Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Basiulka9 Przyjaciółka
    Postów: 89 23

    Wysłany: 11 listopada 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zjadłam pierniczka w czekoladzie heh

    kamciaelcia, k878 lubią tę wiadomość

  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 11 listopada 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis zjadlan kawalek serniczka, bo mama robi imieniny dzis :-)
    Jak tak juz mowicie kiedy lepiej urodzic :D to ja znowu obawiam sie, ze cale lato maly bedzie na mnie wisial :-) synek urodzil sie we wrzesniu i prawie cala zime mial kolki, ciagle rece.. a w upaly to tego nie widze :-) a Amus Twoja corcia w lecie byc moze bedzie juz siedziec i to juz bedzie taki fajny szkrab :-) ja jakos zdecydowanie wole mojego synka 1rok+, bo wczesniej to byl koszmar :P

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 listopada 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem, co to kolki
    więc mam nadzieje, ze trzeci raz i nie doświadcze tego

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kingaa26 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 11 listopada 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    Kinga kirde a ja juz mam wszystko porobione i czas jak wariatka odliczam :/ jak chodzilam do pracy to jakos lecialo... A teraz stres tylko czy sie nie pochrzani na sam.koniec :(

    K878 a Ciebie gdzie wywialo??

    Nic sie nie pochrzani! Musimy odganiac czarne mysli. Ja troche zaczynam sie bac porodu

    k878 lubi tę wiadomość

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 11 listopada 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie zjadlam pasek czekolady sprwdzalam cukier co 15min przez godzine i miescilam sie w normie czy to oznacza ze czasem mozemy sobie pozwolic na slodkie czy pomimo dobrych wynikow slodkie jest zupelnie zakazane? Jestem w 7mies ciazy ii wiem ze im blizej terminu cukry moga bardziej skakac..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2017, 15:51

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka8 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie zjadlam pasek czekolady sprwdzalam cukier co 15min przez godzine i miescilam sie w normie czy to oznacza ze czasem mozemy sobie pozwolic na slodkie czy pomimo dobrych wynikow slodkie jest zupelnie zakazane? Jestem w 7mies ciazy ii wiem ze im blizej terminu cukry moga bardziej skakac..
    Mozna jak nie wywala

    majeczka8 lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, że można
    ja też sobie pozwalam na coś tyci słodkiego (sławienny knopers) :)
    a tak na marginesie-czekolada to nie jest słodycz, która bardzo i szybko cukier podniesie, bo zawiera kakao(tłuste) i cały wyrzut cukru następuje powoli...jak spada cukier najlepszy jest cukierek owocowy lub sok
    ja mam zapas gorzkiej :) jakoś zawszze bałam sie zwykłej :D

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odp..u mnie biale pieczywo,ryz i makarony czyli weglowodany chyba najbardziej podnosza cukier a na slodkie mam czasem ochote ;p

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    Kinga kirde a ja juz mam wszystko porobione i czas jak wariatka odliczam :/ jak chodzilam do pracy to jakos lecialo... A teraz stres tylko czy sie nie pochrzani na sam.koniec :(

    K878 a Ciebie gdzie wywialo??

    jestem, jestem :)

    tylko się zajęłam mężem itd. i nie miałam czasu na forum ;)

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka
    Wiadomo że wszystko od święta i z umiarem
    Zawsze będę powtarzała że w diecie człowieka najgorsze mączne i źle dobrane pieczywo

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Basiulka9 Przyjaciółka
    Postów: 89 23

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzis dzien grzeszków bo znajdlam pol wz i tyci kawlek z orzechami ale dopchalam serkiem wiejskim wiec cukier spoko ☺

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kingaa26 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie probowalam grzeszyc. Nie liczac malego ciasteczka z jablkiem

  • Kingaa26 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sprobuje knopersa.

    nick nieaktualny, Basiulka9 lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zjadłam knopersa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi duszono nie umiem tchu jakos zlapac :/

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 listopada 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzidzia na przeponę ciśnie?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak :(

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 listopada 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amus
    pogadaj z córa ;) moze mamie odpusci? :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 11 listopada 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urodzinowa pizza zaliczona :) zgodnie z postanowieniami po poprzedniej porażce (nieporażce) odcięłam wszystkie brzegi ;) czekam na pomiar (pomiary oczywiście)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia a czyje urodzinki??

    My z kuba robimy pizzerinki uwaga...z kabanosami :p

‹‹ 1742 1743 1744 1745 1746 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ