Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio spodobało mi się imię Florian-Florek, no ale mój mąż oczywiście na NIE. A ja przegladam te ksiegi imion w kółko i nic mi niepasuje.......

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka a jakie u Ciebie są imiona. Jeżeli już pisałaś, to przepraszam za ponowne takie same pytanie, ale z natłoku informacji zapomianm.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Florian - patron strażaków, każdy chłopiec chyba chciał kiedyś być strażakiem.

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Florian. Widze Wiolad, że szukasz tego imienia, poszukujesz jak ja dla córeczki :) może jak się urodzi spojrzysz i będzie Ci łatwiej. Ważne żeby też nazwisko do tego pasowało, bo wiesz chłopiec to przeważnie na całe życie :)
    U mnie ostatecznie zostały cztery do wyboru, ale jeszcze tyle tygodni może mi się odmieni jak zobacze malutką istotkę :)

    h4py1w9.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nawet nie wiedziałam, że jest patronem strażaków.
    Pierwszy miał imię, jak go jeszcze w planach nie było. Może masz rację, może jak spojrze bede wiedziala. Gorzej jezeli tak sie nie stanie hehehheheh urodzi się, a my będziemy zwracać sie dziecko;-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria Ty masz już chociaż dylemat z głowy☺

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dylemat to bym miała, jakby się nagle okazało, że Tadek ma być dziewczynką. :) Jedyne fajne imię, jakie braliśmy pod uwagę daliśmy już naszej pierworodnej ;-) Mam nadzieję, że płeć się już nie zmieni. Jutro mam podgląd u mojego gina, może też wypatrzy siusiaka.

    A ja dziś na kolację zjadłam serek wiejski z ksylitolem, już nie wiedziałam, czym sobie dogodzić, bo słodkie chodziło za mną pół dnia.

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad wrote:
    Nitka a jakie u Ciebie są imiona. Jeżeli już pisałaś, to przepraszam za ponowne takie same pytanie, ale z natłoku informacji zapomianm.


    Moje Dziecie dostanie imie jak pokaze buzie na swiecie;) w 1 ciazy wybralismy odrazu a jak sie urodzil to odrazu pasowalo mi inne imie ale maz sie uparl ze zostaje tamto, wiec powiedzialam ze tym razem Niuniek dostanie imie po narodzinach:)


    Elaria nieprzestrasz sie jak bedziesz miala wiekszy cukier rano po tym serku wiejskim. Ja ostatnio rowniez zjadlam na kolacje i cukier mialam 98 a ze w szpitalu kaza mkerzyc tez o 22giej czyli ponad godzina po zmierzeniu i byl 119 takze ewidentnie wywalilo po serku ale ja sie tego spodziewalam a nawet chcialam miec wyzszy w nocy zeby zas spadku niebylo.
    Zmniejszylam se o 1jednostke na noc i mam okolo 100 w nocy ale wole ciut wiekszy niz zawal jak zobacze znow niski...

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... nadrobię Was zaraz, ale potrzebuje szybka odpowiedz :) na jakiej mące robicie naleśniki? :) mam straszna ochote!

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie po degustacji 7 ziaren i chyba jednak wole razulca z pobliskiej piekarni po ktorym cukry tez ok. Jeszcze sprobuje probody.

    Wiolad ja tez mam ogromny problem z imieniem :/ bardzo podoba mi sie Filip ale ich juz za duzo:/

    Nalesnikow jeszcze nie robilam :) dzis robie zapiekanke makaronowa z parowkami i warzywami:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 08:29

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naleśniki robię z mąki gryczanej☺

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyn mi też bardzo sie podoba Filip, no ale Filipów na pęczki. Ja nie chcę, żeby pół osiedla nosiło takie imię jak moj syn. Nie chcę też wymyslatego, super orginalnego.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba będzie Patrycja bo i mi i mężowi się podoba. A jak z popularnością to nie wiem szczerze mówiąc czy to popularne imię ☺ ale te które ja znam są przebojowe i otwarte wiec mi to pasuje i z nazwiskiem ladnie brzmi. Ale ostateczna decyzja po porodzie hihi ☺

    Rosolina, karolyn lubią tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina ja tam robie ze zwyklej, jak szalec to szalec ;-)

    Dominika89 lubi tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka widzę luz w Twoich wypowiedziach ☺ chyba cukry sprzyjają albo zaawansowanie stanu ciążowego. Lubię pozytywnych ludzi ☺☺

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyn. Mi też 7ziaren nie podchodzi, za ciezki. Wole ten wieloziarnisty w woreczku. On jest taki lekki. Domyslam sie ze tamten zdrowszy, ale jak cukry sa ok to bede jadla to co mi smakuje (póki co) ;-)

    96xftgp.png
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A probujecie cos z maki kokosowej? :) mam ochote dziecku zrobic placki i sama sprobowac.

    Dominika wchodzimy w 3 trymestr:) jupi!
    ( ja tez jestem rocznik 89 grudzien)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 09:17

    Dominika89 lubi tę wiadomość

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyn ja 21 grudnia wiec idziemy równo hihi ☺ ostatnia prosta ☺

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Dominika masz racje. Chyba to bardziej zaawansowana ciaza, teraz już niewiele zaszkodze dla Bąbla. Aczkolwiek skoki mi sie zdarzają ale bardziej z wlasnej woli. Wczoraj zrobilam sobie hamburgera z bulki grahamki, cukier byl 131 stwierdzilam ze szału nie ma ale tez sie nie potne z tego powodu bo to nie jest duzy skok.

    Swoją drogą zobaczcie dziewczyny jak mozna sie zzyc z osobami ktorych sie wogole nie zna, nie wiemy o sobie nic, nigdy sie nie widzialysmy ani pewnie nie zobaczymy. Nawet nie wiemy jak ktora wyglada, nie oceniamy sie po wieku, wygladzie ani zasobnosci portfela. Poprostu sie polubilysmy bo laczy nas cos o wiele bardziej wartościowego, jakis wspolny cel. Znamy sie juz troche, martwimy o siebie jak ktoras zamilknie na jakis czas i co najwazniejsze wspieramy. ..
    FAJNE TO JEST DZIEWCZYNY, WIECIE??? :-) :-) :-)

    karolyn, Dominika89, Wiolad lubią tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka mnie widzisz mam swoje zdjęcie hehe ☺ ale masz rację wspieramy się martwimy i to jest ważne w naszym stanie.
    ja wczoraj torttilla z mąki pełnoziarnistej i 125 wiec szału nie ma ale pełna byłam mega, a jaka szczęśliwa ☺

    karolyn lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
‹‹ 1311 1312 1313 1314 1315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ