Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak z cukrami?
    bo mi np ksylitol podnosi ale już inaczej niż zwykły cukier stad do mizerii ksylitol

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 217

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wynikiem 90 na czczo przy 18j :-)

    kamciaelcia, nick nieaktualny, Lyanna lubią tę wiadomość

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie podejrzalam wyniki z dziś i wszystko super! :) brak ketonów i glukozy w moczu :)
    Hemoglobina prawie 14 :) jedynie lekko podwyższone MCH (o 0,30), ale czytam, że to się zdarza :) i płytki poszły mi w górę, co najważniejsze, bo miałam na granicy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 15:13

    Kassie, kamciaelcia, Lyanna, anitka710 lubią tę wiadomość

  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaIzabela zazdroszcze takiej hemoglobiny! Super ze wszystko ok :-)
    Ja dzis na czczo 78. O 17 mam usg 3trymestru wiec prosze o kciuki

    nick nieaktualny, kamciaelcia, anitka710 lubią tę wiadomość

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaciskam :)

    Kassie lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie, trzymam kciuki :)

    Kassie lubi tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Zakochana mama2 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakis przepis na paste albo cos z avokado?:)zalecala jesc więc kupilam ale nie wiem co z tego zrobic

    Zakochana mama2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie lubię i nie jadam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie jak tam USG? Opowiadaj! :)

    Kassie lubi tę wiadomość

  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po usg :-) wszystko w porzadku. Maluszek wazy ok 1400g i jest wagowo po srodku :-)
    Niestety zmienil ulozenie z glowkowwgo na miednicowe ale jeszcze ma czas zeby die obrocic :-) mam nadzieje ze tak sie stanie :-)
    Dzis oczywiscie kebab byl z tej okazji :-D
    Co do awokado to tez nie lubie. Ale gdzies czytalam o nutelli robionej z awokado (wlasnie dla diety cukrzycowej) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 20:23

    kamciaelcia, nick nieaktualny, Lyanna, anitka710 lubią tę wiadomość

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie, wspaniałe wieści <3 A na odwrócenie się ma jeszcze czas :)

    Kassie lubi tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie
    Coś czułam że grzeszysz po udanym usg :)

    Powiedz mi proszę(bo nie wiem czy to zacmienie ciążowe czy twoje milczenie) jak synek będzie miał na imię?

    Kassie lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia u nas to juz tradycja :-D po kazdym usg prenatalnym swietowalismy z mezem kebabem :-D a synek bedzie mial na imie Kacperek :-)
    Lyanna niby ma czas jeszcze ale im pozniej tym mniej miejsca bedzie mial :-) nawet nie czulam kiedy mogl sie przekrecic :-) starszy synek cala ciaze glowkowo byl ulozony, a w tej takie niespodzianki :-)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie wrote:
    Kamcia u nas to juz tradycja :-D po kazdym usg prenatalnym swietowalismy z mezem kebabem :-D a synek bedzie mial na imie Kacperek :-)
    Lyanna niby ma czas jeszcze ale im pozniej tym mniej miejsca bedzie mial :-) nawet nie czulam kiedy mogl sie przekrecic :-) starszy synek cala ciaze glowkowo byl ulozony, a w tej takie niespodzianki :-)

    U mnie na USG na koniec 30tc Młoda była miednicowo (waga 1669g), a na koniec 33tc już glowkowo (2247g), nawet nie poczulam różnicy w kopniakach, teraz dopiero jak się rozciąga to czuć że na górze nogi :)
    Jutro się dowiem jaka waga na koniec 36tc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 22:01

    Kassie lubi tę wiadomość

  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 217

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassie super :-) my po wczorajszym usg też z mężem zgrzeszylismy ;-)

    Kassie, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dp laboratorium szykuje
    W domu na czczo 79 :) ciekawe ile w lab bedzie? Biorę specjalnie glukometr :D
    po lab 86 na glukometrze, jutro okaże sie ile z krwi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 07:46

    nick nieaktualny, Kassie, anitka710 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się witam z 82 na czczo! (Jak tak dalej zejdzie to zmniejsze dawke :))

    No i dziś kończymy 36tc! Już za chwileczkę już za momencik :)

    kamciaelcia, Kassie, anitka710 lubią tę wiadomość

  • Kassie Autorytet
    Postów: 1010 517

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie 83 :-) ale za to ketony + bo zamiast kromki przed spaniem to zjadlam toffifee :-P

    nick nieaktualny, anitka710, kamciaelcia lubią tę wiadomość

    ug373e5esgfin09c.png
    rg50gox1ycplbhk5.png
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 217

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie 84 przy 18j :-D

    nick nieaktualny, Kassie lubią tę wiadomość

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • Zakochana mama2 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 89 i ketony ++...jak to mowia:"jak nie urok to...:-)

    Zakochana mama2
‹‹ 1871 1872 1873 1874 1875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ