X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alw sie najem 10.12 :p bratanica ma urdzoiny. Nie dosc ze dwa dni przed cc to jeszcze mam w razie w insuline :p taki ostatni fajny posilek heheh

    kamciaelcia, k878, Kassie, Kazio14 lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem sama na sali, nawet mam dla siebie łazienkę bo sala za ścianą pusta, jest tv (prądu nie brakuje)
    Ale mój organizm nie zna tak duzo lezenia :) ja tu nawet śpię jak zabita :) w domu sikam 3x, tu tylko raz :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja zrobię sobie w takim razie jakąś kameralną imprezkę mikołajkową z mężem, też 2 dni przed!

    kamciaelcia, Kassie lubią tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus
    Ale piękna datę masz zaplanowaną :) 12.12 :) ten czas poleci jak szalony
    Moja corka też z grudnia :) ale 3.

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K878
    Uwazam że warto jedzeniowo zrobić taka wyjątkowa imprezę
    Dzieciaczkowi za dużo nie zaszkodzimy(przecież nikt nie planuje pozrec calego torta) a po takim odwyku ma to znaczny wymiar :) potem nieźle przeglodza :D

    k878 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia no ja i tak czuje ze to befzie wczesniej...niby pozamykane i okej ale mam przeczucia, a jesli nie to mam nadzieje ze nie poleca w kulki i mimo mojego przyjscia na cc nie beda mnie trzymac do terminu...niby gin powiedzial ze 12 mnie ciachnie no ale moje zaufanie do lekarzy jest ograniczone.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam na slodkie nie mam ochoty ale miesko taaaaaak a wiecie ze ja panika z toxoplazmoza hehe ale dwa dni przed czy nawet jakby to byl tydz przed cc juz nie zaszkodze :p


    Wiecie co. Kuba chyba jednak nie mial anginym dwojka jego kolegow niedlugo po nim polegla na to co on identycznie...oboje dostali antyniotyk a po nim mega wysypka (tak sie diagnozuje mononukleoze) kuba widocznie jest w tych 20% ktorzy wysypki nie dostaja. Najwazniejsze ze przeszlo ;)

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w szpitalu mozna rodzić po 36 tc
    Ale mój gin na wizycie dzwoni na oddział i umawia termin cc
    Z córka jednak zaskoczyli bo z nawalu zaplanowanych cc zrobili mi je dzien wcześniej :) niestety każą kłaść się dzień wczesniej. Stąd zawsze modlę się o dotrwanie do ukonczenia 36 tc W wojewódzkim nie jest tak pieknie

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w wojewodzkim bede rodzic. Ale gin gada ze tam na planowe przyjmuja w pon tna we wtorki :p takze obadamy.

    36 to wczesnie nie? Gin gadal ze lepiej do 38 czekac bo ominie nas latanie po dr z dzieckiem. No ale jak bedzie tak bedzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2017, 09:22

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus
    A ja myślę że dasz radę :)
    U nas tną od 38+
    Córka 38+4
    Syn 38+2
    Choc jak położne zaczynają liczyć po swojemu termin porodu to calkiem inaczej wychodzi :)
    A mialam na myśli nasz wojewódzki
    Nie ma dobrej opinii, ponoć podpisali jakaś deklaracje porodów sn(dosłownie polega to na porodzie sn mimo wszystko)
    Ale jak tu leżę to ani w czwartek nie było cc, ani dużo porodów sn :) dokladnie 1
    A jak ja lezalam to sale pelne :)
    Mi ten spokój nie przeszkadza

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Na czczo 88.
    Dzis idziemy z mezem do kina :-) mielismy isc juz tydzien temu ale nie wyszlo. Juz nie moge sie doczekac, chociaz chwila spokoju od synka :-) bo odkad jestem w ciazy to 24/24 jestem z nim (nie liczac wizyt u lekarza). Nawet zakupy z nim robie, a ostatnio baaardzo daje popalic ;-)

    k878 lubi tę wiadomość

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia no ja bede jakos 37+6 :)
    Dzownilam czy mam sie ugadac/ zapisac na termin ale babka powiedzial ze nie.

    Kassie na co idziecie?

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunt dwulatka :)
    Ja pierwsze wyjście od malego mialam kilka dni po cc -poszlam sama go zarejestrować w urzędzie, a urząd po drugiej str ulicy :)
    Wychodzę co popoludnie więc jest uczony bywać z tatą
    Widzę że dzięki temu dają radę beze mnie
    Ale nigdy nie było okazji spędzić czas z mężem bez dziecka :D chyba nigdy tego się nie doczekamy :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 19 listopada 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 na Listy do M 3 :P
    Kamcia moj synek jest bardzo za tata. Jak tata jest w domu to wszystko chce z nim robic (do tego stopnia, ze ja nie moge go przebrac/ubrac itd). Wszyscy mowia, ze fajnie bo sobie odpoczne ale naprawde jest to meczace wtedy gdy gdzies sie spieszymy albo maz nie ma czasu sie nim zajac a maly koniecznie chce zeby zrobil to tata. A bunt dwulatka u nas juz trwa baaardzo dlugo :-) ale to co ostatnio wyczynia to juz przekracza moje granice :-/ ciagle tylko chodze i sie denerwuje, mowie po sto razy i nic. W sklepie potrafi sie klasc na podlodze, nie chce sie ubrac. Nieraz gdzies sie spiesze a z nim wszystko wolniej o 2 razy ;-) tyle ze moj synek od urodzenia byl bardzo trudny i wymagajacy (zaczynajac od kolek, ulewan itd).

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 listopada 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie :)
    Oczywiście do następnego buntu :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 19 listopada 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj minie napewno :-) tak jak kolki i ulewania :D mam tylko nadzieje, ze druga dzidzia bedzie nieco laskawsza pod tym wzgledem :P chociaz chyba lepiej sie nie ludzic :P mimo wszystko i tak wole mojego synka 1rok+, jakos ten okres niemowlecy mnie nie zachwyca :-)

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 listopada 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby drugie dziecko jest przeciwieństwem pierwszego :)
    Córka była bardzo grzeczna, mały nerwusek, ale nie płakała, bez kolek, chorób
    Syn natomiast...wydaje sie diamentowy w porownaniu do złotej corki
    Trzecie?
    Liczę na przecudowne platynowe dzieciątko :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • melbusia88 Autorytet
    Postów: 1560 1041

    Wysłany: 19 listopada 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dawno nie zaglądałam, Kamcia ty leżysz i czekasz na cc ? Ale fajnie masz, że już :-)

    l22n6iyek016fbg8.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 listopada 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dostałam dietetyczny obiad :(
    A widziałam że inni mieli schabowe o.O
    W dodatku wczesniej niz zwykle i nie zdążył mi spaść cukier po drugim sniadaniu
    Zatem wzielam tylko drugie danie -ziemniaczki, buraczki i...gotowana pierś z kurczaka muuuuuu beeee
    Pozalilam się

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 listopada 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melbusia88 wrote:
    Cześć dziewczyny. Dawno nie zaglądałam, Kamcia ty leżysz i czekasz na cc ? Ale fajnie masz, że już :-)


    Nie
    Ja 14tc :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 1756 1757 1758 1759 1760 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ