X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.
Odpowiedz

Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.

Oceń ten wątek:
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1200 545

    Wysłany: 6 lutego, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczywajcie dziewczyny to ważne !
    Ja liczę na to że wyniki nifty będą dziś lub jutro 🥺

    Jagi lubi tę wiadomość

  • Asia441 Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 6 lutego, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagi wrote:
    Odpoczywaj😊ile musisz czekac na wynik?cos czytalam ze mozna jakos szybciej dostac za dodatkową opłata.
    Ja dzis tez mialam test Nifty..teraz to czekanie😑
    Mi powiedziano że wynik do 10 dni, będą dzwonić gdy będzie. Wyników przez telefon nie podają tylko na spotkaniu z genetykiem.

    Czekanie na wyniki jest straszne i nie da się o tym nie myśleć. Strach też jest otwierać tą wiadomość z wynikami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego, 17:42

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1200 545

    Wysłany: 6 lutego, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie dzieciątko zdrowe , odebrałam wyniki 🥹 będzie chłopczyk

    Kaktusowa, Jagi, IssGreen, Jagoda🫐 lubią tę wiadomość

  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 694 672

    Wysłany: 6 lutego, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Dziewczyny u mnie dzieciątko zdrowe , odebrałam wyniki 🥹 będzie chłopczyk

    Przybijam piątkę razem z synkiem 🩵 mówiłam, że będzie dobrze !! 😊😊

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1200 545

    Wysłany: 6 lutego, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktusowa wrote:
    Przybijam piątkę razem z synkiem 🩵 mówiłam, że będzie dobrze !! 😊😊
    Tutaj też synek będzie ? 🥰

  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 694 672

    Wysłany: 6 lutego, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Tutaj też synek będzie ? 🥰

    Tak 😁

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 593 411

    Wysłany: 6 lutego, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Asia,. Dzielna jestes!Jak sie czujesz?Trzymam kciuki za pozytywne wiesci🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego, 19:55

  • Jagi Znajoma
    Postów: 20 19

    Wysłany: 6 lutego, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Dziewczyny u mnie dzieciątko zdrowe , odebrałam wyniki 🥹 będzie chłopczyk
    Super🥰🥰🥰wszystkiego dobrego dla was,ile czekalas na wynik?dokladnie 10 dni?
    I czy dostalas info od genetyka?ja zrozumialam ze odstane wynik na emaila,mam dostac jakiś kod..i jesli bede chciala konsultacje z genetykiem to oni chętnie pomogą..🤔

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1200 545

    Wysłany: 6 lutego, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagi wrote:
    Super🥰🥰🥰wszystkiego dobrego dla was,ile czekalas na wynik?dokladnie 10 dni?
    I czy dostalas info od genetyka?ja zrozumialam ze odstane wynik na emaila,mam dostac jakiś kod..i jesli bede chciala konsultacje z genetykiem to oni chętnie pomogą..🤔
    Ja robiłam tydzień temu w pon i dziś dostałam wyniki tzn musiałam jechać do kliniki , więc nie dostałam od nikogo żadnych informacji po prostu wynik odebrałam i skonsultowałam go z moim lekarzem 😊
    Ja słyszałam że konsultacja z genetykiem jest w momencie kiedy wynik wyjdzie pozytywny

    Jagi lubi tę wiadomość

  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 694 672

    Wysłany: 6 lutego, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagi wrote:
    Super🥰🥰🥰wszystkiego dobrego dla was,ile czekalas na wynik?dokladnie 10 dni?
    I czy dostalas info od genetyka?ja zrozumialam ze odstane wynik na emaila,mam dostac jakiś kod..i jesli bede chciala konsultacje z genetykiem to oni chętnie pomogą..🤔

    Ja robiłam nifty jakoś w środę, a wyniki miałam we wtorek chyba. Kod miałam naklejony na dokumentach, które podpisywałam przed pobraniem krwi i tym kodem otwierałam wyniki na mejlu :)

    Jagi lubi tę wiadomość

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Asia441 Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 6 lutego, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Dziewczyny u mnie dzieciątko zdrowe , odebrałam wyniki 🥹 będzie chłopczyk


    Gratuluję, wiem ile cię to stresu kosztowało. Ja też mam chłopczyka , same chłopczyki nam się trafiły :)


    Dziewczyny ja piszę o wynikach amniopunkcji z macierzami, czas oczekiwania na wynik do 10 dni.
    Bez macierzy jest dłużej 2-3 tygodnie bo to inne badanie. Wynik badania tylko w szpitalu na rozmowie, nie podają telefonicznie.

    Na wyniki NIFTY Pro (krew oddałam w środę) wynik był w poniedziałek czyli 5 dni i tam wynik po zalogowaniu kodem SMS


    Asia2000 wrote:
    Asia,. Dzielna jestes!Jak sie czujesz?Trzymam kciuki za pozytywne wiesci🍀

    Dziękuję, leżę w łóżku, mąż dzieci bawi, zajmuje się domem. Ogólnie wszystko ok, czasem przy przekręcaniu się coś mnie tam ukłuje. Gdybym miala twardy brzuch mam zażyć no-spe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego, 23:42

    Kaktusowa, Asia2000 lubią tę wiadomość

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1200 545

    Wysłany: 7 lutego, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia441 wrote:
    Dziękuję, leżę w łóżku, mąż dzieci bawi, zajmuje się domem. Ogólnie wszystko ok, czasem przy przekręcaniu się coś mnie tam ukłuje. Gdybym miala twardy brzuch mam zażyć no-spe.
    To ile oczekiwania jeszcze Ci pozostało ?
    Uważaj na siebie i się oszczędzaj 🥺 módl się do św Rity jeśli jesteś wierząca , naprawdę ma wielką moc ..
    ciekawi mnie tylko czemu po wyniku negatywnym nifty kazali Ci amnio robić ..
    dużo zdrówka dla Was i czekam niecierpliwie na wieści 😘

    Kaktusowa lubi tę wiadomość

  • Asia441 Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 8 lutego, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    To ile oczekiwania jeszcze Ci pozostało ?
    Uważaj na siebie i się oszczędzaj 🥺 módl się do św Rity jeśli jesteś wierząca , naprawdę ma wielką moc ..
    ciekawi mnie tylko czemu po wyniku negatywnym nifty kazali Ci amnio robić ..
    dużo zdrówka dla Was i czekam niecierpliwie na wieści 😘

    Juz tłumaczę dlaczego, moje ryzyko jest bardzo wysokie, badanie DNA potwierdziło że dziecko jest zdrowe ale DNA wyizolowane z krwi jest produkowane nie przez płód a przez łożysko. I w około 1% zdarzają się sytuacje że łożysko ma inne DNA niż dziecko np łożysko jest chore a dziecko zdrowe lub odwrotnie. Czyli moje obecne ryzyko statystycznie wynosi 1:100 - czyli dalej wysokie ryzyko. A jak będę w tym jednym procencie to znowu punkt wyjścia i ryzyko takie jak było wyliczone w papa na poczatku...



    Jak ktoś ma ryzyko 1:300 i zrobi NIFTY i on wyjdzie ok to ma 99% szans że dziecko jest zdrowe i 1% że DNA było z łożyska, a jak z łożyska to ryzyko znowu wyliczona na początku czyli 1:300. Czyli nadal małe ryzyko.

    Trochę to zagmatwane ale tak to rozumiem z tego co mówił lekarz. Dlatego przy wysokim ryzyku powyżej 1:50 powinno się jednak zrobić aminopunkcje.


    Czekać muszę 10 dni, stres jest mniejszy bo ryzyko mniejsze, ale zawsze jest ta niepewność.

    Modlić się modlę i wierze że będzie zdrowe.







    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 09:01

  • Karos31 Autorytet
    Postów: 327 525

    Wysłany: 8 lutego, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny! Oby każdej z was dziecko było zdrowe. Wiem ile stresu przeżywacie. Ja miałam robiona biopsję kosmówki ,plus mikromacierze. Mój synek okazało się ,że ma Trisomie 18 i zdecydowałam się na terminację ciąży w 14tyg w Listopadzie. Przypadek ,losowy. Pierwsze dziecko mam zdrowe.Teraz staram się o kolejną ciążę.
    Pozdrawiam

    2013 👩‍❤️‍👨
    2015 🩷🤱
    2016 👰🤵
    11.2023 terminacja ciąży 14tc🩵💔 T18

    Ponowne starania od 01.2024

    08.02 ⏸️ ♥️ cudzie trwaj..
    19.02 mamy zarodek 😍
    04.03 1,61cm, serduszko bije 😍
    18.03 3,37cm maluszka 😍

    04.04 - badanie prenatalne 🤞
    Lekarz nie ma zastrzeżeń 😍

    27.05 - badanie prenatalne połówkowe 🤞

    Termin porodu - 14.10.2024 ♥️


    preg.png
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 593 411

    Wysłany: 8 lutego, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos31 wrote:
    Powodzenia dziewczyny! Oby każdej z was dziecko było zdrowe. Wiem ile stresu przeżywacie. Ja miałam robiona biopsję kosmówki ,plus mikromacierze. Mój synek okazało się ,że ma Trisomie 18 i zdecydowałam się na terminację ciąży w 14tyg w Listopadzie. Przypadek ,losowy. Pierwsze dziecko mam zdrowe.Teraz staram się o kolejną ciążę.
    Pozdrawiam
    😢przykro mi. Oby juz tylko 🍀

  • Jagi Znajoma
    Postów: 20 19

    Wysłany: 8 lutego, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos31 wrote:
    Powodzenia dziewczyny! Oby każdej z was dziecko było zdrowe. Wiem ile stresu przeżywacie. Ja miałam robiona biopsję kosmówki ,plus mikromacierze. Mój synek okazało się ,że ma Trisomie 18 i zdecydowałam się na terminację ciąży w 14tyg w Listopadzie. Przypadek ,losowy. Pierwsze dziecko mam zdrowe.Teraz staram się o kolejną ciążę.
    Pozdrawiam
    Cześć,chciałabym o cos spytać ale na priv,jesli mozna😊

  • Karos31 Autorytet
    Postów: 327 525

    Wysłany: 9 lutego, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagi wrote:
    Cześć,chciałabym o cos spytać ale na priv,jesli mozna😊


    Można :)

    Jagi lubi tę wiadomość

    2013 👩‍❤️‍👨
    2015 🩷🤱
    2016 👰🤵
    11.2023 terminacja ciąży 14tc🩵💔 T18

    Ponowne starania od 01.2024

    08.02 ⏸️ ♥️ cudzie trwaj..
    19.02 mamy zarodek 😍
    04.03 1,61cm, serduszko bije 😍
    18.03 3,37cm maluszka 😍

    04.04 - badanie prenatalne 🤞
    Lekarz nie ma zastrzeżeń 😍

    27.05 - badanie prenatalne połówkowe 🤞

    Termin porodu - 14.10.2024 ♥️


    preg.png
  • Jagi Znajoma
    Postów: 20 19

    Wysłany: 9 lutego, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos31 wrote:
    Można :)
    Wyslalam zaproszenie🙂

    Karos31 lubi tę wiadomość

  • Asia441 Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 9 lutego, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja prostuje moja wcześniejszą wypowiedź, na stronie pisze że wynik fałszywie negatywny zdarza się tylko 1 na 10tys

    Test NIFTY pomyłki – możliwe przyczyny
    Test NIFTY pro jest jednym z najdokładniejszych testów NIPT, jednak jego czułość wynosi ponad 99%, a nie 100% (w przypadku trisomii 21.). Statystycznie rzecz biorąc, wynik fałszywie negatywny może się pojawić u 1 na 10 000 osób, które wykonały badanie. Co mogło spowodować fałszywie negatywny wynik testu NIFTY? Pomyłki mogą wynikać np. z mozaikowatości łożyska.

    Już nic nie czytam, pozostało zająć się czymś..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 22:21

  • Emka123 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 10 lutego, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    Czy robiac test nifty, korzystal ktos ze strony testdna.pl?
    Jakiekolwiek opinie?

‹‹ 627 628 629 630 631 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ