X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Hipotrofia- za małe dziecko
Odpowiedz

Hipotrofia- za małe dziecko

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 9 września 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanu dziękuję za podanie grupy na fb:)

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 12 września 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z moim hipciem!2200g 50cm,urodzona 06.09 przez cc.

    Ania-nowa, inessa, Xaxa, ayka lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 12 września 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa gratulacje!! Jak się czujecie? U nas dobre wiadomości, Lenka ma lepsze wyniki:))

    inessa, Justa87, ayka lubią tę wiadomość

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 12 września 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po cc troche ciecie mnie boli,szczegolnie jak za szybko wstane :/ a tak to zmeczona ale zakochana:)

    Ania-nowa, ayka, inessa lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Sidney Autorytet
    Postów: 592 163

    Wysłany: 12 września 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa z jakim obwodem głowy córka się urodziła?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sidney wrote:
    Ayka a możesz mi przypomnieć ile Twoja córka ważyła po porodzie a ile waży teraz i ile ma cm?
    Córeczka urodziła się z wagą 2280 g, mierzyła 46 cm, teraz ma 23 miesiące, waży 10,1 kg i mierzy 86 cm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, ogromne gratulacje! Miłości, zdrowia i szczęścia dla Twojej Kruszyny, niech się pięknie rozwija!

    inessa, Justa87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa Gratulacje :D :D :D

    ayka, Justa87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my jestesmy po wizycie i jest u nas srednio :( coreczka zdrowa ale zostaje pomiarowo z tylu i to niestety juz ponad tydzien a niektore wymiary prawie 2 tyg. :( Dostalam Medargin na przyrost dziecka. Janeczka wazy 406 gram. ( z synkiem było juz na tym etapie identycznie). No ale najwazniejsze aby coreczka była zdrowa i abysmy dotrwały chociaz do poczatku grudnia :)
    No i mam od tygodnia podwyzszone cisnienie :( przez co mam w poniedzialek zglosic sie do szpitala na badania na 3-4 dni. Oj ciezko bedzie bo nie wiadomo czy maz dostanie urlop jak nie dostanie to obserwacja cisnienia w domu i badania z krwi mam zrobic. A jak wysokie cisnienie to SOR.

    Pozdrawiam kazda z całego serca i pamietam <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko to obecne w 20+6 mialo 328 i w normie mowili. Nozki od ost usg dwa tyg mniejszw brzuszek tydzien glowka prawie z wiekiem ciazy i nadal gadaja ze w normie.

    Z synem na tym etapie bylo identycznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa, mam nadzieję, że Malunia jeszcze odbije z wagą, ma jeszcze czas nadgonić. Mój Synek do pewnego momentu też szedł jak Córka i nagle po 32-34-tym tygodniu odbił i po porodzie ważył dobry kilogram więcej niż Córka. Zawsze jest szansa, że historia się nie powtórzy i Janeczka będzie mieć powyżej 2,5 kg. Z ciśnieniem uważaj na siebie, kontroluj i sprawdzaj. Jakby coś się działo, to natychmiast leć do szpitala. Zdrówka życzę i trzymam mocno kciuki, by wszystko się ułożyło po Twojej myśli.

    inessa lubi tę wiadomość

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 18 września 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sidney wrote:
    Justa z jakim obwodem głowy córka się urodziła?
    obwód głowy 31 cm ,klatki piersiowej 29. Co to oznacza?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Sidney Autorytet
    Postów: 592 163

    Wysłany: 18 września 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest w dobrze. Główka jest wieksza od klatki tak ma być.

    Justa87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane co tam u Was slychac jak dzieciaczki? Sle moja pamiec dla Was ❤❤❤

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 września 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej Kochane co tam u Was slychac jak dzieciaczki? Sle moja pamiec dla Was ❤❤❤
    Hej u nas dobrze tylko Lenka przeziębiona; A w poniedziałek ma kontrolę w szpitalu i martwię się, że wyniki mogą być gorsze:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aniu zdrowka zycze dla Lenki <3
    oraz aby wyniki mimo wszystko były ok !!!!
    Gabrys tez przeziebiony no ale zaczał sie sezon na infekcje :(
    dobrego weekendu zycze <3

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 23 września 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie wszystkiego dobrego dla Was:)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, Inessa, zdrówka dla Waszych Pociech!

    Ania-nowa, inessa lubią tę wiadomość

  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 24 września 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas walka o gramy:P wczoraj uplismy wage żeby nie jezdzic do przychodni co dwa tyg ( tyle dzieci chorych teraz) i dziś waga pozkazła mi ok 2400:) czyli od poniedziałku cos przybrała !( u poloznej wazyla ok 2180) ale wiadomo to orientacyjne jest, raczej po to zebm wiedziała ze mała cos tam ciagnie z cyca:) a karmimy się roznie bo musze mojej zlasnicy dawac z butli na początku z 20-30ml żeby spokojna była później cyc ale nadal z nakladka bo nie lapie:( a wieczorem mm zebym mogłapo spac chwile.

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 września 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis zmierzyłam mojej małej główke i ma ok 33cm czyli przez 3 tyg urosła 1,5 cm, to chyba ok?
    a i dziś rano waga 2520:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2017, 10:55

    Ania-nowa, ayka lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ