X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:52

  • Mmmoni Przyjaciółka
    Postów: 63 24

    Wysłany: 2 maja 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice wrote:
    Mmmoni nie stresuj się. W czwartek będziesz u diabetologa i najwyżej przepisze Ci insulinę prze rannymi posiłkami... Będzie dobrze. Trzymam kciuki.
    Dzięki!!!!!! Insuliny sie nie boję. Nawet bym wolała ją brać w tej sytuacji. Dam znać :)

    590f1787e23e5.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 2 maja 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmoni popytaj w aptekach bo maja gdzie niegdzie plyn do skalibriwania glukometru wystarczy zrobic to raz na poczatku. W aptece powinni zrobic to za darmo tak bylo w moim przypadku.

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Mmmoni Przyjaciółka
    Postów: 63 24

    Wysłany: 2 maja 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka_lutowa wrote:
    Mmmoni popytaj w aptekach bo maja gdzie niegdzie plyn do skalibriwania glukometru wystarczy zrobic to raz na poczatku. W aptece powinni zrobic to za darmo tak bylo w moim przypadku.
    Pytałam i babka powiedziała, że nie mają i w hurtowni też do tego countura. Ale skoro mówicie tez że ten model tak ma to zostawiam to bez kalibracji. Do drugiego glukometru mam płyn bo był z nim w pakiecie

    590f1787e23e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:53

  • Mmmoni Przyjaciółka
    Postów: 63 24

    Wysłany: 2 maja 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glucosense pro. Jaka różnica jeszcze nie wiem bo tego countura jeszcze nie uruchomiłam. Póki co mam jeszcze paczkę pasków i chce ją zużyć. A szkoda wywalić. Jak będę pod koniec paczki to sprawdze różnice.
    Dziewczyny, a jeszcze chcialam zapytać skąd bierzecie krew, tylko z opuszków? Mam problem bo ja mam tylko jedną rękę do użytku, nie w chcę kłuć się we wszystkie palce bo są mi one bardziej potrzebne niż osobie z dwoma, a już czuję że dwa z nich nie za długo pociagną. Będę pytać lekarza ale może coś podpowiecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 15:23

    590f1787e23e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:53

  • Mmmoni Przyjaciółka
    Postów: 63 24

    Wysłany: 2 maja 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już właśnie też mam siniaki paskudne :( no nic, będę walczyć dalej. Po porannej akcji z wysokim cukrem teraz jest super dobrze

    590f1787e23e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:53

    Elaria lubi tę wiadomość

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 2 maja 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmoni ja zazwyczaj meczylam lewa reke palec srodkowy serdeczny i maly idzie sie przyzwyczaic po ciazy w moment dojdzie do siebie. W wskazujacy i kciuki niepowinno sie kluc.

    Justice zaraz bedzie cieplo wiec przemysl i niekupuj za duzo rzeczy z dlugim rekawem i rajstop bo niebeda potrzebne, przemysl co naprawde sie przyda zeby niewdawac kasy w bloto;)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 3 maja 2017, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria u Ciebie moze sie zaczac w kazdej chwili. Mowisz nic sie narazie nie zapowiada, ale wiesz poszlam z 7 cm nie czujac tego. Jak tak dzisiaj o tym mysle, to az mam ciarki. Jakbym nie miala wizyty, to
    poczulabym dopiero na parte, a tu sama z w domu ze szkrabem 21 miesiecznym.
    Justice, to prawie cala wyprawka hehehe, ale spokojnie zdążysz :-D Ja spakowana torbe mialam w 34 :-) Justice na ktory szpital w koncu sie zdecydowalas?

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 3 maja 2017, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle, to chcialabym juz taka prawdziwa wiosne :-( Meczaca ta pogoda, to ubieranie itd. Starszy urodzony w czerwcu i bylo cudownie cieplo, nie trzeba bylo na nic uważać, ze przewieje, ze zimno, czapeczki kocyki itd. Zakladalam tylko krótkego bodziaka i heja :-) Zycze wam, zeby juz cudownie grzalo sloneczko na narodziny waszych szkrabow :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad wrote:
    Elaria u Ciebie moze sie zaczac w kazdej chwili. Mowisz nic sie narazie nie zapowiada, ale wiesz poszlam z 7 cm nie czujac tego. Jak tak dzisiaj o tym mysle, to az mam ciarki. Jakbym nie miala wizyty, to
    poczulabym dopiero na parte, a tu sama z w domu ze szkrabem 21 miesiecznym.
    Justice, to prawie cala wyprawka hehehe, ale spokojnie zdążysz :-D Ja spakowana torbe mialam w 34 :-) Justice na ktory szpital w koncu sie zdecydowalas?
    Byłam wczoraj u gina, szyjka zamknięta, młody jeszcze się nie wstawia do kanału, jego zdaniem dotrzymam do 11 maja. :) Dostałam skierowanie do szpitala, z adnotacją, że cesarka. Mam się zgłosić w środę 10 maja przed południem, a cięcie ma być w czwartek 11 maja, zależy mi na tym terminie, żeby trafić na dyżur mojego gina.
    No wiem, że w przyrodzie różne rzeczy się zdarzają, więc jestem spakowana na wszelką ewentualność.

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 4 maja 2017, 02:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria a ważył Ci dziecko? Trzymam kciuki żebyś dotrwala:-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad, szacunkowo 3500-3600 g.
    Dziekuje za kciuki. Przydadza sie :)

    Justice lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:53

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 4 maja 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow super waga :-) Moj mial 3840. Polozna mowila, ze mialam takie piękne łożysko, ze gdybym dotrwala do terminu, to spokojnie ponad 4 by było :-D A tak swoja drogą pamietam jak na 3 prenatalnych lekarz mnie nastraszyl, ze cos tam z przeplywami, a tu wszystko perfecto okazalo sie :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 4 maja 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku trochę mnie tu nie było :) Powiem wam ze mam podejrzenia ze dopadł mnie baby blues bo 4 ostatnie dni przeplakalam. Miałam nawet już rezygnować z karmienia piersią bo mała potrafi wisieć po godzinie a po i tak nie śpi i za pół godziny juz głodna. Ale jakoś spielam dupke póki co i jadę dalej. Na szczęście mam mądrego męża który mnie wspiera w nocy bo bym umarła chyba z nerwów i placzu. Wczoraj nie wytrzymałam i mówię idę na spacer. Wzięłam śmieci i wyszłam. Doszłam do śmietnika i burza i tyle z mojego spaceru ale troszkę pomogło. A dziś zostałam sama z Hania i póki co jest ok. Juz nie lecę jak głupia na każdy pisk tylko spokojnie troszkę poplacze to nic jej nie będzie :) z pozytywów to odpadł pępek i żoltaczka juz zdecydowanie mniejsza :) a i ja mam już 20 kg mniej jak przed ciążą i wyglądam szczerze jak śmierć i blada jak ściana a nie mam apetytu ale wmuszam żeby mieć pokarm :)

    h4py1w9.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 4 maja 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika tal jest na poczatku ze dzieciatko wisi godzine i zaraz znow glodne to normalnie takze niestresuj sie tym musisz to przetrwac wazne zeby przybierala na wadze. I rob sobie czesciej takie spacerki tylko ciut dluzsze to oderwanie sie choc na chwile baaardzo pomaga:) a waga wow wow wow super!!! Tez by moglo ze mnie tak poleciec a tu dupa;) teraz jestes przemeczonaale zobaczysz za miesiac dwa wypoczniesz i bedziesz laseczka:) pij duzo wody i bedzie dobrze:)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
‹‹ 1564 1565 1566 1567 1568 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ