Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby współczuję... Gdzie się tak załatwiłas przecież lato mamy jeszcze...

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu myślami jestem z Tobą <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciukaski ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    Jeszcze nie ale ja też zawsze plamie do 3 dni przed także czekam jeszcze. Cieszę się że w końcu mam ten okres. Teraz mogę spróbować znowu :-)
    Vertigo słońce a jak długo jesteś po stracie? bo gdzieś mi to umknęło....
    a i nie masz nic w podpisie.. i w którym tyg? i czy z zabiegiem?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wtorkowo :)

    i równiez myślami jestem z Tobą Aniu ! i trzymam kciuki &&&

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, Ty wiesz... &&&

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...
    Wy jesteście wspaniałe.
    Mnie już tak się chce płakać ze wzruszenia, że zacznę wyć chyba jeszcze przed gabinetem ;-)

    Dziękuję Wam. Nigdy w życiu nie czułam takiego wsparcia. Naprawdę wydaje mi się, że nie idę na badanie sama :*

    Myśl o poranku: nie zakładać tych samych spodni, które miałam w feralnym śnie. Człowiekowi włącza się już nawet zabobonologia w takich chwilach.
    A jednocześnie mój umysł stosuje jakiś dziwny zabieg. Tak jakby wypiera... Bo nie czuję, że idę na tę wizytę. Jest leciutki stres, ale niewspółmierny do sytuacji. Oczywiście uruchomi się w poczekalni i na słynnej kozetce. Ale czuję ulgę, że to już tylko kilkadziesiąt minut po tych 3 tygodniach czekania!

    <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby,
    Życzę zdrowia!
    Kurczę, niby gorąco, ale jakieś cholerstwo panuje w powietrzu chyba, bo mąż mówi, że u nich w pracy wszyscy kichają. Jego też coś zbiera. Mnie wczoraj bolało gardło, ale zastosowałam niezawodne środki i przestało.
    Trzymaj się i nie dawaj cholerstwu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 08:27

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Evita Autorytet
    Postów: 823 807

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANNAK trzymam kciuki!!!

    Evita

    4 straty
    immunologia+ nieprawidłowy kariotyp
  • Evita Autorytet
    Postów: 823 807

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz choćby z telefonu zaraz po wizycie że jest OK

    Evita

    4 straty
    immunologia+ nieprawidłowy kariotyp
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evita wrote:
    Napisz choćby z telefonu zaraz po wizycie że jest OK

    Myślę, że szybko dam znać, bo gabinety są jakieś 10m od mojego domu :-)
    Ale gdybym z jakichś powodów milczała, to się nie martwcie! (sama wiem, jak wariuję, jak czasem niektóre z Was nie dawały znać od razu po wizycie ;-))

    Dziękuję, Evita <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 08:39

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jeszcze Was nie nadrobiłam, ale doczytałam,że już za chwilkę masz wizytę. Trzymam kciuki z całych sił i modlę się! Czekam na dobre wieści :)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 10 min :) nie zapomnij o focie młodego człowieka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham Was normalnie :-)

    Smaruję wrotki i lecę.
    Do wkrótce.

    <3 <3
    (x2 - symbolicznie ;-))

    Gaduaaa, Ikarzyca, M@linka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Jeszcze 10 min :) nie zapomnij o focie młodego człowieka :)
    a ty jak się masz Abby oprócz przeziębienia ?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .... Czekamy....

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och ale się denerwuje.
    Prawie jak AnnaK na miejscu.

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tu odejść od komputera...

    Przejmuje się kurcze prawie jakbym to ja była na tej wizycie...

    Nie mogę się doczekać na wieści, tak bardzo bym chciała, aby Ani się tym razem udało...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 09:09

    Ikarzyca lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam bez przerwy tel w reku i tylko odswierzam czy nasza Anielska Ania cos napisala.

    Kochana trzymam kciuki i czekam z niecierpliwoscia <3 <3

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    160
    na
    minutę!!!

    <3

    Niebieskaa, sy__la, Agulkowa, Elmo13, Jacqueline, nick nieaktualny, Gaduaaa, maggda, Asia87, M@linka, nick nieaktualny, roma, gama, Evita, nick nieaktualny, Magdzia88, kkkaaarrr, skrzat1988, kiti, Arleta, ruda9215, nick nieaktualny, Martynka30, nick nieaktualny, Kadabra, AgataR, nick nieaktualny, sylvuś, laila_25, sunset06, osa, Paolina91, emerald_m, blondyna5555 lubią tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

‹‹ 836 837 838 839 840 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ