X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Hipotrofia- za małe dziecko
Odpowiedz

Hipotrofia- za małe dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli Kochana wielkie Gratulacje 😍😍😍
    Duzo,duzo wspolnych radosnych chwil :)
    Ninki sa fajne dziewczyny :) Tobie szybkiego powrotu do sil 😍

    Evli lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Evli! 💓

    Evli lubi tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 04:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje. Zdrowka dla malutkiej i jej mamy.

    Evli lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud ja tam pierwsza nocka w domku??😍

    Evli kiedy Wy do domku?❤

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 🧡
    Basia, normalnie w środę wychodzimy o ile się nic nie zmieni bo się żółta robi 😏

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby wyjście było planowo✊✊✊

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak Ty zniosłaś tą cesarkę? Wszystko ok?

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cesarka inna bo mnie nie usypiali tym razem. Dziwne uczucie jak się jest świadomym i się czuję co robią. Mąż mógł być ze mną także super. Jak Mała pojawiła się na świecie to poszedł na kangurowanie z nią à ja dochodzilam do siebie.
    Cesarka była o 16h jakoś koło 22-23h kazali mi wstać i byłam w wielkim szoku bo wstałam i chodziłam bez problemu. Przy pierwszej cc nie mogłam nawet na cm się obrocic, przez 3 dni mąż mnie pchał na wózku. Z laktacja za to gorzej dłużej schodzi. Z laktatorem szybko poszło przy pierwszej, teraz tylko Mała ssie i coś się nie może rozbujać.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o cesarkę to faktycznie dziwne uczucie. Ja mialam wrażenie jakby ktoś mnie "patroszył"...
    To świetnie ze tak szybko wstałaś i ze wszystko odbyło się bez komplikacji:*
    Co do laktacji, malutka possie to myślę że się rozbuja ;)
    Wracajcie szybciutko do domku:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2020, 18:15

    Evli lubi tę wiadomość

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka co tam u Was slychac?
    Jak znosicie upaly?
    Pozdrawiam 🥰

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas decyzja- staramy się o 2 bobasa. Jestem na wychowawczym i niestety dostałam wypowiedzenie w ramach zwolnień grupowych. Mam wypowiedzenie do 31.10... No i kicha. Bo chce zajść w ciążę, ale może być trochę gorzej z kasą... :/ Z drugiej strony nie chce mieć dużej różnicy wieku między dziećmi.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, super, ze wszystko gra. Ja mialam 2 cesarki swiadome, a druga znioslam lepiej, mysle ze dlatego ze krocej lezalam. Po 6 godzinach dali mi jesc i kazali wstac i isc, wiec poszlam ;). Przy pierwszej lezalam 8 godzin i to w wielkim bolu, bo jakas fanatyczna polozna pozalowala mi wlasciwych srodkow przeciwbolowych.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia, przykre, ze Cie zwolnili. Jesli jakos dacie rade to warto miec dzieci z mala roznica wieku. U nas jest 4,5 roku i razem bawic sie na serio nie beda.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa, my wyjechalismy na wakacje. W Bieszczady, a tu nie jest tak goraco. Wiec upaly nam nie doskwieraja. Raczej lek o malego, bo duzo tu przypadkow covid, a maly ma problemy z watroba. A wiele rzeczy nie poszlo, jak trzeba...Najpierw podroz - moje dzieci wymiotowaly na zmiane, raz jedno, raz drugie, dobrze ze to byly serie zamykajace sie w krotkim czasie. Przyjechalismy noca i nie mielismy sily dezynfekowac mieszkania bo trzeba bylo klasc ich spac. Okazalo sie ze znajomi z ktorymi jestesmy, choc najlepsi to nie przestrzegaja zanadto rezimow sanitarnych, jak utrzymywali...Ale poza tym jest cudownie. Powietrze takie, ze az chce sie zyc. Oczy odpoczywaja przy tych widokach lagodnych gor. Maly i starszak non stop chca byc na dworze. Mamy fajny nowoczesny domek choc miesci sie w wyremontowanej stodole, ale wypas jest, bo wszystko nowe i porzadnie zrobione, wyposazone we wszystkie potrzebne sprzety.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, a nie mozesz znow wspomoc sie troche laktatorem? Nie wiem czy Ci w sumie dobrze radze...Bo u mnie skonczylo sie na laktatorze. Przy mniejszym bylam pewna ze mleka mam wystarczajaco, ale maly przez napiecie nie chcial za bardzo ssac. No i twk lece do teraz. Maly chce pic mleko wiec mu odciagam. Najpierw zalozylam sobie rok czasu, ale odkad przeczytalam ze mleko matki zapewnia wystarczajaca ilosc wapnia jesli jest to nie mniej niz 600 ml dziennie podawane najlepiej do 2 lat, to mam motywacje by dociagnac do 2 lat, zwlaszcza ze on chce je pic i w nocy tez pije i nie wyobrazam sobie go odzwyczajac na sile, skoro nie widze w tym problemu. Czasami spac sie chce, ale daje rade.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nabial moi synowie obaj nie najlepiej reaguja, choc im podaje obecnie sporadycznie.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia przykro mi z powodu pracy. Ja zawsze planowałam, planowałam a zaszłam w ciąży dopiero wtedy jak zostałam bez grosza 🙆‍♀️🤷‍♀️ Jakoś sobie radzimy z jedną pensja, nie mamy wyjścia 😏

    Misiabella odciągam laktatorem bo jeszcze wyłącznie piersi nie ogarniamy. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie 🤔

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj oficjalnie zaczęliśmy starania. ;) Mój mąż wierzy, że damy radę i zarazil mnie optymizmem. ;)

    Evli jak się czujecie? Jak malutka?

    inessa, beates lubią tę wiadomość

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Nalia powodzenia 😍 reszta sie ulozy wierze w to ❤

    Evli jak tam? 🥰

  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzi pierwsze urodzinki Filipka🥰 nie wiem kiedy to zleciało...

    Dzis mialam telefon z poradni genetycznej. W badaniach krwi potwierdził się zespół silvera-russela. Na szczęście łagodniejsza postać. Dzieci z tą zmiana rozwijają się intelektualnie prawidłowo. Maja niedobór wzrostu. Bedzie leczony hormonem wzrostu i będziemy pod opieką poradni endokrynologicznej. Nas nie chcą badać bo w jego wypadku to nie było dziedziczne tylko przypadek losowy. Więc przy kolejnej ciąży nie ma zagrożenia. Jego dzieci tez nie będą dziedziczyć.

    Caly czas liczyłam ze bedzie zdrowy... ale chyba i tak to dobre wieści. Najważniejsze zeby intelektualnie było w porządku. Wzrost wiadomo tez ważny. Ale może terapia hormonem coś da!!!
    Dobrze ze to nic gorszego, bo niektóre choroby genetyczne są paskudne...
    Pozdrawiam Was ciepło :*

    100lat synku. Kocham Cię.❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2020, 10:30

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ