X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka nie znasz moich możliwości jeżeli chodzi o łakocie :D :D Ja ogólnie bardzo dużo jem :D

    Dominika89, Kredka123 lubią tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jutro sobie to zrobię. Wszystkie składniki mam akurat w domu. Na dzisiaj, na podwieczorek domowe lody truskawkowe.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnio po obiedzie marzy się coś słodkiego. Kiedyś tego nie potrzebowałam a teraz zjadła bym tabliczke czekolady hihi. Albo taka babkę piaskowa. Ale jeszcze się hamuje hihi ☺ ale te ślimaki Kredki to chyba zrobie, ale boję się jak Wiolad ze zjem za dużo ☺

    Wiolad lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika. Nie ma co sie szczypac, lec po ciasto do Biedronki. Jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz. A moze akurat bedzie super cukier. Bedziesz miala fajną, slodką i zdrową przegryzke ;-)

    Wiolad z nieba mi spadasz. Mow mi szybko jak sie robi lody. Robilam dwa podejscia, po wyjeciu z zamrażarki moglam je kroic najwyzej przecinakiem hehe

    Dominika89 lubi tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje Kredka ☺ powiem mężowi żeby kupił bo dziś jedzie po zapas chleba bo się skończył ☺

    h4py1w9.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to takie lody nielody. Jogurt naturalny, zamrożone owoce, ksylitol. W zależności jakie owoce, takie dodatki. Np wiórki kokosowe, cynamon. Musze tez spróbować, czy po kulkach mocy bede miala cukier. Znacie przepis? Na stronie ervegan jest dla zainteresowanych. Super zdrowa przekąska. Najlepsza przed cwiczeniami fizycznymi. Jakbym wiedziala kiwdy bede rodzić, to bym sobie na poród narobila do przegryzania.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita super ze juz masz to za soba swojego Szkraba przy sobie:) taki fajny wagowo sie urodzil :) jiech rosnie silny i zdrowy chlopczyk na mamusi mleczku:):*

    Dziewuszki niema co tak do konca porownywac pomaru z zyly i z glukometru bo krew krazy w organizmie i o 30 kazda kropkla moze sie roznic. Gdyby z zyly pobrala dwa razy, raz za razem tez by byl inny wynik to normalne...

    Co do lodow probowalam na wiele sposobow z neta wzietych i tyljo jedne mi wyszly przypominajace lody a nie betok;) takze dalam se spokoj...

    Dzis po sniadaniu w domku 97 a nie tak jak w szpitali 195... niema jak to w domu;)

    Allmita lubi tę wiadomość

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepiej zrobię je i zamroże. A co do lodow, to ja robie i jem od razu. Najlepsze sa banany mrożone. Mniam kto nie próbował tego zachęcam. Oczywisxie po ciąży najlwpiwj

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka bardzo sie cieszę ze cukry są ok. Teraz to jest duza szansa ze zostaniesz Nitką Lutową ;-)

    Co do lodow to nie mam pojecia jak je zrobic zeby po wyjeciu z zamrażarki byly kremowe. Zaczynam watpic czy w warunkach domowych wogole jest to mozliwe.

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    96xftgp.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mnie wzięło na szarlotkę z lodami. Upiekłam specjalnie na razowej mące, dałam łyżkę lodów i prawie zawału dostałam jak zobaczyłam cukier :( Dziś 2 podejście do samej już szarlotki i spoko w normie. Mam rozumieć, że o lodach na walentynki mogę zapomnieć? Wam też lody aż tak wywalają, czy nie próbowałyście?

    Wiem, że mrozi się banany i miksuje z mlekiem/jogurtem, i wychodzą dietetyczne lody, ale taki zwykły blender za 100zł to uciągnie?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almita wspolczuje ciezkiego porodu,ale zazdroszcze ze masz to juz za sobą i cieszysz sie maluszkiem. Zycze zebyscie sie jak najdluzej karmili;)

    Nitka jednak w domu cukry masz lepsze duzo niz w szpitalu. Lepiej zebys juz tam do porodu nie wracala.

    Kredka ten przepis na slimaczki kuszacy az mi slinka pociekla :P Co do lodow nie wiem jak reagujecie na banany ale ja obieram bana ze skorki mroze go a potem blenduje z owocami np z truskawkami i wcyhodzi taki fajny sorbet i nic nie trzeba dosładzac.

    Allmita lubi tę wiadomość

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax ja lodow nie probowałam odkąd mam cukrzyce, ale tez slyszałam ze mocno podnosza cukier.
    Co do blendera ja mam taki najtanszy i daje rade z mrozonym bananem. Troche sie nagrzewa ale sporo juz lodow nim nakrecilam i sie nie spalil :D

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad wrote:
    Allmita a cukrzyca poszła w niepamięć?

    Szczerze mowiac sprawdzalam cukier moze pare razy....zywcem nie mam czasu...;) maly cukry miał dobre...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam w czerwcu wtedy bylo juz baaardzo goraco i jedyne co to lody straciatella niewywalaly mi cukrow przy cukrzycy ciazowej wlasnie i jadlam je litrami non stop ;)

    Powiem Wam ze opadl mi ten brzuchol i ciezko mi nawet w takiej pol leżącej pozycji wytrzymac tak mnie uciska...

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d2a5d7028faa.jpg

    Wyginam smialo cialo, wypinam smialo dupcie ;):) hehehehe

    Wiolad, Kredka123, Justice, karolyn, milagro lubią tę wiadomość

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa Nitka jaki slodki brzuszek!!!!
    Trzymaj sie dzielnie. :-)

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spokój po lodach oczywiście tych kupnych. Spawdzone w niedzielę.
    Fajny brzusio Nitka. U mnie też takie wygibasy.
    Dobrze, że cukry ogarniete. A może jednak wolisz być styczniowa?

    Kredka123, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka a Twoje dziecko ile ma lat?

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj Szkrab 7 w czerwcu.

    Styczniowa czy Lutowa juz teraz to niewazne oby szczesliwa z dwoma synkami przy sobie;) juz na serio mam dosc tej ciazy wystarczajaco sie nameczylam i czekam na nagrode:)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka jaki brzuszek awwww:) cudowności, choć zakładam, ze już Ci ciężko...

    h4py1w9.png
‹‹ 1310 1311 1312 1313 1314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ