Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 27 października 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    Nie brałam, dopiero zaczęłam brać jak już się dowiedziałam o ciąży - chyba coś około 5 tygodnia zaczęłam.

    Ja nie wiem co robic czuje ze nci z tego intuicja tylko te skutki po tym leku.

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 27 października 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria ja dziś myslałam tez o Tobie :) Tak mi przemkneło przez zwoje myślowe jak sobie w domku siedzisz z grochem w brzuchu :)

    KammaMarra, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 27 października 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Ja nie wiem co robic czuje ze nci z tego intuicja tylko te skutki po tym leku.

    Kamma nic nie masz robić, po prostu czekaj na rozwój wydarzeń i się nie nakręcaj.
    Nic Ci to nie da ;)

    M@linka lubi tę wiadomość

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 27 października 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laila_25 wrote:
    Wróciłąm wlasnie z monitoringu.......znow owulacji nie bedzie....

    Moje jajniki ponownie zamienily sie w ser szwajcarski ;(
    Plakac mi sie chce..

    Pewnie próba odstawienia bromergonu ma takie efekty.

    Czemu ciagle cos jest nie tak kur** ;(


    Och, Laila :( tak mi przykro :( dlaczego my się tak musimy męczyć?:(

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 27 października 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    Kamma nic nie masz robić, po prostu czekaj na rozwój wydarzeń i się nie nakręcaj.
    Nic Ci to nie da ;)
    Wiem wiem chyba jutro odstawie dupka.bede czekac na okres

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 27 października 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaqu wywal te tabsy, ryją Ci beret ;) zaraz będziesz w cionzuni :)

    Jacqueline lubi tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 października 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria Jestem pełna wiary w pozytywne wyniki testu i pomyslnego usg.. Już teraz zaciskam kciuki

    nick nieaktualny, KammaMarra lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 27 października 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Wiem wiem chyba jutro odstawie dupka.bede czekac na okres
    no ale co Ci lekarz mówił, że masz odstawić w którym dniu?

    po zrobieniu testu czy porpstu w 10 dniu po odstawić?

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 27 października 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda9215 wrote:
    no ale co Ci lekarz mówił, że masz odstawić w którym dniu?

    po zrobieniu testu czy porpstu w 10 dniu po odstawić?
    10 dni kazala brac.
    Ale powiedziała ze test tydzień po terminie miesiączki. ..
    No chyva ze wczesniej okres to wiadomo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 21:52

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 27 października 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, no faktycznie Endo ładne ale wiadomo jak będzie maleństwo chciało to się różności a jak nie to nie. Pozostało tylko nam czekanie dziewuszki i gadanie do macic; )

    Laila zrób koniecznie ta prolaktyne.powiem Ci ze zdziwiłam się jak mówiłaś ze juz próba odstawienia bromka. Mój gin mówił ze leczenie min 3 lata.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 27 października 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria pisz i się udzielaj.a oprócz tego odpoczywaj :)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 27 października 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    10 dni kazala brac.
    Ale powiedziała ze test tydzień po terminie miesiączki. ..
    No chyva ze wczesniej okres to wiadomo
    no to jak kazała to odstawiaj :D :D

    kuźwa te testy tydzień po.. to jest katorga.. tak samo jak mi powiedziała,że mam przyjść 4 tygodnie od pozytywnego testu ciążowego... uhahahaha. kpina.. :D

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 27 października 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda9215 wrote:
    no to jak kazała to odstawiaj :D :D

    kuźwa te testy tydzień po.. to jest katorga.. tak samo jak mi powiedziała,że mam przyjść 4 tygodnie od pozytywnego testu ciążowego... uhahahaha. kpina.. :D
    Tak zrobie ❤❤❤

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 27 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mi tak smutno bo nie mam dziecka to jadę do mojej przyjaciółki i jej prawie 3 miesięcznego synka. :D

    trochę pomaga ♥ :D
    więc jutro ciocia na śniadanie jedzie :D

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 27 października 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo - tak, zdecydowanie zgadzam się z tym stwierdzeniem.

    Laila - choooyowo, myślałam, że będziesz rzygać na święta, ale jest jeszcze szansa aby spełnić ten plan ;)

    Elaria - jeszcze Was będę zamęczać opowieściami o rzygach, o tym jak "sram w gacie" przed każdą wizytą w toalecie, ale będzie dobrze, kiedyś, mam nadzieję, prędzej niż później.

    Zdycham, idę spać.

    Jak M będzie coś "próbował" to go chyba ubiję...

    Bonne nuit mes amis ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey witaj!

    Gaduaaa ja tam dalej wierze!

    Asia cuuuudne wieści!!!

    Laila strasznie mi przykro 

    Vertigo ja Cię kocham! To wiesz. Oddam Ci wszystkie moje dobre myśli i siły jak się do mnie uśmiechniesz!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 27 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marze o tym zeby rzygać na święta ;(

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 27 października 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski ile sie czeka na wyniki badania nasienia?

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 października 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laila_25 wrote:
    marze o tym zeby rzygać na święta ;(
    Życzę Ci ciąży na święta, ale jeśli pozwolisz bez rzygania ;)

    laila_25 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Coconue Autorytet
    Postów: 940 1049

    Wysłany: 27 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaqcu ja Wam wszystki zycze zebyscie w najblizszym czasie przez wielkie brzuchy nie mogly sobie butow zawiazax, ba nawet zebyscie ich nie widzialy!!!!!!!!

    Trudno was wieczorem nadrabiac i pisac odnosza sie do tego co pisalyscie 5 h temu. Albo ja mam problem z ogarnianiem tego.

    Elaria, ja Cie rozumiem ze nie chcesz byc na forum majowki.... mnie tez przytlaczaly watki styczniowek szczebioczacych o wyprawkach itp.
    Ale w koncu sie przemoglam...tylko juz nie na BBF a na fb grupe. Nagle okazalo sie ze wsrod tej grupy na fb gdzie jest nas ok 50, polowa dziewczyn ma historie poronien, biora clexany i inne dragi. I ciesza sie ciaza. Dzieki nim ok 25 tygosnia sama wyszlam z podziemia i ujawnilam na fb ze sie tocze. No kurcze trudno ukryc ze w ciazy jestem, majac juz brzuszek taki dosc dosc.

    Ale zanim sie uspokoilam z mysla o ciazy i o jej realnosci to przerzucilam sie na fora budowlane.

    Wiecie ze my za 6 tyg mamy sie przeprowadzac, a dol dalej w stanie deweloperskim.... przeraza mnie to... serio. ale chlopaki mi obiecuja ze dadza rade. No nic, mam nadzieje ze tak bedzie.

    Mama Amelci ur. 18.01.2017 r. ))))) warto wierzyć :)))

    Mama dwóch Aniołków [6t] i [10t].
‹‹ 1258 1259 1260 1261 1262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ