X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka bardzo sie ciesze, fantastyczny wynik!!!! Trzymaj sie dzielnie :-)

    96xftgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice, znalazłam fajny wpis na jakimś blogu o doświadczeniach mamy z rozejściem się spojenia łonowego
    http://ronja.pl/spojenie-lonowe/ łatwiej można to sobie wyobrazić są nawet zdjęcia RTG.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 10:31

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupa dupa dupa :( :(:(:(:(:( przechwalilam za szybko cukry:( po sniadaniu 193! Noz wzariowac mozna:/ a sniadanie swoje oczywiscie nie ichnie:/

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Nitka... :( A mogę zapytać, co jadłaś na śniadanie?

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie kanapki z jakkiem na twardo i pomodorem:/

    Insuliny mialam dobrze wczesniej bo w nocy byly dobre cukry tylko skoki byly rano a teraz ta trzustka sama nie wie co ma ze soba zrobic chyba:/ spadki byly raz na tydzien ale to madrego nieznajdzie ktory powie dlaczego byly...:/

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka, a jakbyś zmniejszyła ilość pieczywa?

    Mi powolutku te 4j. nocnej przestają wystarczać, więc kolejny raz zjechałam z 2 kromek razowca na śniadanie do 1. Jem takie śniadania np. 2 jaja, 1 kromka i sporo warzyw żeby nie być głodnym (duży pomidor, albo pół długiego ogórka, albo dwa kiszone, albo surówka z domu), powinno się poprawić.

    Jak mi zacznie przekraczać po 1 kromce, to zwiększę dawkę nocnej.

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jakiegos czasu zmienilam wlasnie i te 2 kromki byly ok a to nagle cos sie ryplo i to jaki skok wogole...

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z drugiej strony coś jeść też musisz, w końcu jesteś w ciąży, nie możesz się głodzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:48

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice życzę Ci aby tym razem nie spotkało Cię rozejście kości łonowej, z reszta każdej z nas tego życzę. Bidulka jesteś. Ciąże Cię nie oszczędzają.

    Nitka niech Twój stan w końcu się unormuje. życzę Ci aby Twój stan niepokoju trwał już możliwie jak najkrócej. Mogę sobie tylko wyobrazić w jakiej niemocy jesteś teraz zawieszona, a to jest chyba najgorszy ze stanów. Moment kiedy nie mamy na nic wpływu.
    Jeżeli Ci to pomoże to u mnie np I śniadanie, to zawsze jedna kromka. Jakaś wędlina lub jajko, łyżka s.wiejskiego i góra warzyw. Diab. zaleciła, żeby na pierwsze śniadanie jeść mniej węgli, ale ich nie unikać. Chodzi o to, że po nocy trzustka musi się rozbudzić. I dlatego często gorzej sobie radzi z pierwszym posiłkiem. Sprawdzone osobiście na mnie. Nadrabiam w drugim śniadaniu. Chociaż dzięki warzywom po pierwszym tez jestem najedzona.

    A u mnie dzisiaj na obiadek 4 duże naleśniki z mąki gryczanej z farszem: szpinak, kurczak, pomidorki, feta, do tego sos czosnkowy na bazie j.nat. i góra sałatki. Tak się najadłam, że myślałam, a raczej nawet spodziewałam się cukru 130 i więcej. A tu suprajs i po godzince 110 :):) Uwielbiam obiadki, które są moimi ulubionymi poza dietą cukrzycową i cukry po nich idealne :) :)

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieje ze w poniedzialek juz bede wiedziala na czym stoje... bede gadac z lekarzem prowadzacym zeby mnie wzieli w czwartek na cesarke bedzie skonczony 36 tydzien zaczne 37 takze mysle ze to odpowiedni czas bedzie... bo mam dosc tego czekania na cud ze sie niby unormuje bo woem ze wcale tak niebedzie a budzenie sie co godzine w nocy ze strachem czy leci cukier tez mi juz sie znudzilo... oby Maluszek przybral na te min 2500 i juz bede spokojniejsza... moj starszak lezy w domu z goraczka maz rowniez przeziebiony a ja w pieprzonym szpitalu:/ calkowicie do dupy ten weekend... tyle stresow i zmarwien na raz sie nawalilo:(

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój obiad: pieczone udko z kaczki i surówka: kapusta pekińska, ogórek zielony, papryka, cebula z jogurtem naturalnym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka, a ja cały czas widzę, że masz 32 tydzien ciąży :-) A to już 36. Szpitale zawsze działają na mnie depresyjnie, wiec i tobie tez na pewno nie jest latwo. Oby do poniedzialku.

    Justice, a napisałabyś ten przepis na pancakes? Bo kiedys probowalam robic, ale kicha wyszla, potrzebuje sprawdzonego przepisu.

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie soe normalnie wyswietla jak odswieze strone to idzie. Kuzwa jeszcze zlapaly mnie bole dolem brzucha teraz i to takie fest az mnie wygielo 4 razy... pielęgniarki kazyly mi lezec jeszcze sie okaze ze Malemu teraz sie spieszy;)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:48

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po co ja sie odzywalam na wizycie o tych bolach... wzial mnie zbadal mowi ze jest mur takze spoko ale przelisal srodki rozkurczowe i dostalam dwa zastrzyki w dupe znowu:/i po co mi to bylo ehhh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 19:50

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:48

‹‹ 1302 1303 1304 1305 1306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ