Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 15 września 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda - groszek potrzebował drzemki :P Tak to sobie tłumacz :D

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 15 września 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda sprzet najpierw trzeba wypróbowac zanim sie kupi he he
    Krechy ładne,czekamy na pokazną bete :-)

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 15 września 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie wariacja organizmu.
    śluz płodnych biegunka jakiś dziwny ból pleców i do tego dziwnie wrażliwe sutki.oszalał organizm hehe

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 15 września 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra - no bywa, u mnie pms raczej znikomy, a po pierwszym jak i po ostatnim poronieniu w drugim cyklu jakieś bóle podbrzusza czy coś. A dodatkowo w pierwszym cyklu po tym ostatnim zabiegu miałam przez tydzień gdzieś mleko z obydwu piersi... Masakra, pierwszego dnia było tego na prawdę sporo, ale potem minimalnie mniej z każdym dniem. Myślę, że ostatnim razem mogło mieć na to wpływ to, że no, maluszka poroniłam samoistnie, mogłam się z nim "pożegnać", a dopiero potem mnie doczyszczali bo krwotoku prawie dostałam.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 15 września 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria gratuluję u mnie progesteron zrobiony ok 15 dni po owu w dzień pozytywnego testu tez 27 i lekarz stwierdził że jest ok. Plamienia tez żadnych mię mam na szczęście :)

    nick nieaktualny, Aradia*** lubią tę wiadomość

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymać kciuki! Idę robić dziedziczkę :D

    M@linka, vertigo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    A mnie wariacja organizmu.
    śluz płodnych biegunka jakiś dziwny ból pleców i do tego dziwnie wrażliwe sutki.oszalał organizm hehe
    Ja to bym pierdolca dostała gdybym się tak w każdy ból wsłuchiwala :P

    vertigo, Niebieskaa lubią tę wiadomość

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 15 września 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    KammaMarra - no bywa, u mnie pms raczej znikomy, a po pierwszym jak i po ostatnim poronieniu w drugim cyklu jakieś bóle podbrzusza czy coś. A dodatkowo w pierwszym cyklu po tym ostatnim zabiegu miałam przez tydzień gdzieś mleko z obydwu piersi... Masakra, pierwszego dnia było tego na prawdę sporo, ale potem minimalnie mniej z każdym dniem. Myślę, że ostatnim razem mogło mieć na to wpływ to, że no, maluszka poroniłam samoistnie, mogłam się z nim "pożegnać", a dopiero potem mnie doczyszczali bo krwotoku prawie dostałam.

    U mnie 30dc a miesiączki dalej nie ma. Do tego nagla biegunka nie jadlam nic dziwne. Teraz boli mnie jajnik.moze jednak cos tam kielkuje
    Potem zauważyłam sluz plodny. Temperatury tak nie mierze ale z ciekawości patrzulam po 16 i byla 37.6 teraz 37 na na pewno. Zobaczymy do soboty niedaleko

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 15 września 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Ja to bym pierdolca dostała gdybym się tak w każdy ból wsłuchiwala :P

    Haha no zebys wiedziała. Dlatego umowilam sie do lekarza bo ile mozna czekac .

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 15 września 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra - ja dzień przed ostatnią pierwszą @ po zabiegu ostatnim teraz miałam jednorazowo normalnie można powiedzieć przeźroczystą rozciągliwą wodę :P Haha, ale to zabrzmiało, ale serio, idealnie czysty śluz taki meeeeega rozciągliwy.

    Więc oświadczam wszem i wobec, że nie będę kupować żadnych termometrów do zdeptania jak wznowimy starania i nie będę nigdzie grzebać w celu obserwacji tego czy tamtego :P

    Abby - jak to król Julian mówił, mam pozwolić, aby dziedzictwo tej pięknej pupci zostało zaprzepaszczone? Nigdy ! :D :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 22:27

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 15 września 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    KammaMarra - ja dzień przed ostatnią pierwszą @ po zabiegu ostatnim teraz miałam jednorazowo normalnie można powiedzieć przeźroczystą rozciągliwą wodę :P Haha, ale to zabrzmiało, ale serio, idealnie czysty śluz taki meeeeega rozciągliwy.

    Więc oświadczam wszem i wobec, że nie będę kupować żadnych termometrów do zdeptania jak wznowimy starania i nie będę nigdzie grzebać w celu obserwacji tego czy tamtego :P

    Abby - jak to król Julian mówił, mam pozwolić, aby dziedzictwo tej pięknej pupci zostało zaprzepaszczone? Nigdy ! :D :P

    Tyle zd to moja e cia miesiaczka powinna byc po :p

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 15 września 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Trzymać kciuki! Idę robić dziedziczkę :D


    Idz idz ❤❤❤

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 15 września 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuchatki i Młode Mamuśki - wypiłam sobie za Was kieliszek pysznego, zimnego, wytrwanego winka :D Potem Wy będziecie pić za mnie :P

    Dobranoc :)

    Elmo13, M@linka, nick nieaktualny, Niebieskaa, promyczek 39, Evita, sy__la lubią tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 15 września 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Brzuchatki i Młode Mamuśki - wypiłam sobie za Was kieliszek pysznego, zimnego, wytrwanego winka :D Potem Wy będziecie pić za mnie :P

    Dobranoc :)


    mniam!

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 15 września 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    ja cenie lekarzy którzy potrafią przyznac ze czegos nie wiedzą,potrafią zaciągnąc opini kolegi po fachu,pokierowac pacjenta w dobrym kierunku aby ktos inny mógł pomóc.Podoba mi sie twoja osoba Vertigo <3


    Dziękuję, uznam to za najwyższy komplement :)

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 15 września 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Trzymać kciuki! Idę robić dziedziczkę :D

    Ja już po robocie ;)

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 15 września 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda - weź Ty się stuknij w mozgownice. Mi taka kreska wyszła dopiero 2 dni po terminie.

    Elaria gratulejszyn :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 15 września 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    dla mnie nie ma czegos takiego ze przypadek,segregacja naturalna..wszystko ma jakąs przyczyne małą czy duzą,wolałabym wiedziec niz mówienie ze to przypadek.

    Przypadek to zle słowo. Przypadkiem można zgubić 50zl a nie stracić ciążę. Ale przypadkiem trafia to na nas. Sama strata jest nieszczęściem, ale u większości kobiet to w kogo wyceluje zły los jest po prostu przypadkowe. Przyczyną nie jest selekcja naturalna. Przyczyną najczęstszą jest wadliwy podział w pierwszych dobach po zapolodnieniu, wadliwy plemnik, wadliwa komórka. Pojedyncza. Skutkiem jest selekcja takiego zarodka :(

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 15 września 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    mysle ze pacjenci i ludzie którzy z nimi do ciebie przychodzą,złamani chorobą i wyrokiem inaczej patrzą na lekarza,lekarz -anioł..z pewnoscią bardziej liczą sie twoim słowem niz ze zwykłym lekarzem w przychodni,inaczej cie troszku odbierają

    Mam nadzieję,bo to jest strasznie energochlonne. Wolałabym żeby moja praca miała minimum sensu.

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zaprosiłam do naszego grona nikę77, która w tych dniach ponownie przeżywa to, co nas wszystkie tu przywiodło. Dajmy jej wsparcie i pomóżmy!

    nika77 - jeśli to czytasz, to ja Cię już teraz BARDZO CIEPŁO witam! Rozgość się!

‹‹ 990 991 992 993 994 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ