Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 15 września 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    Ja już po robocie ;)

    Mnie cos maz wzywa. Chrzanic to ide działać poki okresu nie ma. Haha Moze owulka sie przesunela ❤❤

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 16 września 2016, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika - zapraszamy do nas <3 Jeśli mogę spytać, Ty byłaś kiedyś na Kafeterii, pisałaś w takim wątku o HCG gdzie stworzyła sie potem lista ciążowa, ile kto się starał, i jak dzieciaczki się rodziły to który ile miał?

    Zapraszamy <3

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacq, dziekuje :)


    Zwleklam sie z lozka. Mam katar, gardlo suche jak papier scierny. Musze jakos dotrwac do 14. Samopoczucie kijowe.

    KammaMarra lubi tę wiadomość

  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 16 września 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Jacq, dziekuje :)


    Zwleklam sie z lozka. Mam katar, gardlo suche jak papier scierny. Musze jakos dotrwac do 14. Samopoczucie kijowe.
    Boję się tego właśnie. Dzieci chodzą psiakaja, smarcza.. A w maju jak poronilam to właśnie byłam chora na amen. Skończyło się zapaleniem płuc. I teraz panikuje żeby nic nie złapać. 3majcie się ;*

    KammaMarra lubi tę wiadomość

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 16 września 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny wreszcie piątek ❤
    Zycze Wam milego dnia. Ja mam dzisiaj imieniny wiec wiadomo czego sobie Zycze (ach ta skromność)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 16 września 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda9215 wrote:
    Boję się tego właśnie. Dzieci chodzą psiakaja, smarcza.. A w maju jak poronilam to właśnie byłam chora na amen. Skończyło się zapaleniem płuc. I teraz panikuje żeby nic nie złapać. 3majcie się ;*[/Q
    Bedzie dobrze kochana nie mysl tak nawet i nie przyciągaj złych mysli ❤

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 16 września 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się Panie ładne piątkowo... o jak dobrze że dziś piątek :)
    wstałam z lekkim bólem głowy.. piję kawę jak po kawie nie przejdzie to znaczy że dzień będzie do duszy....

    KammaMarra lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 16 września 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 15:43

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 16 września 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verka wrote:
    Dzien dobry.

    Ja dzis zrobilam test, zlamalam sie, ale orzynajmniej nie mam sludzen. Czekam na @ i zaczniemy 5 cykl :( powoli mam dosc tych staran... wiedzialam, ze tak to na mnie zadziala.

    A moze nie wszystko przesadzone ? Kiedy ma przyjsc @?

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 5 lekcji przede mna, a ja ledwo mowie.

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 16 września 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 15:44

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 16 września 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria trzymaj sie! Boli gardlo?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 16 września 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Jeszcze 5 lekcji przede mna, a ja ledwo mowie.

    Herbata z cytrynka ale juz kochana! ❤❤❤❤

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 16 września 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verka wrote:
    KammaMara w niedziele, przynajmniej przed poronieniem @ przychodzila 13go dnia po owulacji.
    To spokojnie jeszcze kilka dni. Moze sie przesunelo p9 poronieniu? Ja mam dzisiaj 31dc i dalej ni hu hu miesiączki a ostatnia mialam w 24dc

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 16 września 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verka wrote:
    KammaMara w niedziele, przynajmniej przed poronieniem @ przychodzila 13go dnia po owulacji.
    Na to nie patrz po poronieniu sie zmienia bynajmniej ja widze po sobie

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 16 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 15:44

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 16 września 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie ,
    ty poroniłaś w sierpniu? to jak 5 cykl starań ? mi wychodzi teraz 3ci?:)

    verka wrote:
    No chyba, ze owulacja byla ciut pozniej, ale tak czy siak juz sie nie nastawiam wole tak ;)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 16 września 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 15:44

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 16 września 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verka wrote:
    Ten teraz jest czwarty, w trzecim udalo sie ale wiadomo z jakim efektem
    Czyli licz od poronienia ❤zaczynamy od zera wiec drugi hehr lepoej brzmi

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 16 września 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niby środek cyklu - niby, bo ten cholerny wykres jest jaki jest i nie widać owulacji nawet w głębokim lesie. Śluz po wiesiołku zalewa mi łazienkę, niedługo mi oczami wyjdzie....

    Doceniam mojego męża - jest cudowny. Nie ma absolutnie siły na seks (ja zresztą też średnio), w ogóle najchętniej poszedłby spać, ale bardzo się stara dla mnie. To miłe :) efekt mizerny, jak pisałam kilka stron wcześniej ale lepsze to niż nic ;) biedny.... :(

    tak bardzo chciałabym się nie starać :( cofnąć czas i być dzisiaj w 20tc jak powinno być. Tak się cieszyłam, że nas tym razem ominęły te wyliczenia i celowania i los tak ze mnie zadrwił... dzisiaj gorszy dzień mam :(

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
‹‹ 991 992 993 994 995 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ