłam w poprzedniej ciąży to wszystkie kobiety z rodziny opowiadały mi historie ze swoich ciąż i nie pamiętam takiej, która nie plamiła. Plamienie może oznaczać bardzo wiele rzeczy, wcale niekoniecznie złych. Widziałaś swoje Maleństwo i teraz powinnaś się cieszyć :) Niestety pryzmat przeżytych doświadczeń jest... wiem... ale ja np teraz czuję się dużo spokojniejsza niż w poprzedniej ciąży. Sama do końca tego nie rozumiem (w tamtej od początku czułam, że jest nie tak i nikt mnie nie mógł przekoanać), ale może wiem co może mnie czekać i że jedyne co mogę zrobić to modlić się! <3 Pomodlę się także za Ciebie! I za Was wszystkie kochane!

    Rachele daj koniecznie znać jak test dzisiaj! Bo jestem mega ciekawa, bo mi wyszły 3 pozytywne w tym cylu (co jest niemożliwe), więc jestem ciekawa jak u Ciebie.

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 15 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Witam moje Kochane,


    Jangwa, jak sie czujesz? Jakies nowe objawy? Trzymam caly czas kciuki!!

    Mama_Mai, jak dal sie wieczor i kolacja? Jestem przekonana, ze zrobilas super pyszna kolacje! :)

    Mysia15, co u Ciebie? Jak samopoczucie? Jak Julcia?

    Zycze wszystkim fantastycznego dnia :) Buziaki

    Jula już dobrze-dziękuję. Idzie w poniedziałek nareszcie do przedszkola- może tam straci trochę energii i będzie spokojniejsza w domu :D.

    Ja jakoś nieszczególnie się czuję- boli mnie brzuch i jest mi bardzo zimno. Miałam takie objawy z Mają i mam nadzieje tym razem, że to nie ciąża tylko jakieś inne objawy. Przecież nawet nie zaczęliśmy starań (zabezpieczaliśmy się), a ten miesiąc nie jest zbyt korzystny. Brałam lekarstwa na przeziębienie i byłam w czwartek z Julą na badaniach RTG. Już chciałabym dostać @ i się uspokoić. I zacząć wreszcie starania.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 15 lutego 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wszystkim spokojnej, miłej niedzieli :)

    majeczka8, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 15 lutego 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi super wiadomosc bardzo sie ciesze ze fasoleczka w porzadku badz dobrej mysli bedzie dobrze :) Kasienka nie martw sie na zapas wiem ze jak sie doswiadczy pewnych rzeczy to potem czlowiek bardziej sie obawia ja tez pewnie bym tak czula..ale musimy byc silne I wierzyc ze juz tylko bedzie dobrze :) trzymam za was kciuki I wspieram was wirtualnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 11:21

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 lutego 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele - nowych nie, ale dalej jakoś dziwnie się czuje...tylko staram się nie nakręcać. Czekam na rozwój wypadków :P . @ na razie nie mam ...

    Mysia 15 - to pocieszyłaś mnie, że zimno Ci było w czasie ciąży, bo miałam ostatnio jakieś 3 dni z rzędu, że zimno mi non stop było :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 15 lutego 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele jestes zywym przykladem na to ze cykl plata figle ;) wiec oby byly owocne wyniki waszej pracy :)
    Kehlanamiyu my tez mamy imiona wybrane ale na razie nic nie mowimy ;p
    TheBaja oby serduszkowanie bylo udane my w ten weekend relaksujemy sie ;)

    Mysia15 mam nadzieje ze to objawy na przeziebienie I @ przyjdzie do ciebie wkrotce -ja dostalam po miesiacu
    Domi poczekaj moze to hormony w takim razie ale jak nie przejdzie ci to skonsultuj sie z lekarzem tak dla pewnosci
    udanej niedzieli dla wszystkich!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 12:01

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 lutego 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa, to bardzo dobra wiadomosc! Bedziesz jutro testowac? Bo data @ jest na dzis:) Zaciskam mocno kciuki i wierze, ze zobaczysz 2 kreseczki!!!

    Mysia,jeszcze tydzien i bedzie @ i zaczniecie nowy rozdzial i starania!!! Ucaluj Julcie! Teraz jak pojdzie do przedszkola bedziesz miec troszke wiecej czasu aby zadbac o Twoje zdrowko :) ...i naladowac akumulatorki przed starniami!

    Majeczka, oj tak ;) Dzieje sie dzieje :) Pewnie to wynik ciazy, zabiegu itd....

    KkasienkaA, tez jestem bardzo ciekawa co wyjdzie dzis :) Zobaczymy! Pamietaj, masz o Was dbac i caly czas pozytywne myslenie :)

    TheBaja, trzymam mocno kciuki za owocny weekend :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 lutego 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej poczekam na dzień kiedy ovu wyznaczyło mi datę @ czyli do środy i wtedy będę testować ... Chyba, że wcześniej pojawi się @ (czego nie chcę :P )

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 15 lutego 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa maua trzymam kciuki oby nie przyszedl :-) i zeby te ciazowe wiruski rozprzestrzenialy sie z tygodnia na tydzien miedzy wszystkie starajace kobietki ;)

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 15 lutego 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Raczej poczekam na dzień kiedy ovu wyznaczyło mi datę @ czyli do środy i wtedy będę testować ... Chyba, że wcześniej pojawi się @ (czego nie chcę :P )

    Trzymam kciuki aby @ nie przyszedl :) Wierze, ze nie przyjdzie. Ja zaczynam od jutra odliczanie do @ :) To bedzie dlugi tydzien :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 15 lutego 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele a dlaczego do @????????????
    Ja bym raczej stawała na + <3

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 lutego 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie, trzymajcie kciuki ... może i ja zaczne wtedy zarażać wiruskami :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ