X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark ja chyba nawet jakbym remont miała, to nie chcialabym chodzić dłużej niż to konieczne. Nie jestem stworzona do noszenia ciąży i to zdecydowanie. Całe szczęście, że moja gin. nie pozwala na przenoszenie. Góra 3 dni, nadtepnego dnia szpital i wywoływanie☺

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę mam diab. pewnie będzie, to co zawsze: uhumm uhummm ladnie ladnie, nastepna wizyta za x tyg. No chyba, ze wyniki z krwi i moczu jej się nie spodobają. Ciekwe jak tam moje wyniki z hba1c hmmm. A wy mialyscie to badanie. Ja dodatkowo czekam na wyniki z posiewu. Jak bakteeria zwalczona, to super, a jak nie, to niestety szpital...

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

    Wiolad lubi tę wiadomość

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie miałaś wyniki z tego badania? W sumie to chyba chodzisz do dobrej poradni. Ja w ogóle nie chodzę do dietetyka. Nawet żadnej konsultacji nie miałam z dietetykiem. Jak wizyty sa częstsze, to człowiek jakoś bezpieczniej się czuje.
    Biedna jesteś. Omija Cie wszystko co najlepsze. Też bym tak zrobiła chyba z urodzinami☺Dzięki cukrzycy jedno wiem. Bardzo super zdrowe jedzenie fit nie jest dla mnie☺Odzywiam sie ogólnie zdrowo, ale nie aż tak jtakal yeraz

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice a jakie masz wyniki z tych badań?
    Dzielna jesteś, omijają Cie wszystkie okazje do lasuchowania bez wyrzutów sumienia. Też bym tak zrobiła z urodzinami☺Dzieki cukrzycy wiem jedno super fit zdrowe jedzenie nie jest dla mnie. Tzn. ogolnie odzywiam sie zdrowo uprawiam sport min. 3 razy w tyg. No ale taka dieta to nie dla mnie☺

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice nic straconego, po porodzie zrób sobie piernika i makowki☺

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak na marginesie ze świątecznych potraw i przysmaków u mnie tez piernik i makowki. A w ogóle uwielbiam pierniczki ciasteczka korzenne i wszystko co ma związek z przyprawami korzennymi. A mak, makowki,makowiec to juz w ogole☺Ładne imię Olek☺Masz już wybrane dla dzidziora w brzuchu? Jeżeli juz pisałaś to przepraszam, ale tyle sie tutaj tematow przewija, ze niekiedy nie pamiętam.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

    Wiolad lubi tę wiadomość

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice u mnie tak samo z imionami. Jak już coś mi sie podoba, to bardzo popularne.
    Na dniu dziadka pozwoliłam sobie ma 2 kawałki ciasta z truskawkami i do tego gałka lodów. Z ciekawości w przeciągu dwóch godzin mierzylam cukier co pół godziny i wiecie co? Najwyższa wartość 101

    Elaria, Justice lubią tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podwójną radość z tych słodkości

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na drugiego syna. Dla pierwszego imię miałam od początku. A teraz, albo mi coś nie pasuje, bo mi sie kojarzy z kimś, albo zbyt popularne. A jak moj maz cos rzuci, to mnie rzuca, ale na kolana, bo w ogole mi sie nie podoba. I juz dzisiaj nawet stwierdziłam, ze chyba do porodu zaczekamy. Może jak go zobacze, to wtedy bede wiedziała jakie imię powinien nosić. A jak nie to hmmm

    74dix1hpmwypzcju.png
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez zmieniamy imie. Mial byc Sebastiab ale cos nam nie lezy juz.Imie dla pierwszego syna to byl strzal w 10 a teraz nic nam sie nie podoba...albo nie mamy wspolnego typu.

    Ja urodzilam w 39 tyg powstrzymali mi akcje w 33 tyg. Od 34 tygodnia chodzilam juz ze zgladzona szyjka i 4 cm rozwarcia.
    Mam nadzieje, ze teraz oprocz cukrzycy zadnych innych rewelacji nie bedzie...

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyn jestem pod wrażeniem jak długo udało Ci sie jeszcze chodzić w ciąży po zatrzymaniu akcji.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze tez byli :) ordynator w 34 tyg mowil ze porod to kwestia juz na dniach.
    Na szczescie mlody wyskoczyl w 39 tyg wazyl malutko bo 2650g
    Wiola a Twoj synek w jakim jest wieku?

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My naszego synka chcemy nazwać Tadeusz. Jeśli chodzi o skojarzenia, to nie kojarzy mi się z żadną osobą z otoczenia, bo nie mamy nikogo takiego w rodzinie, ani wśród znajomych. Jeśli chodzi o negatywne skojarzenia, to tylko z powiedzonkiem "Tadek niejadek". Ale przecież można do każdego imienia coś zrymować, np. Kajtek bez majtek, itd... Więc nie zamierzamy się tym przejmować.

  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Pan Tadeusz" - mój ulubiony :-)

    milagro lubi tę wiadomość

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
‹‹ 1304 1305 1306 1307 1308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ