Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Gaduaaa :D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
  • Pysia87 Ekspertka
    Postów: 156 148

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadułkoooooo!!! Rośnijcie zdrowo! Wreszcie coś się ruszyło na wątku! Nie przemęczaj się i ciesz się, na pewno będzie dobrze.
    Czekamy na więcej rzygających na święta, bo ja wtedy akurat powinnam już przestawać więc mogę oddać :D Chociaż mnie to będzie smucić, ale może dodą inne objawy, które mnie będą uspokajać :D Zatem kicham na resztę staraczek, rozsiewam wiruska :)

    Gaduaaa, Ikarzyca lubią tę wiadomość

    Mama :)
    12.2015 - pjp 9 tc
    06.2016 - </3 12 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Dzień dobry.. Z wrażenia nie mogę zasnąć
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0d71fa872083.jpg
    Gratki :-)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Genshirin Autorytet
    Postów: 579 749

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa Gratuluje serdecznie :D Mam nadzieję że za 5 dni i ja dołączę do grona ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 06:26

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa - :D :) <3 :-)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie cieszę Gadulkooo!!! <3

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzooo dziewczyny, dziękuję *.*

    Nie śpię kurdę od 3.40... zachciało mi się do toalety no to musiałam nasikać na testy.. i nie mogłam z wrażenia zasnąć... to będzie ciężki dzień...

    ale w ogóle to mnie coś boli.. jakby jajnik... normalnie boli.. jak stoję lub chodzę..

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzę na forum, patrzę Gaduaaa ostatnia coś pisała - myślę siknela :) no ale jak SIKNELA!

    Super Kochana, bardzo się cieszę :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Graaatulacje

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamiętam jak Jagna przesłała swoje pierwsze wiruski i ja jako pierwsza je złapałam.. i potem nie pamiętam ale tego samego dnia jeszcze ktoś ciążowe wiruski rozsyłała i też jako pierwsza złapałam heh więc pamiętajcie łapcie wiruski :)

    tak więc łapcie


    fairy-dust.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 07:02

    Niebieskaa, promyczek 39, Mamaokruszka, Evita, AsiaPoli lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję :) po raz kolejny będzie dobrze ...

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmo13 wrote:
    Gratuluję :) po raz kolejny będzie dobrze ...
    chcę w to wierzyć, ale nawet jak coś mnie ciągnie gdzieś w podbrzuszu to już mam wrażenie że to koniec... nie myślałam, że tak panicznie będę się bała

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oł jeeee! No to jeszcze raz z samego rana, Gaduaaa GRA-TU-LAC-JE!!! :-) :-) :-) Niech dzidziolek zdrowo rośnie. A my tu wszystkie zebrane i jeszcze nie zaciążone prosimy o rozsiewanie wirusków, będziemy łapać B-)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • Genshirin Autorytet
    Postów: 579 749

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja łapie wiruski, bo za 5 dni testuje akurat zdążą się rozwinąć ;)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa - chętnie bym złapała teraz, ale coś mnie kurcze pobiera przeziębienie :( Pociągająca żem od paru dni trochę, z każdym dniem coraz bardziej, a wczoraj wieczorem doszło potworne łaskotanie/drapanie w gardle :/

    Jeszcze raz gratuluje :D :D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Gaduaaa - chętnie bym złapała teraz, ale coś mnie kurcze pobiera przeziębienie :( Pociągająca żem od paru dni trochę, z każdym dniem coraz bardziej, a wczoraj wieczorem doszło potworne łaskotanie/drapanie w gardle :/

    Jeszcze raz gratuluje :D :D
    też byłam przeziębiona w tym cyklu, nawet polopiryne brałam ...
    stary jaki chory był, antybiotyk brał, flegamine pił, do tego potem po skończonym antybiotyku nafaszerowałam go fertilmanem.. i concevie był w ruchu cały cykl, 2 tubki po 75ml prawie zużyte :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa, gratuluję! Cudowna wiadomość na początek dnia. Nie przejmuj się bólami. Wiele dziewczyn pisze o takich objawach na początku ciąży. Co do strachu, to niestety tak już będzie.

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fdde5e4001b78877med.jpg

    Nie wiem czemu odwrotnie sie wstawilo :/

    Czekam na pociąg - opóźniony już 50 minut. Ale za to jest pięknie. Pada śnieg i jest tak bajkowo.

    Dzisiaj jest TEN dzień - miałam się przywitać z córeczka. Zamiast tego mam chociaz snieg. Ale już listopad się skończył. Jak nie ten cykl, to następny - już w nowym roku. Nowe nadzieje i mam nadzieję lepszy rok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 07:50

    promyczek 39, M@linka lubią tę wiadomość

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow Ikarzyca ale nawaliło! nieźle.. nie widziałam śniegu ponad 2 lata ! aaaaa
    przykro mi , że akurat dziś TEN DZIEŃ :(

    tumblr_mvjnm54xHR1rq17jno1_500.jpg

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a wy farbowałyście/rozjaśniałyście włosy w ciąży? w tak wczesnym etapie ?
    bo ja mam 10 grudnia fryzjera.. i miało być rozjaśnianie

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 1485 1486 1487 1488 1489 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ