X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 12 listopada 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Dziewczyny a ja ciągle czekam na poronienie:/ ciągle plamnie ale to też nie cały czas ,raz cos poleci a potem długo nic ,brzuch też nie boli więc nie mam co liczyć że dziś coś się zacznie dziać. Wkurzam mnie już wszystko:( najgorzej że M obrywa bo już mnie to wszystko przerasta ,mam już tego dosyć żebym chociaż wiedziała co jest nie tak dlaczego tak się dzieje. Jak ja mam się znowu starać kiedy z tylu głowy mam ciągle myśli że pewnie znowu nic z tego nie będzie .

    nie chcesz tabletek chociaż?

  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 12 listopada 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina - masz niskie miano wiec wydaje mi się, ze encorton poradził sobie z tymi przeciwciałami. Ale podobno przeciwciała rosną po poronieniu ? Ale nie jestem pewna. Najlepiej lekarza się zapytać.

    Joana, trodde ❤️

    Ela - ja od 2 tyg coś czułam, ze niestety może znowu się nie uda. Kilka razy wpadał w szał po informacji dr ze ciąża raczej się nie rozwija i po sobocie kiedy już byłam pewna, ze niestety nie ma szans. Wyplakalam się, krzyczałam, wpadłam w szał.. może dlatego teraz jestem hm spokojniejsza. Boli cholernie to, ze znowu przechodzimy przez to.. ale fakt trzeba buc silnym. Pragniemy dziecka, pragnę rodziny i nie poddamy się. Chociaż teraz mam w sobie wielki strach 😔
    Ale my kobiety jesteśmy silne,wszystkie jesteśmy silne i wszystkie będziemy tulić swoje największe cuda. Wierze w to.
    A co do tsh to tez bym wróciła do tej większej dawki i szybciutko do lekarza, bo faktycznie strasznie podskoczyła. A robiłaś w tym samym lab? Moze jakiś błąd ? Kurczę, bo strasznie podskoczył wynik 🤔 prolaktyna jest w normie ale wydaje mi się, ze przy staraniach najlepiej jest jak wynik wynosi 10-15 a u Ciebie wychodzi chyba 22 jak dobrze przeliczylam.

    Kinga ❤️ Chyba coś w tym jest. Jak dostałam tabletki to leżałam 2h, później dużo chodziłam bo byli u mnie bliscy a nie chciałam siedzieć z nimi w sali.. i faktycznie więcej ze mnie leci niż za pierwszym razem kiedy wylądowałam w szpitalu w nocy i przez cała noc byłam tylko dwa razy w toalecie. Wiec mam nadzieje, ze to pomoże i nie będzie zabiegu 🙏🏻
    4 dni i 12 tabletek... tutaj powiedzieli, ze albo dadzą jeszcze tabletki ale prwnie na zabieg jak się nie oczyści. A za pierwszym razem nawet nie mówili nic o kolejnych tabletkach..

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 12 listopada 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe, Alunia dziękuję za życzenia dla córeczki :)

    Alunia trzymam kciuki za wizytę, daj znać od razu :)

    aLunia lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksia - silna z Ciebie babka 💪 niesamowite ile można udźwignąć i jeszcze nie tracić wiary.
    No wyniki tarczycy w tym samym laboratorium. Zastanawiam się czy ta cb, która kilka dni temu straciłam nie mogła wpłynąć jakoś na ten wynik? Jutro już wezmę 50 euthyroxu i spróbuję skontaktować się z moim lekarzem.

  • Pyratka4 Autorytet
    Postów: 428 397

    Wysłany: 12 listopada 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina wrote:
    Asia,
    piersi może i lekko pobolewają i dalej wydają się być ciut większe, ale to zapewne wina PMS, bo dziś spadek temperatury do 36,63😤 Z potwierdzonej ovu wynika, że @ ma być dzisiaj, więc grzecznie czekam😢🤢

    Przed wczoraj tez patrzyłam na ranking klinik, tylko chyba u nas za wcześnie - 3 cykl starań. Gin tez mówił ze średnio trwa to 6 miesięcy😱 ale ile można czekać😡 Ahh, Asia też mam w głowie myśli, że szczęśliwi jesteśmy we dwoje i może po prostu tak ma być. Nie każdy może mieć dzieci😭

    Beti,
    Twoje podejście mi się podoba🤗 Tak trzymaj! Jak też bym tak chciała, ale kompletnie mi to nie wychodzi więc pewnie i w tym tkwi problem😔

    Cześć Pan-da.
    Myślę, że powinnaś do tego na pewno zrobić Białko C i Białko S, a dodatkowo dla samej siebie sprawdzić homocysteinę, kwas foliowy i B12. No i witaminy powinnaś brać w formie metylowanej.

    Ewelinka,
    a ile to już trwa. Trzymam kciuki byś nie musiała jechać do szpitala. Choć może po tabletkach by się coś ruszyło i miałabyś to za sobą.
    Odnośnie leków myśle, że przy tak małym mianie Twoje zalecone leki by sobie poradziły. I może bez sensu powtarzać🤔 A badań przecież już i tak zrobiłaś mnóstwo. Kochana nie wiem co jeszcze mogłabyś do tego panelu dorobić. Noo ale chyba trzeba drążyć, bo coś jednak musi nie działać😔
    A konflikt płytkowy możesz zrobić w każdym momencie, bo ten antygen albo występuje albo nie i nie jest to od niczego zależne.

    Zdecydowanie za wcześnie, o problemach z płodnością mówi się dopiero po upływie roku systematycznego współżycia bez zabezpieczenia.
    Będzie dobrze :)

    Malina lubi tę wiadomość

    2016- cykle w większości bezowulacyjne. 6cs, 3 cykl z CLO - szczęśliwy! 9.01.2017 - II KRESECZKI

    9.2017 - Synuś
    5.2018 - start! starania o drugiego Szkodnika :)
    3.11.2018 - poronienie samoistne
    2.2019 - powtórka "z rozrywki" :(
    Owulacja jest, ciąży dalej brak :(
    17.12 (10dpo) - Beta Hcg - 20mIU 😬
    19.12 - 48mIU 💙
    21.12 - 109mIU/mI
    23.12 - 196mIU/ml
    27.12 - 1229 mIU/ml ♥️
    f2w3flw12t1gpt6d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksia tyle w Tobie siły ❤❤❤
    Zobaczysz los jeszcze Ci to wszystko wynagrodzi 😘😘😘
    Teraz mocno zaciskam kciuki za brak zabiegu 🤞😘❤

  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 13 listopada 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksia, jak się czujesz? Jak nocka? Mam nadzieję, że ten koszmar już za Wami. Tulę mocno. Tak jak Trodde pisze jesteśmy tutaj i jesteśmy z Tobą.

    Kochane przyszła wczoraj @, i chyba nigdy tak bardzo się nie cieszyłam z jej nadejścia. W sklepie tak bardzo zabolał mnie jajnik ze strony cp (owulacja była własne z tej strony) ze aż słabo mi się zrobiło. I już się bałam że znów powtórka😔 @ chociaż raz mnie nie rozczarowała😉
    No tak więc nowy cykl, nowe nadzieje☺️

    Teodde dobrze, że zdecydowałaś się pójść w grudniu🤞

    Ela może powtórz badanie, ja ostatnio robiłam TSH 3 razy bo były dwa wynik rozbieżne. Na szczęście 3 laboratorium powtórzyło wartość niższa. Tylko ja nie biorę żadnych leków. Może niepotrzebnie zmniejszyła dawkę😔

    age.png
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 13 listopada 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksia - chodzenie bardzo pomaga.
    W moim przypadku podali mi 3 tabletki cytoteku przz ok. 1 godzinę kazali leżeć a potem sama z siebie zaczęłam chodzić po korytarzu w kółko i do 3 godzin było po wszystkim.... musiałam mieć łyżeczkowanie lekkie ze względu na wysoką ciążę (aby nic nie zostało i jakieś dziadostwo się nie doczepiło).
    Wspieram Cię duchowo...tak jak każda tutaj z nas :)

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • baljov. Autorytet
    Postów: 757 1038

    Wysłany: 13 listopada 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Jakiś czas temu mocno udzielałam się w tym wątku. Chciałam oderwać się od tematu starań i zlikwidowałam konto. Niestety okazało się, że bez konta również da się czytać forum, a nałóg jest silniejszy ode mnie, więc czasem tu zaglądam ;-)
    W czasie, kiedy mnie tu nie było, podeszliśmy do trzech IUI - po drugiej w 13dpo beta była 208, niestety za dwa dni już tylko 17...
    W tym cyklu miałam histeroskopie diagnostyczną, nic tam niedobrego dr nie zobaczył, pobrał próbki do badań i czekam na wyniki. Przy okazji zrobił endometrium scratching.
    To tyle u mnie. Widzę, że tu prawie same nowe twarze ;-)
    AnnaZ trzymam kciuki za Twoją córeczkę.

    km5svcqguj0gttnw.png
    41 lat
    09.06.2017 Gabrielek 12tc [*]
    V Leiden hetero
    styczeń 2018 - cb
    maj 2019 - cb (drugie IUI, w sumie trzy IUI)
    kwiecień 2020 - cb
    czerwiec 2020 - ivf protokół krótki - 12 kumulusów, 9 dojrzałych komórek - 4 zarodki - żaden nie przetrwał do stadium blastocysty :(
    wrzesien 2020 - ivf protokół długi - 8 kumulusów - 7 dojrzałych komórek - 6 zarodków - 4 zamrożone blastocysty - po badaniach genetycznych 1 prawidłowy (dziewczynka 💗).
    29.01.2021 - transfer jedynej blastki 4.1.1. (accofil, encorton, embryoglue)
    7dpt - beta 33,8
    10dpt - beta 269,3🍀
    12dpt - beta 661,1 🍀💖
    24dpt - jest zarodek 3 mm i bijące serduszko 💖😍
    ur. 15.09.2021 Igusia💗👶 2650g, 48cm, 10/10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksia jak minęła Ci noc?? Mam nadzieje, ze to już za Tobą ❤ Pamietaj, ze wszystkie jestesmy z Tobą..

    Malina grudzień to musi już być nasz 🤞😊 Nie biore innej opcji pod uwagę 😁

    Malina lubi tę wiadomość

  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 13 listopada 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    Baksia jak minęła Ci noc?? Mam nadzieje, ze to już za Tobą ❤ Pamietaj, ze wszystkie jestesmy z Tobą..

    Malina grudzień to musi już być nasz 🤞😊 Nie biore innej opcji pod uwagę 😁

    Ja również :)

    Malina, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 13 listopada 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa zapomniałam się pochwalić🙈 wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę Glucophage🥳🥳
    Jestem z siebie dumna🤣

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina brawo 🤞😍✊

    Malina lubi tę wiadomość

  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 13 listopada 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina grudzień będzie nasz! Nie ma innej opcji.
    Też jestem z Ciebie dumna, najtrudniejsza pierwsza tabletka ;)

    Ja pójdę w grudniu, ale chyba do innej lekarki. Pokażę jej moje wyniki i poproszę o jakiś pomysł co dalej robić.
    Chciałabym żeby ktoś, kto kompletnie nie zna mojego przypadku zerknął i się wypowiedział. Przy okazji zupełnym przypadkiem sprawdzę, czy była owu ;)

    Baksia cały czas o Tobie myślę...

    Malina lubi tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 13 listopada 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksia
    Daj znać co u Ciebie:*

    U mnie jest już niewielkie krwawienie i zaczynam czuć lekkie skurcze , może zaczyna się rozkręca poronienie .

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde mysle, ze to fajny pomysł.. Moze ktos świeży poda jakis nowy fajny pomysł 😊 i jestem pewna, ze grudzien dla Ci w prezencie i owu i II kreski 😍

    Ewelinka jestem z Tobą, oby to szybko bylo za Tobą 😘😘😘

  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 13 listopada 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 trzymaj się, może się rozkręci i obejdzie się bez żadnej ingerencji.

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 13 listopada 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieję, te skurcze nie są jakieś bolesne tak 2 na 10 oby się rozkreciły .Właściwie to krwawie tylko jak siadam na sedes i trochę poprę to wtedy nawet leci .

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • pan-da Przyjaciółka
    Postów: 88 24

    Wysłany: 13 listopada 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Dziewczyny mam nadzieję, te skurcze nie są jakieś bolesne tak 2 na 10 oby się rozkreciły .Właściwie to krwawie tylko jak siadam na sedes i trochę poprę to wtedy nawet leci .

    Ja jak teraz w październiku poroniłam, to miałam bardzo bolesne skurcze. Przez trzy dni praktycznie tylko leżałam w łóżku. :( Zaczęło się właśnie takimi bardzo lekkimi, jak na okres, a potem to już mi nawet przeciwbólowe nie pomagały.

    Kraków
    FV R2_4070A-G hetero, MTHFR_1298A-C hetero
    kariotyp ok
    grudzień 2017 - ciąża biochemiczna
    lipiec 2018 - puste jajo płodowe, łyżeczkowanie
    październik 2019 - puste jajo płodowe, poronienie
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 13 listopada 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pan-da wrote:
    Ja jak teraz w październiku poroniłam, to miałam bardzo bolesne skurcze. Przez trzy dni praktycznie tylko leżałam w łóżku. :( Zaczęło się właśnie takimi bardzo lekkimi, jak na okres, a potem to już mi nawet przeciwbólowe nie pomagały.

    A bardzo krwawiłaś? I możesz powiedzieć w którym tc byłaś bo u mnie tym razem ciaza zatrzymala sie na 6t4d w tym momencie powinnam być w 9t6d .Pierwsze poronienie było w 9t4d a ciąża zatrzymała się na 5 tc i fizycznie nie wspominam tego zle. Właściwie to przypominało to okres ,3 ostatnie godziny były bardziej bolące i ten moment przed wyjściem jaja płodowego to były 4 takie mocne skurcze jeden po drugim i to już bolało ale też nie tak jak się spodziewałam. Oby tum razem było podobnie :/

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
‹‹ 3115 3116 3117 3118 3119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ