X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.
Odpowiedz

Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.

Oceń ten wątek:
  • _Inka_ Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 6 października 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    ja z racji mojego wieku (38) i pierwszej długo oczekiwanej ciąży najpewniej będę chciała zrobić badanie Nifty. Czy któraś z Was robiła je może w Warszawie i może polecić gdzie najlepiej?

    Jakie badania prenatalne jeszcze polecacie?

    0d1ydqk3vrcgc5xl.png
  • Agaczi91 Koleżanka
    Postów: 58 33

    Wysłany: 6 października 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja juz po polowkowym. Poki co lapie oddech bo wszystko wyglada ok:) mala jest drobniutka ale taka jej uroda. Wszystkie proporcje zachowane, serduszko i glowka tez ok. Rosniemy dalej:)

    Mamba91 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5ulte5q3.png
    f2wl2n0aen3q8smb.png
  • KJ2020 Autorytet
    Postów: 531 409

    Wysłany: 6 października 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaczi wspaniałe wieści!:) gratulacje i zazdroszczę ze jesteś już po :)

    Inka ja akurat Małopolska i robiłam Sanco

    Agaczi91 lubi tę wiadomość

  • Marcelina715 Ekspertka
    Postów: 202 156

    Wysłany: 6 października 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaczi91,
    Gratulacje! Oby tak dalej. Niech mała rośnie zdrowo.

    Inka,
    Ja robiłam Nifty z Geneplanet. Wynik był bardzo szybko - piątego dnia roboczego. Robiłam wersję z mikrodelecjami. Jest jeszcze NiftyPro z ubezpieczeniem, ale z racji faktu, że próbka wysyłana jest za granicę, czas oczekiwania może być dłuższy. Co do Warszawy, to nie polecę żadnego punktu, bo jestem z południa Polski.

    Mamba91,
    Co tam u Ciebie i córeczki?

    Ja dzisiaj miałam wizytę. Mała waży już ponad kilogram! 56-sty centyl, czyli mniej więcej rośnie tak, jak jej starszy brat. On też był przeważnie w 50-60 centylu. Cieszę się bardzo i staram się być dobrej myśli. Przy każdym "ważeniu" Małej boję się, że spadnie z siatki centylowej albo coś wyjdzie nie tak z przepływami, ale na szczęście moje obawy się nie sprawdzają. Za tydzień mam dostać immunoglobulinę anty-D.

    Agaczi91 lubi tę wiadomość

    Listopad 2018 - syn
    Styczeń 2021 - córka.
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 października 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle czekania, a okazało się, że we krwi za mało DNA, nie da się uzyskać wyniku NIFTY 😞 Chcą powtarzać, ale boję się, że będzie to samo.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Agaczi91 Koleżanka
    Postów: 58 33

    Wysłany: 7 października 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie przykro mi, ze tyle dni sie stresowalas i dalej musisz czekac:( Sprobuj jeszcze raz. Wiem, ze b.czesto drugie pobranie przynosilo juz wynik:)

    klz9jw4z5ulte5q3.png
    f2wl2n0aen3q8smb.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 października 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaczi91 wrote:
    Annie przykro mi, ze tyle dni sie stresowalas i dalej musisz czekac:( Sprobuj jeszcze raz. Wiem, ze b.czesto drugie pobranie przynosilo juz wynik:)
    Strasznie jestem przybita, bo boje się, że już wyniku nie dostanę. Nie wiem czy zrobić dłuższą przerwę od heparyny przed kolejnym pobraniem, czy to nie będzie zbyt niebezpieczne dla ciąży.
    A to drugie pobranie przynosiło efekt w przypadku brania heparyny?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Agaczi91 Koleżanka
    Postów: 58 33

    Wysłany: 7 października 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie - odnośnie przerwy od heparyny czy jakichkolwiek działań to proszę koniecznie skonsultuj to ze swoim lekarzem. Odnośnie kolejnego pobrania to i na tym forum i na jeszcze innym gdzie się udzielałam były dziewczyny, które ponownie musiały robić NIFTY i w większości dostawały już wynik. Kojarzę, że był pojedynczy przypadek, że mimo wszystko jedna dziewczyna nie otrzymała wyniku natomiast to jest już b. mały "procent odchyleń".

    Spróbuj ponownie bo nic nie ryzykujesz, a szanse, że otrzymasz wynik są dalej spore!
    Trzymam mocno kciuki!!!

    klz9jw4z5ulte5q3.png
    f2wl2n0aen3q8smb.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 października 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaczi91 wrote:
    Annie - odnośnie przerwy od heparyny czy jakichkolwiek działań to proszę koniecznie skonsultuj to ze swoim lekarzem. Odnośnie kolejnego pobrania to i na tym forum i na jeszcze innym gdzie się udzielałam były dziewczyny, które ponownie musiały robić NIFTY i w większości dostawały już wynik. Kojarzę, że był pojedynczy przypadek, że mimo wszystko jedna dziewczyna nie otrzymała wyniku natomiast to jest już b. mały "procent odchyleń".

    Spróbuj ponownie bo nic nie ryzykujesz, a szanse, że otrzymasz wynik są dalej spore!
    Trzymam mocno kciuki!!!
    Dziękuję za odpowiedź. Na pewno spróbuję tylko muszę się zorientować czy mogę coś zrobić, co zwiększy szanse na otrzymanie wyniku.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Mamba91 Autorytet
    Postów: 609 361

    Wysłany: 8 października 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelina715 dziękuję, że pytasz. U nas wszystko ok, mała rośnie choć nie wiem ile waży bo osttanio na badaniu chillowała ze zgiętymi kolanami i nie było jak pomierzyć, podobno nogi będzie mieć długie 😁 za tydzień w środę idę na podanie immunoglobuliny, więc podobnie do Ciebie 😉 a tak to leci dzień za dniem jak szalony, za 3 miesiące Amelka powinna być z Nami 🥰 ogólnie ja czuję się dobrze tylko kręgosłup zaczyna mi dokuczać więc na najbliższej wizycie zamierzam się zapytać czy mogę iść na masaż i tejpy 😉

    2nn33e3k7q5t268q.png

    31+0 - 1813g 😍
    21+2 - 450g szczęścia 🥰
    22.07 będzie córeczka - Amelka 🥰
    06.05 zarodek z serduszkiem 💗
    27.04 16dpo - 540,90; 18 dpo - 1238 😍
  • KJ2020 Autorytet
    Postów: 531 409

    Wysłany: 8 października 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie połówkowe u doc Wiechecia bez żadnych nieprawidłowości!

    ktosiowa, Mamba91, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 8 października 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super

    KJ2020 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • KJ2020 Autorytet
    Postów: 531 409

    Wysłany: 8 października 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jaki to ma związek ale ja najgorsze NT miałam pod koniec sierpnia na wizycie kontrolnej u prowadzącego. Teoretycznie 11t5d ale ja zaszłam w ciąże koło 40/45 dnia cyklu wiec określenie wieku ciąży było u mnie problematyczne. I tak sobie myśle ze mogliby być po prostu zbyt wcześnie na pomiar NT. Niby Crl było ok ale kto wie na ile dokładny był pomiar. Miałam wtedy NT 3,5/4,4 A tydzień później już maks 3. Kolejnych kilka dni później u doc Wiecheć tez 3 a CRL rosło.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 października 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj pobrali mi ponownie krew na NIFTY. Pytałam co będzie jak znów nie wyjdzie, a kobieta mi powiedziała, że nie wie, bo jeszcze nie mieli takiego przypadku. Mam nadzieję, że nie będę pierwszym.
    Teraz znów 10 dni oczekiwania.

    AJrin lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 12 października 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziś zdecydowałam się na NIFTY pro krew oddana dziś rano w drodze do chin mam nadzieje i tu pytanie ile czekałyście na wyniki? Oczywiście usłyszałam, że do 10 dni roboczych najszybciej za tydzień mogę się spodziewać ale jednak jestem ciekawa jak u was było?

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 12 października 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin wrote:
    Witam, dziś zdecydowałam się na NIFTY pro krew oddana dziś rano w drodze do chin mam nadzieje i tu pytanie ile czekałyście na wyniki? Oczywiście usłyszałam, że do 10 dni roboczych najszybciej za tydzień mogę się spodziewać ale jednak jestem ciekawa jak u was było?

    Moje też jechało do Chin i wydaje mi się że czekalam rowno tydzień albo 6 dni... nie wiecej niz 4-5dni roboczych... wyniki przyszły z zaskoczenia, także jeszcze nie zdążłam się zacząc bać, ze zaraz bede odbierac wynik. Z tym ze moje dziecko ma teraz pól roku więc robiłam chyba jakos mniej więcej rok temu.

    AJrin lubi tę wiadomość

    2020 :)
    2023 :)
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 13 października 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    Moje też jechało do Chin i wydaje mi się że czekalam rowno tydzień albo 6 dni... nie wiecej niz 4-5dni roboczych... wyniki przyszły z zaskoczenia, także jeszcze nie zdążłam się zacząc bać, ze zaraz bede odbierac wynik. Z tym ze moje dziecko ma teraz pól roku więc robiłam chyba jakos mniej więcej rok temu.

    Dzięki wiekszość osób pisze 5 dni a ja niestety już odliczam ;-)

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 października 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin. Ja robiłam NIFTY w UK i czekałam 7 dni roboczych. Na innym wątku wszystkie dziewczyny z Polski czekały 5 dni.
    Trzymam kciuki 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 14 października 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dni roboczych, ale podobno da sie szybciej, jak ma sie wtyki.

    Powodzenia!

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 14 października 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dzisiaj w 13 tygodniu ciąży miałam wykonane badanie prenatalne i pappa o z usg wyszły dwie nieprawidłowości hipoplazja kości nosowej i nieprawidłowe przepływy w zastawce trójdzielnej. Cały czas płaczę i nie wiem jak ja to zniosę. Mam mieć zrobioną amnio. Czy któraś z Was miała tak złe rokowania i urodziła zdrowe dziecko?

    mhsvej28dzyxqzel.png
‹‹ 541 542 543 544 545 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ