X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:51

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice ze mnie tez raczej matka polka nie jest, chociaz na wychowawczy ze starszym sie wybieralam. Teraz takiej możliwości nie mam. Jedna wypłata na 4 to juz raczej za mało. Ja mam takie dni, ze tęsknię troche za pracą, a innego dnia jak jest piekna pogoda, to znowu cieszę sie, ze w domku siedzę. Szkoda mi tylko, ze do żłobka muszę wysłać :-\ Smuci mnie to, no ale cóż...... A może w totka wygram hehehe :-D A Ty dajesz do zlobka, czy z babcia zostawiasz?

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:51

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam, ale niestety z moja babcia coraz gorzej i moi rodzice muszą sie nią zająć :-\ No wiec kicha.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad gazow raczej nie ma bo pierdzi jak srary chlop
    Bartus szczepionke zniosl nawet dobrze, mocno nie plakal, chyba ja to gorzej przezylam heh.

    Justice co do zylakow to jest o niebo lepiej prawie znikly. Tyle co bylo przed porodem to i jest a moze nawet ciut mniej.
    Ja sie na wychowawczy nie wybieram, nie umoem w domu siedziec, nie wiem jak do kwietnia wysiedze hehe. I tez do zlobka daje, mam dziadka ktory siedzi z dzieckiem mojego Rafala siostry ale nie podoba mi sie jak on podchodzi do dzieci, caly dzien na kompie na sniadanie tosty na obiad frytki.... to nie dla mnie. Moze zlobek nie bedzie taki zly, mam go po drugiej stronie ulicy wiec w razie W bede interweniowac hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 12:39

    96xftgp.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka tez mam nadzieje, ze nie zle. Mysle, ze.ja to bardziej bede przezywac niz Kami :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:51

  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ciekawa jestem jak tam Dominika sobie radzi. Mam nadzieje ze chociaz psychicznie juz troche lepiej. Tez mialam mega doła po porodzie wiec wiem co ona czuje. Na szczescie to mija i z dnia na dzien jest coraz lepiej.
    Dzis Bartus daje mi sie we znaki ale wiem ze nie zawsze jest różowo i ze gorsze dni bywają. Ogolnie jest dobrym dzieckiem, nauczylam go ze sobie lezy i potrafi sie sam czyms zając. Na rączkach nosze malo, ale za to tatus jak wraca z pracy tobwszystko nadrabia a ten skubaniec juz wyczuł ze jak ja go nie wezme to tata ulegnie i ryczy jak on go odklada bo wie ze coś ugra. Cwaniura sie robi hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 15:47

    96xftgp.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 11 maja 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka ostatnio wywolywalam was obie, ale Dominika sie nie odezwala. Tez mam nadzieje, ze jej baby blues juz minął.
    Dzieci do noszenia bardzo szybko sie przyzwyczajaja :-D. No tak jak nie mamusia to tatuś :-D Super, ze Bartuś grzeczny.
    Na mojego tez nie moge narzekać, chociaz bywaja ciezsze dni. A najlepsze, ze oni sie.synchronizuja :-D. Jak placz to w duecie, tak samo z jedzeniem i kupa :-D Jak gorszy dzien, to tez obaj. Np dzisiaj :-D Dobrze, ze mąż juz z pracy wrocil. Czekam az Wojtuś sie obudzi i zmykamy na rower. Mleko odcagniete, więc maz zostaje z Kamilem :-D

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 11 maja 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad ale Ci zazdroszcze... tak bym sobie pojezdzila na rowerku ...

    A ja od soboty wyjezdzam do mamy z małym, moj Rafal jedzie na poligon na dwa tygodnie a ja nje chce siedziec sama w domu. Zastanawiam sie tylko jak Bartek to zniesie, jak bedzie spał w nowym domu. Ciezki to bedzie czas dla nas wszystkich ale sila wyzsza. Az sie bojępomyslec co bedzie jak ja wroce do pracy i bede musiala jechac na poligon, chyba zwariuje :-(

    96xftgp.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 11 maja 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 3 roku zycia dziecka matka takich wyjazdów moze odmówić z tego co mi wiadomo. Nie dziwię Ci sie. Tez by mi sie nie chcialo. Ja mam blisko rodzicow, wiec pod tym względem mam sie fajnie :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 11 maja 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze 2 tyg. bez dzieciaków. Chyba z tesknoty bym uschla.

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 11 maja 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zupelnie moge odmówić. Jezeli dwoje rodzicow jedzie na poligon w tym samym czasie to jedno moze odmowic ale jezeli jadą w roznych terminach to nke ma zmiłuj . My pracujemy razem wiec i wyjazdy mamy w tym samym czasie ale ja planuje sie przeniesc blizej domu wtedy pewnie terminy wyjazdow nam sie nie nie bedą zgrywaly. Ale jest jeszcze troche czasu moze cos wymysle.

    96xftgp.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, jeszcze troszkę czasu masz:-)
    A ja po rowerze już. Cudownie wrocic do ćwiczeń i w ogóle do sportu. Tego mi brakowało :-)
    Elaria czekamy na.znak :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, jeszcze troszkę czasu masz:-)
    A ja po rowerze już. Cudownie wrocic do ćwiczeń i w ogóle do sportu. Tego mi brakowało :-)
    Elaria czekamy na znak :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje, ze Tadzio juz na swiecie. 4260g, 57cm, 10/10. Widzialam go tylko na sali operacyjnej, filmikach o zdjeciach. Nie wszystko poszlo wg moich wyobrazen, ale spokojnie, nic nam nie jest. Nie mam sily wiecej pisac.

    Nitka_lutowa, Justice, kark lubią tę wiadomość

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 11 maja 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria gratuluje kochana;* witam Tadzika na swiecie:*:*:* widze niezly klocus:) bardzo sie ciesze ze juz jestescie razem:) wracaj do sil pare dni i bedzie dobrze:) cieszcie sie soba:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 22:26

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 12 maja 2017, 04:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Elaria :-) Wracaj szybko do siebie duzo zdrówka. Tadzio to kawał chlopa.Super, ze juz po tej stronie. Bedziesz miala sily napisz cos więcej :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:51

‹‹ 1569 1570 1571 1572 1573 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ