Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 11 września 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria zrób testa:)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 września 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba macie piękną pogodę w Polsce że taka tu cisza dziś i wczoraj :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 11 września 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa jest przedluzenie boskiego lata :) :P 30 stopni!
    mnie juz tez by nie bylo w domu ale niestety musze posiedziec do 15

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 11 września 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez piekna pogoda:) ale tylko 17 stopni, płynę własnie piknikowac na wyspie.
    3886abcec7f5e5femed.jpg

    promyczek 39, nick nieaktualny, M@linka, Magdzia88, Evita lubią tę wiadomość

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 11 września 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaaa ale widoki:) pięknie

    jak sie czujesz wogole?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 14:09

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 11 września 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podeśle potem fotkę wyspy, bo jest przeurocza.

    A dziekuje Promyczku, mam w sobie duzo spokoju i wierze w to mocno, ze bedzie dobrze. Od poniedziałku rewolucje żołądkowe zaczęły sie na poważnie, mam nadzieje, ze niedługo minie. A Ty jak sie czujesz? Kiedy wizyta? Oczywiscie nam tu melduj!

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 11 września 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Vertigo jak tam Twoj humorek ?

    A dziękuję, nie narzekam :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 11 września 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buu... 9 dpo..juz drugi mocny test LH , hcg ujemny ;(

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 11 września 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaaa ciesze sie ze masz taki spokoj :) To przeciez wazne dla maluszka :*:)
    Ja dziś podglądnęłam u siebie 4 tydz+6 malutki pęcherzyk:)

    Niebieskaa, nick nieaktualny, M@linka lubią tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 11 września 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Ja dziś podglądnęłam u siebie 4 tydz+6 malutki pęcherzyk:)

    Ja po swoich przebojach z pustym jajem chyba juz przed 7 tygodniem nie pojawie sie na usg..

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 września 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Gaduaaa jest przedluzenie boskiego lata :) :P 30 stopni!
    mnie juz tez by nie bylo w domu ale niestety musze posiedziec do 15
    ale zazdroszcze !!!!

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 września 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaa wrote:
    Podeśle potem fotkę wyspy, bo jest przeurocza.

    A dziekuje Promyczku, mam w sobie duzo spokoju i wierze w to mocno, ze bedzie dobrze. Od poniedziałku rewolucje żołądkowe zaczęły sie na poważnie, mam nadzieje, ze niedługo minie. A Ty jak sie czujesz? Kiedy wizyta? Oczywiscie nam tu melduj!
    prze piękny widok !!!!!!!!!!! łaaaaaa!

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 11 września 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie u gina :P

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 września 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Normalnie u gina :P
    tak sobie pomyślałam że w niedzilę podglądałaś to chyba masz jakieś przenośne usg :D hah

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 11 września 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jeszcze w domu usg nie mam heh

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 września 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Nie jeszcze w domu usg nie mam heh
    a dobre by było mieć takie przenośne małe usg żeby móc sobie sprawdzać co z groszkiem :) hihih

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 11 września 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam e ten gorący dzień :)
    Promyczku gratuluję zawsze to trochę spokojniej jak.juz coś się zobaczy :)
    Elaria u mnie testy i.to 10 dopiero ok.14 dni po owu wyszły wiec... Sprawdzaj rano :)

    nick nieaktualny, promyczek 39 lubią tę wiadomość

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 11 września 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Nie jeszcze w domu usg nie mam heh
    ja mam na sprzedaz haha jakbyscie chcialy xD

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laila_25 wrote:
    ja mam na sprzedaz haha jakbyscie chcialy xD
    patrzyłam ile kosztują usg...
    dziękuję postoję hahah nawet na weterynaryjne patrzyłam ^_^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 15:39

    Niebieskaa lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 11 września 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    patrzyłam ile kosztują usg...
    dziękuję postoję hahah nawet na wewrynaryjne patrzyłam ^_^
    haha ja mam takie stare wlasnie na sprzedaz najlepiej dla wetow :P 3 sztuki na dodatek :P 1 juz opchnelam do gabinetu weterynaryjnego wlasnie
    ale 2 zostaly i nikt nie chce :P

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
‹‹ 941 942 943 944 945 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ