X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:44

    marie_marie22 lubi tę wiadomość

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 16 maja 2017, 04:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po porodzie faktycznie nie ma czasu zmierzyć cukru więc olewam glukonetr i pójdę na krzywa, kiedyś :p

    Mój bobas to anioł nie dziecko. Nie płacze, ładnie śpi, zero problemów sama przyjemność :) W szpitalu musiałam aż zapytać
    Lekarza czy na pewno wszystko z nim ok, skoro taki spokojny :p oby mu tą grzeczność została :)

    marie_marie22, .kropka. lubią tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 16 maja 2017, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit życzę żeby tak zostało.
    Noworodki zazwyczaj pierwsze 3-4 tygodniu przesypiaja, pozniej zaczybaja się już momenty czuwania ;-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, my jeszcze w szpitalu. Moja rana goi sie, jak na psie. Nie ma czasu kontemplować, czy coś boli.

    Mam problem z kp. Tadzik odmawia, tzn jadł, póki zoltaczki nie dostal. Ospaly sie zrobil, usypial ze zmeczenia po kilku(nastu) probach i tylko sciagane mu daje i mm. Cyce jak bomby. Laktator pompuje co 2-3 godziny.

    Mam nadzieje, ze w domu to naprawimy. Tu dostaje pierdolca. Prawie nie sypiam. Baby blues mialo apogeum w sobote/niedziele.
    Teraz czepiam sie tylko myśli żeby wyjść do DOMU.
    W sali jestem sama, gdyby nie mąż to bym nie miała do kogo gęby otworzyć. Jest ciężko. Ale musi być ciężko, żeby było lżej. Tadzio... mogłabym poematy pisać, jak jest cudowny. Fotkę dam, jak wrócę do domu.

    .kropka. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrow nie mierzylam i nie mierze. Pomysle o tym w domu. Przyjmowali mnie tu na czczo i pobrali krew m.in. na cukier, mialam 72. Wiecej mi nie badali, malemu tak, z palca u stopy co iles godzin i kilka razy z żyły przy okazji innych badań. Miał ich trochę.
    Znieczulenie mialam podpajeczynowkowe, w kregoslup. Bylo ok. Najgorsze doswiadczenie to zakladanie cewnika.

    Dzis wychodzimy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:45

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria dasz rade kochana wrocisz do domku i bedzie z gorki ;* jak mi szwy sciagneli to psikalam octeniseptem (jakos tak sie nazywalo). Rana pieknie sie zagoila.

    Sporit niezachwalaj zbytnio lepiej;) szwagierka tak zachwalala a teraz jej mala ma 6tyg i codziennie kolki placze po narenascie godzin...

    Ciekawe jak ta nasza Dominika se radzi nic sie nieodzywa:/

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria super, że juz wychodzicie i ze rana dobrze sie.goi. A z kp bedzie ok, masz.wprawe, wiadomo jak to w szpitalu bywa;-)
    Za nami pierwsze szczepienie, a moja klucha waży już 6 040 gramów :-D heheh mam co nosić :-D

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka też jestem ciekawa co u Dominiki, w ogóle się nie odzywa.
    Justice ja na ostatniej prostej tez już jadłam caly czas to samo. Nie chcialo mi się juz wymyślać i kombinować. Zmienialy.sie.tylko.salatki i warzywa do obiadu :-D

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria a Tadzik był pod lampami?

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit też mam cichą nadzieję, że moja mała będzie taka spokojna :D Nic tylko się cieszyć - trzymam kciuki żeby tak zostało :D

    Elaria super, że już was wypuścili! :) w domu to zawsze lepiej, na pewno z kp też się ułoży

    ja w przyszły poniedziałek mam wizyte u gina i mam nadzieję, że max tydzień po niej idziemy rodzić :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2017, 11:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:45

  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 18 maja 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice faktycznoe smutno tu. Za naszych starych dobrych czasow jak jeden dzien nie zajrzalam to ciezko bylo nadrobic hehe a teraz. .. cisza jak makiem zasial.

    Nie martw sie o nic obiecuje Ci ze wszystko bedzie dobrze. Tak juz jest ze martwimy sie o te nasze malenstwa i powiem Ci ze tak już zostanie do konca zycia hehe . A ciaza ten stan jeszcze poglebia niestety. Mysl pozytywnie i ciesz sie koncowką bo niedlugo pieluchy bujanie placze po nocach itd hehehe . Trzymaj sie kochana a wszystko bedzie dorze zobaczysz :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2017, 21:37

    Justice lubi tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 18 maja 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice nie jestes sama, ja myślami jestem z Toba i tak w ogóle, to zagladam tu codziennie. Bedzie wszystko dobrze :-) Czekam z niecierpliwością na Twoje rozwiązanie i na fotkę. Zdawaj relacje z wizyt i pisz jak Ci zle :-)

    Justice lubi tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • tini tini Przyjaciółka
    Postów: 66 24

    Wysłany: 18 maja 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice, mi jeszcze daleko do rozpakowania :) przynajmniej mam taką nadzieję, że moja kruszynka jeszcze pomieszka w moim brzuszku.
    Justice kiedy masz termin porodu i jak Twoje cukry?

    Justice lubi tę wiadomość

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 19 maja 2017, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice udzielalysmy sie ba wątku w tym
    samym czasie i uwazam, ze i Tobie należy sie wsparcie do końca ;-)

    Justice lubi tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:46

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 19 maja 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice sny sie czyta naodwrot takze z dzidzia napewno bedzie dobrze !!! Tym sie niestresuj kochana :* patrz na mnie cukrzyca juz przed ciaza z glikowana 6,3 takze w normach sie niemiescilam a teraz Igus piekny zdrowy i wspanialy:) byla tez Agusza z cukrzyca typ 1 i rowniez ma pieknego zdrowego Emilka takze glowa do gory. Dbasz o cukry od samego poczatku wiec niemasz sie czym martwic!

    Ja rowniez zagladam tu choc na chwilke patrze co u was takze sama niejestes i niebedziesz:)

    Justice lubi tę wiadomość

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:46

‹‹ 1571 1572 1573 1574 1575 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ