Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 25 października 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka wrote:
    Kama trudno powiedzieć - jednym wychodzą szybciej innym później zalezy kiedy byla owulka, implantacja itd. Ja bym czekała do terminu @. Nie wiem kiedy Twój wypada bo nie wiem jakie masz dlugosci fazy lutealnej.

    No ja wczesniej nie robiłam wykresow wiec nie wiem. No ale mysle ze jak jestem 7dni po to najwczesniej gdzies 12dpo jak sadzisz?

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 25 października 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Siedze i czekam. Mam nadzieję, że gin nie zaśnie nad moim brzuchem.
    Jak zasnie yo wizyta za free ❤

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 25 października 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Siedze i czekam. Mam nadzieję, że gin nie zaśnie nad moim brzuchem.

    A już myślałam, że zaraz będzie po wizycie, a Ty jeszcze nawet nie weszłaś.
    Kciuki zaciśnięte ;) wszystko musi być dobrze! <3

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 25 października 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamma, najlepszym rozwiązaniem będzie beta i wtedy zobaczysz czy odstawiać dupka czy nie. Jeśli będzie pozytywna to bierzesz dalej, a jeśli negatyw to odstawiasz. Tylko ta betę zrób w takim terminie, aby było co najmniej 10-11 dni po tym usg potwierdzającym, że pęcherzyk pękł. Ja bym tak zrobiła. Co tam w sikańce się będziesz bawić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 22:12

    M@linka lubi tę wiadomość

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 25 października 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczku to na zdrowie ;)

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 25 października 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu i Promyczku to i ja się podłączę z tym winkiem żeby nie było, że tak sama popijam - na zdrówko :)

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 25 października 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    Kamma, najlepszym rozwiązaniem będzie beta i wtedy zobaczysz czy odstawiać dupka czy nie. Jeśli będzie pozytywna to bierzesz dalej, a jeśli negatyw to odstawiasz. Tylko ta betę zrób w takim terminie, aby było co najmniej 10-11 dni po tym usg potwierdzającym, że pęcherzyk pękł. Ja bym tak zrobiła. Co tam w sikańce się będziesz bawić ;)

    To tak zrobie dupka zalatwie a w piatek lub pon ide na bete. Szkdoa mi tej wydanej kasy no ale okres tez trzeba dostac

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 25 października 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowko dziewuszki :)

    Dorola31, KammaMarra lubią tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 25 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamma zgadzam sie z Syla ;) w takim przypadku beta to najlepszy pomysł

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 25 października 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka wrote:
    Kamma zgadzam sie z Syla ;) w takim przypadku beta to najlepszy pomysł
    Malinko dziękuję Wy jak się czujecie ? Brzusio już pewnie cudny ❤❤

    M@linka lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 25 października 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś okej. Niedługo mam krzywą i daje se rękę uciąć ze bedzie cukrzyca ale może sie mylę.

    Brzusio wielki czuje sie jak w 7 miesiącu ;) a to 5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 22:25

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 25 października 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto jest za tym, żeby M@linka pokazała swój zgrabny brzuszek? Bo ja bardzo na tak!

    Arleta, sy__la, Dorola31 lubią tę wiadomość

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 25 października 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    Kto jest za tym, żeby M@linka pokazała swój zgrabny brzuszek? Bo ja bardzo na tak!


    Ja ja ja :)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 25 października 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro postaram się zamieścić świeżą focie :) specjalnie dla Was ;)

    KammaMarra, Ikarzyca, sy__la lubią tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 862

    Wysłany: 25 października 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wieści od Elarii i tak sobie właśnie pomyślałam o mojej dzisiejszej wizycie u gin...jestem w 13-14 dc a jajec prawie w ogóle nie ma ;( pokazał się jeden ale ma 11 mm :( dwa miesiące temu nie robiłam monitu ale w 25 dc mój progesteron wynosił 1 przy normach 1,3 do ileś tam dla fazy lutealnej. Często owu miałam 18 dc . Jak myślicie czy moje jajco ma jeszcze szanse?
    Jestem wściekła bo czekam już 7 miesiąc a zawsze rachu ciachu i była ciąża a teraz??? ręce mi opadają. nie wiem już co mam robić. od kwietnia do lipca miałam na pewno książkowe cykle by był monitoring ale nic z tego nie wyszło. Nie chce już słuchać ze to blokada głowy...przy poprzednich ciążach nawet miałam większe parcie na dziecko niż teraz.
    ehhh cos nie gra i nie berdzo wiem co. w
    Mam ponownie przyjść w piątek sprawdzić czy coś urosło a jak będzie słabo to dostane skierowanie na tsh, prolaktynę itp. ale coś czuję że chyba będzie mi potrzebna szersza diagnostyka a zaczynam tracic wiare w tą gin, chyba brakuje jej pomysłu na mnie.

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 25 października 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka a mąż badał nasienie?

    Też czekam na wieści od Elarki.

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 25 października 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też właśnie odświeżam co chwilkę - może dobudza lekarza?

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 25 października 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszko pewnie ze są szanse. Nie trać nadziei.ja ostatnio miałam mieć cykl bez owu bo nic nie było widać a jednak coś uroslo i wyszła biochiczna. Także i u Ciebie może jeszcze urosnąć i będzie owu.

    Elaria testuje nasza cierpliwość. Mam nadzieje ze wszystko dobrze

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 25 października 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka86 wrote:
    Czekam na wieści od Elarii i tak sobie właśnie pomyślałam o mojej dzisiejszej wizycie u gin...jestem w 13-14 dc a jajec prawie w ogóle nie ma ;( pokazał się jeden ale ma 11 mm :( dwa miesiące temu nie robiłam monitu ale w 25 dc mój progesteron wynosił 1 przy normach 1,3 do ileś tam dla fazy lutealnej. Często owu miałam 18 dc . Jak myślicie czy moje jajco ma jeszcze szanse?
    Jestem wściekła bo czekam już 7 miesiąc a zawsze rachu ciachu i była ciąża a teraz??? ręce mi opadają. nie wiem już co mam robić. od kwietnia do lipca miałam na pewno książkowe cykle by był monitoring ale nic z tego nie wyszło. Nie chce już słuchać ze to blokada głowy...przy poprzednich ciążach nawet miałam większe parcie na dziecko niż teraz.
    ehhh cos nie gra i nie berdzo wiem co. w
    Mam ponownie przyjść w piątek sprawdzić czy coś urosło a jak będzie słabo to dostane skierowanie na tsh, prolaktynę itp. ale coś czuję że chyba będzie mi potrzebna szersza diagnostyka a zaczynam tracic wiare w tą gin, chyba brakuje jej pomysłu na mnie.

    A lekarz nie zaproponował leków na wzrost pęcherzyków ? Od 2dc się bierze przez 5 dni

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 25 października 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    No ja też właśnie odświeżam co chwilkę - może dobudza lekarza?

    Albo wraca do domku . Na pewno się odezwie

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
‹‹ 1236 1237 1238 1239 1240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ